Pühapäeval lõppes III Water Ser CUP. Kolmel päeval toimusid mängud kolmes vanuseklassis.
Turniiri tulemused:
B-15 (sünd. 1992 ja hiljem)
1. JELGAVA FK VIOLA (Läti)
2. Põlva FC Lootos 92
3. Tartu SK-10 Premium
4. Viljandi JK Tulevik
5. FC Elva
6. JK Nõmme Kalju
Parim mängija: Edis Juruž (FK Viola)
Parim väravavaht: Henri Mäesaar (FC Lootos)
B-14 (sünd. 1993 ja hiljem)
1. TALLINNA FC KOTKAS
2. FB Gulbene (Läti)
3. Tallinna FC Levadia
4. JFK Suntaži (Läti)
5. Tartu SK-10 Premium
6. Põlva FC Lootos 93
Parim mängija: Emils KARKLINŠ (JSK Suntaži)
parim väravavaht: Silver SALUSTE (FC Kotkas)
B-13 (sünd. 1994 ja hiljem)
1. Viljandi JK Tulevik
2. FK Valmiera (Läti)
3. Jelgava FK Viola (Läti)
4. Tartu SK-10 Premium
5. FB Gulbene (Läti)
6. Põlva FC Lootos 94
Parim mängija: Karel Kübar (JK Tulevik)
parim väravavaht: Elvis Arnavs (FK Valmiera)
Mängude tulemused ja väravalööjad: http://www.fclootos.ee/turniirid.php...rn=wsc&lang=ee
Mõnel sellisel turniiril üle eesti võiksid ju noortekoondiste skaudid käia infot kogumas, kahju ei tekiks sellest kohe kindlasti
Turniiri tulemused:
B-15 (sünd. 1992 ja hiljem)
1. JELGAVA FK VIOLA (Läti)
2. Põlva FC Lootos 92
3. Tartu SK-10 Premium
4. Viljandi JK Tulevik
5. FC Elva
6. JK Nõmme Kalju
Parim mängija: Edis Juruž (FK Viola)
Parim väravavaht: Henri Mäesaar (FC Lootos)
B-14 (sünd. 1993 ja hiljem)
1. TALLINNA FC KOTKAS
2. FB Gulbene (Läti)
3. Tallinna FC Levadia
4. JFK Suntaži (Läti)
5. Tartu SK-10 Premium
6. Põlva FC Lootos 93
Parim mängija: Emils KARKLINŠ (JSK Suntaži)
parim väravavaht: Silver SALUSTE (FC Kotkas)
B-13 (sünd. 1994 ja hiljem)
1. Viljandi JK Tulevik
2. FK Valmiera (Läti)
3. Jelgava FK Viola (Läti)
4. Tartu SK-10 Premium
5. FB Gulbene (Läti)
6. Põlva FC Lootos 94
Parim mängija: Karel Kübar (JK Tulevik)
parim väravavaht: Elvis Arnavs (FK Valmiera)
Mängude tulemused ja väravalööjad: http://www.fclootos.ee/turniirid.php...rn=wsc&lang=ee
Mõnel sellisel turniiril üle eesti võiksid ju noortekoondiste skaudid käia infot kogumas, kahju ei tekiks sellest kohe kindlasti
Kommentaar