320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

    Ok väljendasin ennast valesti, linn kindlasti toetab tuleviku kuid minu arvates mitte piisavalt, klubi koguaeg suurtes võlgades.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

      viljandi linnavalitsus võix tõesti toetada väheke rohkem klubi ja yldse jalgpalli viljandis

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

        Algselt postitas delyah


        viljandi linnavalitsus võix tõesti toetada väheke rohkem klubi ja yldse jalgpalli viljandis
        On sul aimu,milline on praegu linnavalitsuse toetuse suurusjärk klubile?
        Kui suur see summa peaks olema?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

          Algselt postitas muhv33


          Algselt postitas delyah


          viljandi linnavalitsus võix tõesti toetada väheke rohkem klubi ja yldse jalgpalli viljandis
          On sul aimu,milline on praegu linnavalitsuse toetuse suurusjärk klubile?
          Kui suur see summa peaks olema?

          no ma ytlex et mingil määral ma tean jah neid asju ja see summa pole suur, millega nad praegu seda teevad, aga ex viljandi on ju väikelinn nii et linnavalitsus pole just ka kõige rahakam.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

            Algselt postitas delyah


            Algselt postitas muhv33


            Algselt postitas delyah


            viljandi linnavalitsus võix tõesti toetada väheke rohkem klubi ja yldse jalgpalli viljandis
            On sul aimu,milline on praegu linnavalitsuse toetuse suurusjärk klubile?
            Kui suur see summa peaks olema?

            no ma ytlex et mingil määral ma tean jah neid asju ja see summa pole suur, millega nad praegu seda teevad, aga ex viljandi on ju väikelinn nii et linnavalitsus pole just ka kõige rahakam.
            Äkki oled nii kena ja paned selle \"summa pole suur\" kirja!Mina julgen väita-\"summa pole suur\"-on kuuekohaline!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

              njah....vb n tõestii kuuekohaliine see number...aga seda nagu näha minnuarust küll pole kuhu see raha pannakse...
              ja mina leian ka, ikkagi linna jalgpall ei huvita piisavalt...
              ennne ehitatakse mingi julm veekeskus....tennisehall vms...tenniseväljakud olemas ju korralikud...siis mingi tehisliuväli jms...nende allaläheb tohhutult raha ju....aga neidei ole vaja ju nii hirmsasti...
              võiks enne ikka korraliku väljaku ehitada ainult jalgpalli jaoks...
              vähemalt enne neid eelnevalt nimetatud ehitisi võiks see toimuda...
              Rap music doesn\\\'t kill people - Hollywood does! Films don\\\'t kill people - video games do! Games don\\\'t kill people - guns do! Guns don\\\'t kill people - culture does!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

                asi on selles kes suudab rohkem linnavalitsust veenda jne...
                tennise halli ja jäähallile on suudetud isegi vist mingid äramehed taha ajada.. aga nääd jalgpallile ei suudeta... vb ple peale hakkamist vms.. ei tea... minu töö on ainult vinguda.. et miks ei ole jne...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

                  Algselt postitas kaaLer


                  njah....vb n tõestii kuuekohaliine see number...aga seda nagu näha minnuarust küll pole kuhu see raha pannakse...
                  ja mina leian ka, ikkagi linna jalgpall ei huvita piisavalt...
                  ennne ehitatakse mingi julm veekeskus....tennisehall vms...tenniseväljakud olemas ju korralikud...siis mingi tehisliuväli jms...nende allaläheb tohhutult raha ju....aga neidei ole vaja ju nii hirmsasti...
                  võiks enne ikka korraliku väljaku ehitada ainult jalgpalli jaoks...
                  vähemalt enne neid eelnevalt nimetatud ehitisi võiks see toimuda...
                  Suurem osa sellest summast läheb \"treeningbaasi üüriks\",sest baas on klubile linna poolt tasuta ja kulu makstakse ju kinni!Kui Tulevik peaks selle raha ise välja käima,oleks asi kindlasti...Aga mis siin ikka,eks uurige ise ka pisut,kuidas asjad käivad!
                  Veekeskus ja tennisehall on jah...Aga jäähalli puhul on ju erakapital pakkunud välja,et ehitavad oma rahadega valmis ja hiljem tuleks midagi kompenseerida haldamise osas!(lugege reedest/15.10/Sakalat)!
                  Ja kunagi lubas ju Pohlak ka staadioni ehitada,aga kus see siis on?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

                    maakonna meister

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

                      Algselt postitas stern


                      maakonna meister
                      Palju siis ka \"taatidele\" pähe tegite?Igal juhul õnne,kahju,et ise ei jõudnud täna Viljandisse.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

                        5:2 võitsime

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

                          Algselt postitas muhv33

                          Ja kunagi lubas ju Pohlak ka staadioni ehitada,aga kus see siis on?
                          Ilmselt oleks seda ka tegama hakatud. Siis aga tuli ju (ootamatu) vajadus üks õlletehase nimeline ehitis kahe raudteeharu vahelisele tühermaale rajada. Raha teadupärast ei kasva aga kahjuks puu otsas.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

                            Hm ah nii siis Viljandi maakonna meister normaalne,agakus te siis järgmime hooaeg mängima hakkata ma mõtlen liigat kuuldavasti ei tule Tuleviku põhi meeskonda ka tuleval aastal Viljandisse,hea oleks kui te saaksite Elva duubli asemel ise 1 liigas mängida või siis 3liigat oma enda satsiga ma arvan,et nendes liigades oleks stiimul kindlasti suurem kui hakkata mängima A1 või mis. Aga ei usu,et P.T. LOOBUB kuigi nemad võiks ju hakkata 5 liigast uuesti peale

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

                              Njah aga eriti ei usu küll,et P.T.oma kohast loobub kuigi see oleks vist tõesti normaalne samm ja ma arvan,et Tuleviku 87 noored saavad hakkma kah
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

                                njah.. tahaks jah teada mis meist saab... aga jah.. peab ootama ja vaatama mis juhtub.. põnevus on suur 5 :P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X