320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nike Premier Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vastus teemale \'Nike Premier Cup\'

    Oma võitu eesti nike cupil olite küll kõvad kommenteerima ...

    Kommentaar


      #62
      Vastus teemale \'Nike Premier Cup\'

      Algselt postitas franks17


      Oma võitu eesti nike cupil olite küll kõvad kommenteerima ...
      jep, nii see oli

      Kommentaar


        #63
        Vastus teemale \'Nike Premier Cup\'

        Algselt postitas buub




        jep, nii see oli

        See, et me eestlaste hulgas hea esituse tegime oli ju meile üllatus ja meil ei olnudki mingeid eesmärke end ülitugevalt Balti turniiril näidata. Saime sealt tugevad treeningmängud...ei tea, kas on kohe vaja niimoodi utsitama hakata

        Kommentaar


          #64
          Vastus teemale \'Nike Premier Cup\'

          baltikas hui oli ülitugev,see riga fm oli ainuke tiim kes mängis ülejäänd olid mingid sitad aga noh ma ei mõista miks eesti kõige tugevam meeskond ikkagi kaotas ja viimaseks jäi.......vähemalt selliseid kommentaare olen kuulnud et kohtume esiliigas ja et me võime ülivabalt ära teha teile+eesti finaalis võidsime teid jne kuigi me lõime mingi 10 1-1 mööda ja te ei pääsend löögilegi

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale \'Nike Premier Cup\'

            Kalevi lapsevanemad lubasid meid juba siis, kui Eesti balti cup käis Euroopasse kaasa võtta, pallipoisteks, kuigi Euroopas pole pallipoisse vaid võetakse uus pall.

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale \'Nike Premier Cup\'

              Kuulsin, et Kalevi poisid olid märkinud, et kui nad järgmine aasta esiliigasse saavad, mida nad ka saavad, siis pidavat liiga tase tunduvalt tõusma..hmm, siis peaksid nad küll totaalse muutumise tegema, kui nad mängivad sama sitalt kui praegu, siis liiga tase pigem langeb..

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale \'Nike Premier Cup\'

                Algselt postitas LennukaZ


                Algselt postitas buub




                jep, nii see oli

                See, et me eestlaste hulgas hea esituse tegime oli ju meile üllatus ja meil ei olnudki mingeid eesmärke end ülitugevalt Balti turniiril näidata. Saime sealt tugevad treeningmängud...ei tea, kas on kohe vaja niimoodi utsitama hakata
                ma ei mõelnudki seda utsitamise või millegi muuga, lihtsalt, kui te võidate ja ajate sellist juttu umbes\'\' et esiliigas me kotiks kõiki lõdvalt, tase tõuseks etc\'\'. Osake kaotada ka.

                Kommentaar


                  #68
                  Vastus teemale \'Nike Premier Cup\'

                  Algselt postitas TrevoR


                  Kalevi lapsevanemad lubasid meid juba siis, kui Eesti balti cup käis Euroopasse kaasa võtta, pallipoisteks, kuigi Euroopas pole pallipoisse vaid võetakse uus pall.
                  haha, owned

                  Kommentaar


                    #69
                    Vastus teemale \'Nike Premier Cup\'

                    igal ühel on hea päev ja halb päev! see et nad eestikatel võitsid näitab siiski seda, et nad on võimalised esiliigas kõigile vastu hakkama!
                    see bravuuritsemine on lihtsalt noorusest tingitud...

                    Kommentaar


                      #70
                      Vastus teemale \'Nike Premier Cup\'

                      Algselt postitas põllumees


                      baltikas hui oli ülitugev,see riga fm oli ainuke tiim kes mängis ülejäänd olid mingid sitad aga noh ma ei mõista miks eesti kõige tugevam meeskond ikkagi kaotas ja viimaseks jäi.......vähemalt selliseid kommentaare olen kuulnud et kohtume esiliigas ja et me võime ülivabalt ära teha teile+eesti finaalis võidsime teid jne kuigi me lõime mingi 10 1-1 mööda ja te ei pääsend löögilegi
                      edu ja me saime küll löögile,ego.
                      eks me näe kohtumegi võibolla esiliigas.

                      Kommentaar


                        #71
                        Vastus teemale \'Nike Premier Cup\'

                        Algselt postitas Tanel JKKalev


                        Algselt postitas põllumees


                        baltikas hui oli ülitugev,see riga fm oli ainuke tiim kes mängis ülejäänd olid mingid sitad aga noh ma ei mõista miks eesti kõige tugevam meeskond ikkagi kaotas ja viimaseks jäi.......vähemalt selliseid kommentaare olen kuulnud et kohtume esiliigas ja et me võime ülivabalt ära teha teile+eesti finaalis võidsime teid jne kuigi me lõime mingi 10 1-1 mööda ja te ei pääsend löögilegi
                        edu ja me saime küll löögile,ego.
                        eks me näe kohtumegi võibolla esiliigas.
                        njah, pole mõtet vaielda, see ei muuda midagi, eks palliplatsil selgub parim

                        Kommentaar


                          #72
                          Vastus teemale \'Nike Premier Cup\'

                          Algselt postitas põllumees


                          baltikas hui oli ülitugev,see riga fm oli ainuke tiim kes mängis ülejäänd olid mingid sitad aga noh ma ei mõista miks eesti kõige tugevam meeskond ikkagi kaotas ja viimaseks jäi.......vähemalt selliseid kommentaare olen kuulnud et kohtume esiliigas ja et me võime ülivabalt ära teha teile+eesti finaalis võidsime teid jne kuigi me lõime mingi 10 1-1 mööda ja te ei pääsend löögilegi

                          see, et te KAKS korda 1-1 mööda lõite, see on teie oma probleem
                          see, et sa võiDsid kunagi midagi... näiteks kehva kaotaja oskuse... see on sinu oma

                          kas keegi on väitnud , et kalev on eesti tugevaim? enamik meeskondi on kalevit maha teinud, ometi on minu meelest kalevi poisid sellele reageerinud pigem imestusega, kui kriitikaga.

                          Kalev on koos mänginud 3a (2 poissi on käinud 3a trennis) , enamik poisse on käinud trennis 2 (1 põhimängija on trennis käinud 10 kuud). Lisame veel siia fakti, et Kalev on treeninud normaalsetes tingimustes alates eelmise aasta maist, kui sai valmis kunstmuruväljak. Sinnani treeniti yks pool aastat saalides mõõtmetega 10x20m ja teine pool aastat seal, kus juhtus. Näiteks Reaalkooli väljak (see oli veel hea juhus) ja Kalevi varustaadion (keskel oli puhas liiv, äärtes 15cm \"muru\"). Ja just nii \"hea\" meeskond võitiski Eesti turniiri ära. Tihti mängiti jalgpalli kalevi staadioni jooksuraja peal.

                          Võrrelge nyyd enda treeningtingimusi ja aastate arvu, mis teie meeskonnakaaslased on jalgpalli juures veetnud. Flora on tõesti hea meeskond ja ma olen uhke, et saan siia juurde kirjutada kalevlaste mägud FC Floraga:

                          mai 2004: 0:20
                          sept 2004: 0:10
                          juuli 2006: 1:3
                          juuli 2006: 0:0 , PEN 4:3

                          tulgu edasi mistahes, keegi ei saa kalevlastelt võtta seda, mis nad juba saavutasid - turniirivõit, kus olid kohal eesti parimad

                          Seda, et Flora on eesti parim (neil on parimad mängijad) on sama lihtne tõestada kui sedagi, et Kalev oli eelmine aasta alles kolmandas liigas ja võitis selle napilt.
                          Edu põllumees sullegi. Tean, et see aasta on su jaoks pisut põuane.

                          Kommentaar


                            #73
                            Vastus teemale \'Nike Premier Cup\'

                            Algselt postitas vaatleja14


                            Algselt postitas põllumees


                            baltikas hui oli ülitugev,see riga fm oli ainuke tiim kes mängis ülejäänd olid mingid sitad aga noh ma ei mõista miks eesti kõige tugevam meeskond ikkagi kaotas ja viimaseks jäi.......vähemalt selliseid kommentaare olen kuulnud et kohtume esiliigas ja et me võime ülivabalt ära teha teile+eesti finaalis võidsime teid jne kuigi me lõime mingi 10 1-1 mööda ja te ei pääsend löögilegi

                            see, et te KAKS korda 1-1 mööda lõite, see on teie oma probleem
                            see, et sa võiDsid kunagi midagi... näiteks kehva kaotaja oskuse... see on sinu oma

                            kas keegi on väitnud , et kalev on eesti tugevaim? enamik meeskondi on kalevit maha teinud, ometi on minu meelest kalevi poisid sellele reageerinud pigem imestusega, kui kriitikaga.

                            Kalev on koos mänginud 3a (2 poissi on käinud 3a trennis) , enamik poisse on käinud trennis 2 (1 põhimängija on trennis käinud 10 kuud). Lisame veel siia fakti, et Kalev on treeninud normaalsetes tingimustes alates eelmise aasta maist, kui sai valmis kunstmuruväljak. Sinnani treeniti yks pool aastat saalides mõõtmetega 10x20m ja teine pool aastat seal, kus juhtus. Näiteks Reaalkooli väljak (see oli veel hea juhus) ja Kalevi varustaadion (keskel oli puhas liiv, äärtes 15cm \"muru\"). Ja just nii \"hea\" meeskond võitiski Eesti turniiri ära. Tihti mängiti jalgpalli kalevi staadioni jooksuraja peal.

                            Võrrelge nyyd enda treeningtingimusi ja aastate arvu, mis teie meeskonnakaaslased on jalgpalli juures veetnud. Flora on tõesti hea meeskond ja ma olen uhke, et saan siia juurde kirjutada kalevlaste mägud FC Floraga:

                            mai 2004: 0:20
                            sept 2004: 0:10
                            juuli 2006: 1:3
                            juuli 2006: 0:0 , PEN 4:3

                            tulgu edasi mistahes, keegi ei saa kalevlastelt võtta seda, mis nad juba saavutasid - turniirivõit, kus olid kohal eesti parimad

                            Seda, et Flora on eesti parim (neil on parimad mängijad) on sama lihtne tõestada kui sedagi, et Kalev oli eelmine aasta alles kolmandas liigas ja võitis selle napilt.
                            Edu põllumees sullegi. Tean, et see aasta on su jaoks pisut põuane.
                            Kuigi, ma pole kuigi suur Kalevi fänn, on see jutt tõesti hea. Aga ühe asjaga ma ei nõustuks täielikult.
                            kus olid kohal eesti parimad- Olid osad parimad ja osad mitte, nagu ntks põlva lootos, mis sellised vennad seal tegid?

                            Kommentaar


                              #74
                              Vastus teemale \'Nike Premier Cup\'

                              Mida see Kalev ärpleb siin..
                              Ise sai Nike balti cupil kõik rämedad saunad...
                              5:1,6:0 jne..ma ei tea..palju veel said!!
                              Endal hale ei ole..?!

                              Kommentaar


                                #75
                                Vastus teemale \'Nike Premier Cup\'

                                Algselt postitas JalgPallOnElu


                                Mida see Kalev ärpleb siin..
                                Ise sai Nike balti cupil kõik rämedad saunad...
                                5:1,6:0 jne..ma ei tea..palju veel said!!
                                Endal hale ei ole..?!
                                sa vist pole kõiki postitusi lugenud

                                to buub: ikkagi olid eesti parimad. kutse said ju 16 parimat eesti meeskonda selles vanuses

                                Kommentaar

                                Working...
                                X