320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajax-i noored

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Jaan

    i just dont know what to say ... We had a very good game in th semy final VS J6hvi.. as you can remember we have 2:1 won... I just dont know... In the final first started from our number 4... he just GIVED A BALL to Tarmo... and he scored to the emty net ... our team was 1985y.o and their was 1984.. but i think it doesnt matter... We just BLEW UP the final game.. this is all what can i say ! but others games were won perfectly by our team..
    F.C.Ajax player

    Kommentaar


      #17
      nu j2rgmine m2ng peax ajaxiga tulema siis......ex peab toorutsema

      Kommentaar


        #18
        Ajax-the best

        Kommentaar


          #19
          unofficial ajax 86 page
          www.hot.ee/scream4ever

          Kommentaar


            #20
            Orginally posted by Castor

            Sorry all, but i know english, better than estonian.. so i will write in english here...
            Nii me siis integreerume.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              #21
              Meil st. eesti Telefoni Spordiklubi meeskonnal peaks olema au Ajax-85 -ga Väikeste Karikavõistluste esimeses ringis rinda pista.Ootame huviga! Aastalõpu turniiril olid Ajax-85 meeskonnas põhitegijad ikka Ajaxi 2 liiga meeskonna liikmed.Igatahes edu!

              Kommentaar


                #22
                aga on kuulda,et ajaxi possi ei lubata põhimõtteliselt koondisse, kuigi võimeid neil on.
                ilueedid pidid nad ka olema....

                Kommentaar


                  #23
                  Eelmisel nädalal oli JK Lasnamäel Ajaxiga liigamäng,mis toimus Ajaxi kunstmuukattega väljakul. Mäng l¨ppes tulemusega 5:0, kuid peaks mainima, et venealsed said 2 punast kaarti + mingi 5 kollast. Åpriski agressiivsed on poisid.
                  Jalgpallihaigla liige NR. 69

                  Kommentaar


                    #24
                    mh?

                    vabandust aga ma olen vist paarid asjad maha maganud eesti noorte jalgpalli kohta (ma nimelt elan välismaal) ja ma tahaks teada kus see ajaxi staadion on üldsegi? ja kas see on rohkem nagu võõramaalaste klubi vms? igatahes kui kunstkate on siis kuidas ta saab halb olla, kui sile on sii ju kõik korras. või on probleem selles et palli on raske selle tehiskatte pealt lüüa õhku? enivei, toorutsemise kohta ma tahaks ka öelda et seda (paraku see nii on) harrastavad rohkem slaavirahvad, kes on temperamentsemad ja agrssiivsemad, minu arust on korralik mäng kus on hea jalamäng kuid mitte selles mõttes et need alati lendavad vastasele kodaraisse. olen taolisi mänge telekast mitmeid näinud ja ausalt öeldes on see igav, sest kogu aeg mäng katkeb mingi koperduse pärast või kellegi tõuke pärast. ja üleüldse minu arust on eesti koondise mängijad jah suht õblukesed, kristal on võibolla rohkem tugevama kehaehitusega. aga inglismaal ntx on ju kõik kohe lihaselisemad.

                    Kommentaar


                      #25
                      ma tahaks teada kus see ajaxi staadion on üldsegi?
                      Ntx on aadress sellel staadionil Uuslinna 10. Sönaga öeldes Lasnamäe alguses. EMT peamaja läheduses

                      ja kas see on rohkem nagu võõramaalaste klubi vms?
                      vist jah! Samas F.C Ajax Estel naiskond on siiski peamiselt eestlastest koosnev naiskond.

                      igatahes kui kunstkate on siis kuidas ta saab halb olla, kui sile on sii ju kõik korras. või on probleem selles et palli on raske selle tehiskatte pealt lüüa õhku?
                      Kas sile on ainuke kriteerium kunstmurule?
                      Minumeelest ei ole. Staadion näeb välja a'la nagu oleks asfaltplatsile peale tömmatud vanad head mistra vaibad, mis on kohalikest Lasnamäe korteritest välja visatud....
                      Ok see oli ehk pisut liialdatud, aga asfaldi peale see nö muru on pandud. Ja muide muruks on seda palju nimetatud, kuna töepoolest on tegemist miskise imelike roheliste ribadega, mille tulemuseks on see, et plats on on üüratult kõva. Jalgadele (põlvedele ja jalataldadele) see hea ei ole.... Ning murul siiski on kombeks pallihoogu pisutki peatada, selle staadioni peal mängid nagu saalis. Põrge ja kiirus on ikka way teised kui murul.

                      Noh ajab asja ära küll see staadion aga eelistaks siiski miskit muud



                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale 'Ajax-i noored'

                        ei tea, miks siis ajaks kogu aeg loobumisvõite annab?? Kas neil pole raha??
                        Hoovi jalgpallur

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale 'Ajax-i noored'

                          ma ei taha küll nende nime üle nalja teha, aga kas nad võtsid selle Amstedami Ajaxi järgi või siis selle küürimispulbri järgi??
                          Hoovi jalgpallur

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale 'Ajax-i noored'

                            Ega pole oluline, et nad noorteliigades on kõvad tegijad, nad treenivad kõvasti aga nad ei arene teatud punkist edasi.
                            Seega saavad neist kõigist joodikud ja ka lõpetavad jalgpalli, ise ütleks et Ajax nüüd küll tugev ei ole, ehk mõnel on võimalused, aga kas keegi teab millest pärineb neie meeskonna nimi?

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale 'Ajax-i noored'

                              Algselt tegi selle postituse Ono


                              Ega pole oluline, et nad noorteliigades on kõvad tegijad, nad treenivad kõvasti aga nad ei arene teatud punkist edasi.
                              Seega saavad neist kõigist joodikud ja ka lõpetavad jalgpalli, ise ütleks et Ajax nüüd küll tugev ei ole, ehk mõnel on võimalused, aga kas keegi teab millest pärineb neie meeskonna nimi?
                              Kui sa vaataksid II liiga tabeliseisu, siis näed, et mitte AINULT noortes pole nad tugevad. Ja kust sa võtad andmed, et KÕIK on joodikud, kes sealt tulevad?

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale 'Ajax-i noored'

                                ei tea, kas AJAX 87 on tugev? Mul nendega kolmapäeval mäng...
                                Hoovi jalgpallur

                                Kommentaar

                                Working...
                                X