320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

noorteturniirid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'noorteturniirid\'

    Tuli välja, et see turniir oli Läänemaa sisemeistrivõistlused. Kaks esimest said edasi Eesti meistrivõistluste poolfinaali. Kokku osales ainult kuus meeskonda, kahes alagrupis. Alagrupi viimased mängisid 5.-6. koha peale, alagrupi võitja mängis teise alagrupi teise koha omanikuga. 1. grupp: Palivere Põhikool(meie), Haapsalu Gümnaasium ja Taebla Gümnaasium. 2. grupp: Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium, Haapsalu Vene Gümnaasium ja Risti Põhikool.
    Alagrupi esimeses mängus võitsime Taeblat 6:0, teises Haapsalut 4:1
    Poolfinaalis võitsime Vene gümni 5:0.
    Finaal oli eriti pingeline. Meie tähtründaja väravatest läksime 2:0 ette, kuid minuti jooksul lõid Wiedemanni omad kaks väravat ja viigistasid. Järgnesid penaltid(kolm lööjat): vastane lõi sisse-meie mängija viigistas-vastane lõi sisse-mina viigistasin-meie väravavaht tõrjus ja asus kohe ise lööma. Löök ei tulnud välja, aga veeres väravasse ja olime jälle võitnud!
    1. Palivere
    2. Wiedemann
    3. Haapsalu Gümn.
    4. Vene Gümn.
    5. Risti
    6. Taebla
    Ise läksin alati enne mängu lõppu pingile seljavalu tõttu. Ainult finaalis mängisin terve mängu. Arvestades olukorda, olin enda mänguga rahul, andsin kaks väravasöötu ja finaalseerias ei eksinud penaltil.
    Ja siis küsin, kas keegi veel siit foorumist Eesti meistrivõistluste poolfinaalis mängib?
    Ahjaa...ei saa aru, miks kõik Haapsalu linna mängijad närvitsevad. Selles on süüdi vist linna närviline õhkkond Mulle löödi isegi mängu ajal selle eest jalaga p*rse, et ei saadud mööd must:P

    Kommentaar


      Vastus teemale \'noorteturniirid\'

      Algselt postitas zidane_5
      Ahjaa...ei saa aru, miks kõik Haapsalu linna mängijad närvitsevad. Selles on süüdi vist linna närviline õhkkond
      Nii see on, kõik maakad saavad jalaga siin.
      Aga tegelikult näitab su kogetu ilmselt lihtsalt siinset suhtumist jalgpalli. Ei tea nii noortest vanusegruppidest küll eriti palju, kuid üldine suhtumine mängu kipub lahjaks jääma siinkandis. Näiteks sellisteks turniirideks moodustatakse võistkonnad tavaliselt viimasel hetkel kiirkorras ja ilma ettevalmistuseta - ei ühiseid trenne ega midagi.

      Wiedemanni Gümnaasium ongi vast kõige tõsisemalt asja võttev kool, aga üldiselt on asi nutune. WG suurimaks eeliseks on nende keh. kasv. õpetaja ja treener Aavo Tomingas, kes siinkandis pea kõike vutiga seonduvat ajab, aga kahjuks on teda ainult üks. Ma ei oskaks nimetada ainsatki andekat Haapsalu noort, kellel oleks seatud ka kõrged sihid jalgpallis. Mängitakse vaid oma lõbuks ja viitsimise kohaselt. Peetakse loomulikuks, et trenn on kõigest hobi. Kurb.

      Tore kuulda, et Palivere võtab asja väheke tõsisemalt. Teie ütlete: \"Lähme sinna igal juhul Läänemaa meistritena oma au kaitsma.\". Meie omad ütlevad: \"Treener kutsus mingile võistlusele, äkki saab tundidest vabaks.\"

      Ma mäletan veel aegu, kui Haapsalu oli Läänemaa suveräänne liider. Paliveret, Taeblat, Ristit ja teisi lüpsati nii et vähe ei olnud. See oli nii pea kümme aastat tagasi, kui ma isegi veel isuga trenni tegin. Ka suhtumisega paistis tollal kõik parimas korras olevat - tõesti tundus, et asi areneb. Mis vahepeal juhtunud on, ei oska ma täpselt öelda, kuna pole asjale eriti lähedal seisnud - tulid teised huvid, ei viitsinud trennis käia enam. Noor ja loll. Ning nüüd kritiseerin teisi sama asja eest. Kuigi ma ei ole ka praegu kohaliku jalgpallieluga just kõige paremini kursis, siis selleks ei pea just eriline geenius olema, et aru saada kui asi alla käib.

      Ühesõnaga, mida ma öelda tahtsin: see mängijate närvitsemine on üldiselt lihtsalt frustratsiooni ilming, mis tingitud kehvast mängust. Ja mine tea, ehk on ka neil veel meeles ajad, kui maakatele kaotamine oli häbiasi.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'noorteturniirid\'

        Jah, aga meie valitsemisajad saavad ka varsti läbi. Kaks põhimeest-väravavaht ja ründaja lõpetavad sel aastal üheksanda ja mina koos teise kaitsjaga kahe aasta pärast. Siis pole meil mitte midagi. Suhtumist võib olla, aga oskusi pole. Aavo on jah väga hea, oleks ta meie treener, läheks meil vist veel paremini. Aga Su jutt on täitsa õige-kui me sel sügisel läksime HWG vastu finaali mängima, arvasid nad, et võidavad meid kindlalt, meie aga läksime kiirelt juhtima ja iga väiksema jõulise liigutuse pärast hakkasid nemad närvitsema.
        Paar aastat tagasi kaotasime näiteks Taeblale 4:1 ja olime Ristiga suured konkurendid. Nüüd pole nendest enam mingit tolku.
        Tundub, et kogu Läänemaa jalgpall läheb allapoole. Need HWG omad mängivad enamus ju FC Flora Haapsalus, meilt mängib seal ainult üks ja oleme neile kaks korda sellel aastal pähe teind - nende koolis õpib u.500 õpilast, meil vaevalt 150.
        Hetkel meile, kui me mängime nii nagu ikka, vastaseid siin pole. HWG-ga on pingelised mängud. Ülejäänutest pole asja.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'noorteturniirid\'

          Kas keegi oskab öelda kes Viljandis 88 ja 90a turniiril vilistab või vilistavad,sest viljandis turniiridel on siiani olnud väga ausad vilemehed hea kohe mängida nii-siis ...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'noorteturniirid\'

            ei tia herr luide vblla :P

            Kommentaar


              Vastus teemale \'noorteturniirid\'

              Viljandi Cup 90 Turniiri Tulemused.

              1. TJK (teist aastat järjest võit)
              2. FCF Järvamaa
              3. Viljandi Jk.

              Sain siis Jälle võidu. !
              LiverpoolFC

              Kommentaar


                Vastus teemale \'noorteturniirid\'

                Lugupeetud jalgpallihuvilised!

                Olen 1996 aastal sündinud noore jalgpalluri isa. 2004 aastal osales poeg paljudel kohalikel võistlustel. Nüüd on aga minuarvates aeg niikaugel, et võiks oskusi testida ka kodust natuke kaugemal. Kahjuks on aga noorte võistluste kohta käivat informatsiooni küllalt keeruline leida. Järgnevalt pöördungi Teie poole palvega, et annaksite nõu kuidas leida infot euroopas korraldatavate noorte turniiride kohta.

                Lugupidamisega,

                Mart
                mart@bankend.ee

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'noorteturniirid\'

                  Algselt postitas mart213


                  Lugupeetud jalgpallihuvilised!

                  Olen 1996 aastal sündinud noore jalgpalluri isa. 2004 aastal osales poeg paljudel kohalikel võistlustel. Nüüd on aga minuarvates aeg niikaugel, et võiks oskusi testida ka kodust natuke kaugemal. Kahjuks on aga noorte võistluste kohta käivat informatsiooni küllalt keeruline leida. Järgnevalt pöördungi Teie poole palvega, et annaksite nõu kuidas leida infot euroopas korraldatavate noorte turniiride kohta.

                  Lugupidamisega,

                  Mart
                  mart@bankend.ee
                  http://www.hot.ee/tallinncup/noorteturniirid.htm

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'noorteturniirid\'

                    Algselt postitas mart213


                    Lugupeetud jalgpallihuvilised!

                    Olen 1996 aastal sündinud noore jalgpalluri isa. 2004 aastal osales poeg paljudel kohalikel võistlustel. Nüüd on aga minuarvates aeg niikaugel, et võiks oskusi testida ka kodust natuke kaugemal. Kahjuks on aga noorte võistluste kohta käivat informatsiooni küllalt keeruline leida. Järgnevalt pöördungi Teie poole palvega, et annaksite nõu kuidas leida infot euroopas korraldatavate noorte turniiride kohta.

                    Lugupidamisega,

                    Mart
                    mart@bankend.ee
                    Mis klubis siis poiss mängib,et pole veel väljas käidud ja nagu ma aru saan siis pole ka veel miskit plaanitud?
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'noorteturniirid\'

                      Turniire on piisavalt. Kõikidel ei jõua kahjuks käiagi. Turniiride infovahetus käib klubidevaheliselt. Igal korralikul klubil on kodulehekülg, kus on ka turniiride info üleval.
                      Euroopa turniire on väga, väga palju. Võta aega ja otsi sobiv välja!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'noorteturniirid\'

                        96 sündinud poistel on aasta alguses tihe graafik:
                        29. jaanuar Tammeka saaliturniir
                        12. veebruar Põlvas Lootos Cup
                        27. veebruar Juunior Cup

                        Võib olla on veel mõni turniir.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'noorteturniirid\'

                          Algselt postitas siidi


                          96 sündinud poistel on aasta alguses tihe graafik:
                          29. jaanuar Tammeka saaliturniir
                          12. veebruar Põlvas Lootos Cup
                          27. veebruar Juunior Cup

                          Võib olla on veel mõni turniir.
                          Hea kloun
                          Loe uuesti Mardi postitus läbi,vajadusel lausa mitu korda.Ja kui see ka ei aita siis palu ema,et ta sulle selgeks teeb mis tähendab \"kodust natuke kaugemal\" ja \"euroopas korraldavate turniiride\" !!!!
                          põmmpea
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'noorteturniirid\'

                            Algselt postitas mart213


                            Lugupeetud jalgpallihuvilised!

                            Olen 1996 aastal sündinud noore jalgpalluri isa. 2004 aastal osales poeg paljudel kohalikel võistlustel. Nüüd on aga minuarvates aeg niikaugel, et võiks oskusi testida ka kodust natuke kaugemal. Kahjuks on aga noorte võistluste kohta käivat informatsiooni küllalt keeruline leida. Järgnevalt pöördungi Teie poole palvega, et annaksite nõu kuidas leida infot euroopas korraldatavate noorte turniiride kohta.

                            Lugupidamisega,

                            Mart
                            mart@bankend.ee
                            Eesti lehtedelt võib otsima jäädagi. Päris palju on igasuguseid näiteks Suomen Palloliitto kodukal (ulkomaiset turnaukset)

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'noorteturniirid\'

                              29. Detsembril toimub siis 92 aasta vanuste poiste aastalõputurniir

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'noorteturniirid\'

                                30. Detsembril toimub siis 91 aasta vanuste poiste aastalõputurn

                                A

                                pjk vaprus 1
                                sk legion
                                fc ajax estel
                                fc frolatallinn 1

                                B
                                s.c.real
                                sk 10 premium
                                fk spartak
                                lootus jõhvi
                                C
                                jk sillamäe
                                keila jk
                                fc kotkas
                                sk noorus 96
                                D
                                tjk
                                fcf paide
                                hüjk emmaste
                                lõuna läänemaa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X