320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 EM-valikturniir

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

    Esimene värav puhtalt Lepmetsa kala. Õiendas müüri kohale ja magas löögi täiesti maha. Teine ja kolmas kaitse rängad vead. Edasi mängis Eesti ilusti ja lugematud väravavõimalused jäeti lõõmata. Kaks korda lõime posti. Üks -üks olukordi oli samuti kaks ja veel hulgim häid olukordi ja kombinatsioone. Kohutavalt oli ebaõnne .
    Juudid oli nagu künnihärjad ,suured ja tugevad. Meie omad vastupidi lühikesed .Minu meelest oli see mäng viiki väärt ,kui oleks kaitse pidanud ja kas või 100% võimalused oleksime sisse lõõnud.
    Valgevenel on veel suuremad härjad. Ilmselt saame viimase koha aga alla ei tohi anda.
    Poisid olid ka täna tegelikult tublid aga.... juut oli jumala ära ostnud.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

      Kui väga täpne olla siis esimene värav juhtus trahvilöögist enne vilet.(st.pall oli liikvel kui anti vile soorituseks).
      Seda püüdsid ka osad eesti mängijad kohtunikule seletada aga mis otsustatud see otsustatud.

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

        Algselt postitas Juunior


        Kui väga täpne olla siis esimene värav juhtus trahvilöögist enne vilet.(st.pall oli liikvel kui anti vile soorituseks).
        Seda püüdsid ka osad eesti mängijad kohtunikule seletada aga mis otsustatud see otsustatud.
        Otsatribüünil vaadataes tundus samuti ,et löök sooritati enne vilet aga ikkagi oleks Lepmets pidanud tähelepanelikum olema.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

          Nii et tegelt ikka tegi kohtunik mängu ära. Muidu oleks ilmselt võitnud

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

            Algselt postitas Amadeus


            Nii et tegelt ikka tegi kohtunik mängu ära. Muidu oleks ilmselt võitnud
            Ära ole irooniline ,vaid positiivne.

            Eesti jalgpallile tuleb anda aega ja hakata teda ravima õigest otsast.
            Need ,kes täna tulemusi teevad või peavad tegema on veel vana sotsialismi lapsed.
            Uus põlvkond tuleb ja aitab eesti jalgpalli.

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

              Ega ma tegelikult ei olegi irooniline. Lihtsalt see kohtunike kallal vigisemine ajab kuidagi muigama. Noortest olen ma tegelikult päris heal arvamusel. Ise olen just nimelt sots aja viimasest otsast ja me oleks ilmselt eakaaslaste käest kümnega saanud. siis oli ikka jalka tase olematu, eriti noorte hulgas.

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

                Algselt postitas Amadeus


                Ega ma tegelikult ei olegi irooniline. Lihtsalt see kohtunike kallal vigisemine ajab kuidagi muigama. Noortest olen ma tegelikult päris heal arvamusel. Ise olen just nimelt sots aja viimasest otsast ja me oleks ilmselt eakaaslaste käest kümnega saanud. siis oli ikka jalka tase olematu, eriti noorte hulgas.
                Nõus täiesti!

                Aga minu arvamus on tänasel päeval pöörab eesti jalgpall kuramuse vähe tähelepanu järelkasvule ,nende võimalustele ja nende arendamisele.

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

                  Noh see on kõik suhteline. Tuleb siiski tunnistada, et nii tähelepanu kui ka võimalused on pidavalt paranenud. Aga kui võrrelda heaolu riikidega siis oleme muidugi kaugel maas. Mis sa ikka teed, reaalsus on selline. Kui me järgi jõuame majanduslikult euroopale siis ehk hakkab ka spordibaaside ja noortetöö jaoks rohkem raha tekkima.

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

                    Äkki keegi oskab midagi täpsemalt Iisraeli nr17 ja eesti sidemete kohta rääkida?Tal vist veel võimalus ka Eesti koondist esindada?

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

                      Niih kõik kes veel Lätis pole, täna kell 16:00 A Le Coq Arenale! Täna siis viimane U19 mäng ja ka viimane võimalus hääled lahti laulda! Ja täna lööb ka eesti värava! Kui kaaselamine hea siis võib-olla ka teise veel!
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

                        Algselt postitas Vennas


                        Äkki keegi oskab midagi täpsemalt Iisraeli nr17 ja eesti sidemete kohta rääkida?Tal vist veel võimalus ka Eesti koondist esindada?
                        Vabandage mu võimalikku teadmatust, kuid kas noortekoondise esindamine ei tähenda seda, et tulevikus on mõne teise koondise (A või U) esindamine ametlikes mängudes välistatud?

                        Täna 2:4 (1:0) kaotus, niipalju kui ma nägin tundus enam-vähem olema mängupilt, ainult et valgevenelasi lasti liialt löögile, ilmselt siis mängu lõpul veelgi rohkem, et 2:3 ja 2:4 minuti jooksul tulid. Kuulu järgi muutus mäng aina lahtisemaks.

                        Tegelikult oli väravavaht Lemetsaarelt hea mäng, 1. penalti tõrjus ka väga kenasti.
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

                          Jajah.

                          Iga rünnak viis eestlased löögile. Nii oli põhimõtteliselt kõigis kolmes mängus. Miks aga peatreener nõuab järjest madalamal mängimist, seda ma ei võta hetkel. Kas teiste näited absoluutselt ei jõua pärale? Kui mängus Hollandiga ma imestasin, et eestlased nii kõrgel mängivad minimaalses kaotusseisus, siis täna ma imestasin, kui sügavale kaitsesse annab vajuda enne kui aru saadakse, et nii ei ole võimalik turvaliselt eduseisu hoida, ammugi väravat lüüa. Esimene värav oli ilusti mängitud (kusjuures vaat et esimene pealelöök Eestilt).

                          Positiivne on see, et on hakanud tulema eesliini mängijaid, kes julgevad palliga liikuda, ning on üsna heal tasemel tehnikaga (kuigi kõike annab parandada - meenutage Iisraeli ründajaid). Nt. Ištšuk, Marmor, Kuresoo (täna oli väga kahvatu), Girišin... Girišinil tundub olevat huvitav kalduvus - murda palliga ainult keskele. Äärtelt liikus palliga ainult kiirrünnakutes. Kohati näitasid kõik kena mängu, kahju ainult, et ei suudeta või ei taheta initsiatiivi haarata/hoida.

                          Kuigi tulemused polnud kõige paremad, on siiski seis lootusandvam kui kunagi varem. Mis veel mängijatest - väravavahid on head, Lemetsaar suhtleb kaitseliiniga oluliselt rohkem kui Lepmets (keelebarjäärist ehk?). Mis veel... ikka eesliinist - Kuresoo ja Ištšuki puhul paistis välja, et neil on nõrk füüsis. Samas Roops, Girišin mängisid kõik mängud algusest lõpuni (terved hooajad Tammekas ja Valgas vastavalt selja taga). Kuresoo ja Ištšuk aga on pendeldanud Tervise ja Flora vahelt, ning pole korralikku mängupraktikat saanud. Sealt ilmselt põhjus, sest parim füüsis tuleb ohtrast mängupraktikast.

                          Aga jah, treeneri Keskülaga pole samal lainepikkusel.

                          U21-e juurde nüüd.

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

                            lisaks veel tänase mängu valguses, et Roops on väga tubli .. ja kui külm ära ei võta, siis saab temast veel asja.

                            istsuk on andega poiss, loodetavasti jätkub talle arenemiseks motivatsiooni.

                            lemetsaar juhendas küll kaitset ilusti ning oli esimesel poolajal kindel ka väljajooksudel .. ka polnud reaktsiooniga suuri probleeme .. kuid häda tema puhul oli jalaga mäng k.a. väljalöögid .. lõpus väsis/või lõppes julgus väljajooksudeks.

                            üleüldises pildis ei pidanud poistel täna enam füüsis vastu .. ja miks nad meil ikka peajagu väiksemad ja kõhnemad on teiste riikide eakaaslastest?

                            aga suhtumine oli hea .. distsipliin oli tugev .. keelebarjääri ei täheldanud .. aidati ka teineteist palju suudeti .. <- need on ka meie peamised plussid, et parema füüsise ning tehnikaga vastaste vastu hakata.

                            PS! .. olenemata kahest meie vastu antud pendlast, tegid kohtunikud väga eeskujuliku partii.

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

                              Algselt postitas Tihane

                              lemetsaar juhendas küll kaitset ilusti ning oli esimesel poolajal kindel ka väljajooksudel .. ka polnud reaktsiooniga suuri probleeme .. kuid häda tema puhul oli jalaga mäng k.a. väljalöögid .. lõpus väsis/või lõppes julgus väljajooksudeks.
                              Kõige muuga nõus, kuid sellele oli 1. poolajal kuulda Lemetsaare reaktsiooni. Pmst andis ta mõista, et ta jalg tegi valu. Otsest sõnastust parem edasi ei anna (ta vist isegi siinne kasutaja, kommenteerigu ise kui tahab ) Küllap vaheajal tehti jalale külma vms, ning sai korda, sest 2. poolajal väljalöökidel enam eriliselt ei eksinud.

                              Ma toonitaks seda, et oma keelt võiks kontrollida väljakul rohkem. Roppused ei sobi selle mängu juurde.

                              Ahjaa, valgevenelased olid parajad jobud. Vaidlesid kohtunikuga pidevalt ja olid üldse laia suuga. Rohkem mängu, vähem mula võiks soovitada.

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

                                Algselt postitas ethan


                                Algselt postitas Tihane

                                lemetsaar juhendas küll kaitset ilusti ning oli esimesel poolajal kindel ka väljajooksudel .. ka polnud reaktsiooniga suuri probleeme .. kuid häda tema puhul oli jalaga mäng k.a. väljalöögid .. lõpus väsis/või lõppes julgus väljajooksudeks.
                                Kõige muuga nõus, kuid sellele oli 1. poolajal kuulda Lemetsaare reaktsiooni. Pmst andis ta mõista, et ta jalg tegi valu. Otsest sõnastust parem edasi ei anna (ta vist isegi siinne kasutaja, kommenteerigu ise kui tahab ) Küllap vaheajal tehti jalale külma vms, ning sai korda, sest 2. poolajal väljalöökidel enam eriliselt ei eksinud.

                                Ma toonitaks seda, et oma keelt võiks kontrollida väljakul rohkem. Roppused ei sobi selle mängu juurde.

                                Ahjaa, valgevenelased olid parajad jobud. Vaidlesid kohtunikuga pidevalt ja olid üldse laia suuga. Rohkem mängu, vähem mula võiks soovitada.
                                väga hea kui ta ka selle foorumi kasutaja on ja veel parem kui ta konstruktiivset kriitikat kannatab. Kui aga vaevab vigastus ning ei saa jalaga mängida, siis tuleb seda kommunikeerida kaasmängijatele ning mängida rohkem käega ja lasta kaitsetel pikkasid laduda .. samuti võivad kaitsed auti uhada, väravavahile tagasi mängimise asemel. Nõustun et ropendamine tavaliselt jalga ei ravi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X