320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

    Algselt postitas stern


    njah.. tahaks jah teada mis meist saab... aga jah.. peab ootama ja vaatama mis juhtub.. põnevus on suur 5 :P
    Kaua pole enam oodata jäänud!
    Oh oo,mis nüüd lahti Ants?Oled koolis viie saanud?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

      jah inglise essee.. aga sinna tuli see 5 kogematta.. aga jah.. ma infotehnoloog.. mul soccernetis aega olla umbes 4 tundi päevas

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

        aga mina arvan oopis nii et 3 liiga kah meid enam eriti eedasi ei arendaks, et me areneks oleks vajja koguaeg endast palju tgevamatega mängida ja trenni teha aga mitte endaga võrdsete õlkadega kooso palli taga ajada. Aga no eks näis jah mis see pohlak seal tln välja mõtleb, aga loodame parimat.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

          Algselt postitas Riwo


          aga mina arvan oopis nii et 3 liiga kah meid enam eriti eedasi ei arendaks, et me areneks oleks vajja koguaeg endast palju tgevamatega mängida ja trenni teha aga mitte endaga võrdsete õlkadega kooso palli taga ajada. Aga no eks näis jah mis see pohlak seal tln välja mõtleb, aga loodame parimat.

          njash tglt nii see on... ega see kolmas liiga suurem asi pole kah jah...pühapäevastel mängudel käib jube pohmellui lebra üle pea eriti ei tahagi meest peale võtta siis
          njah...seeselleks...
          aga TULEVIKU mehi oleks Viljandi vaja...Pohlak võiks natuke mõtlema hakata...hetkel nagu oleks tal plaanis viljandi jalgpall ära kaotada
          Rap music doesn\\\'t kill people - Hollywood does! Films don\\\'t kill people - video games do! Games don\\\'t kill people - guns do! Guns don\\\'t kill people - culture does!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

            Pohlak nüüd Viljndis jalgpalli vaevalt ära suudab kaotada(ja kas ta seda soovibki?),kui aga tõesti nii läheb.........Siis ilmselt mõnda aega tõesti \"kõrgemal tasemel\" on \"asi lukus\",aga alati on ju võimalik moodustada iseseisev klubi,huvilisi Viljandis leidub,äkki \"kohalik rahamaailm\" soovib ka toetada ja......,see võtab pisut aega,et uuesti \"ree peale saada\"!Olete ju eespool maininud,et kohalik toetus on \"kinni\",sest TULEVIK on seotud Floraga!Ja ma arvan,et see väide ei olegi väga vale...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

              jalgpall ei sure viljandis kui kõik ära lõpetavad siis mina jään ikka kõksima betooni peale..

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

                Algselt postitas stern


                jalgpall ei sure viljandis kui kõik ära lõpetavad siis mina jään ikka kõksima betooni peale..
                võid minuga ka arvestada...ma tulen teen \"pikka\" vahest Sinuga :P
                Rap music doesn\\\'t kill people - Hollywood does! Films don\\\'t kill people - video games do! Games don\\\'t kill people - guns do! Guns don\\\'t kill people - culture does!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

                  mõnel inimesel on koolivaheaeg präägu . mul aga mitte.. niisis .. tegin igast uuringuid
                  tulemused :



                  Kokkuvõte:
                  1.Narva Trans 37p
                  2.FC Ajax Estel I 33p
                  3.JK Vilj. Tulevik 29p
                  4.TJK 20p
                  5.FC Kuressaare 15p
                  6.FC TVMK 14p
                  7.JK Tammeka 10p
                  8.Narva Torsiida 3p


                  VÄRAVALÖÖJAD: 23-Ants Stern (JK Viljandi Tulevik); 12-Jorma Kiigemägi (JK Viljandi Tulevik); 10-Sergei Leontovitš (JK Narva Trans); 9-Vitali Žinkovski (FC Ajax Estel I); 8-Kaarel Kümnik (JK Viljandi Tulevik), Dmitri Potšetšujev (JK Narva Trans); 7-Raido Roman (JK Viljandi Tulevik); 6-Mart Rallmann (TJK), Oleg Semjonov (FC TVMK), Aleksei Borissenko (FC Ajax Estel I); 5-Vladimir Ljahhovetski (FC Ajax Estel I), Aleksandr Kulatšenko (JK Narva Trans.





                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

                    ossa krt...meie poisid ikka kõvasti üle teistest anz 2 korda rohkem värvaid peaaegu löönud kui teine parim väravalööja,ma lugesin kokku et meie parimad väravalööjad on kokkulöönud 50 väravat :P päris hea

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

                      IRWWWW....päästeametit ootab suur suur tulevik kui VILJANDUI TULEVIKU tagasi ei tooda ...aini koht põhis hkkab juba vaikselt käest libisema

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

                        Algselt postitas stern

                        VÄRAVALÖÖJAD: 23-Ants Stern (JK Viljandi Tulevik)
                        12-Jorma Kiigemägi (JK Viljandi Tulevik)
                        8-Kaarel Kümnik (JK Viljandi Tulevik)
                        7-Raido Roman (JK Viljandi Tulevik)



                        nagu pääris hea ju
                        Rap music doesn\\\'t kill people - Hollywood does! Films don\\\'t kill people - video games do! Games don\\\'t kill people - guns do! Guns don\\\'t kill people - culture does!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

                          Tõsi ta on päris lahe
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

                            kus tead?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

                              Ei noh jah Ants lahe vend ikki

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

                                ei

                                Kommentaar

                                Working...
                                X