320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

A1 vanuseklassi meistrivõistlused 2007 a

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Valga SK10 mänguseisu teab keegi?
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      ütleme nii et ajaxi 6 väravat lõi üks ründaja ja siis tema teenis penalti ka ehk 7nda värava , mida tema sooritama ei läinud.
      Superründaja , väga kiire ja tehniline , lõpus mul ei jäänud muud üle kui jõuga peale minna , aga läksin nii õnnetult et tema enam platsile ei tulnud , seega hakkas meie mäng peale minema ja lõpuks siis 7:6

      Kommentaar


        Ilma selle vennata oli ajax täiesti 0

        Kommentaar


          rahurahu ära nüüd liialda ka
          nende keskväli on ka super, arvan et selle liiga parim
          meie narkomaani seal keskel ei anna võrreldagi nende keskvälja vendadega

          Kommentaar


            eino ega ma halvaga ei mõelnud , lithsalt kui üks vend lööb mängus 7 väravat , siis peab ikka supervend olema ja suht halb kaitseo lema
            aga kui kaitsjal nupp nokib siis saab hakkama ka
            aga nupp hakkas teisel poolajal nokkima

            Kommentaar


              ei n2inud milliseid passe temale andsin ? 5tk yks yhele v2ravavahega...
              teiseks ta l6i kuus v2ravat..k6ik 6 temale anti super passe...aga tema ainult jooksis 2ra teie kaitsjatest...2ra r22gi et ilma tema me oleme 0 kui ei tea

              Kommentaar


                Valga 2-2 SK 10.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Star6j Vaata postitust
                  ei n2inud milliseid passe temale andsin ? 5tk yks yhele v2ravavahega...
                  teiseks ta l6i kuus v2ravat..k6ik 6 temale anti super passe...aga tema ainult jooksis 2ra teie kaitsjatest...2ra r22gi et ilma tema me oleme 0 kui ei tea
                  ma ise olin kaitses , nägin ta kiireid jalgu ja väga tehniline ka , ta lõi 6 väravt + teenis penalti.
                  Lõpuks tuli midagi ette võtta , on tal jalg korras juba?

                  Kommentaar


                    Kas sillamae on champion?Ja kes on see hull rundaja?ma ei maleta kedagi , kes on ajaxis mangis nii hea(vqib olla ainult uks poolkaitsja , aga ta pole nii kiire kui tvmk kirjutas.Kas see rundaja mangis esimeses mangus?Miks ta ei lqi siis 6 varavat?Ma arvan et see oli mitte tvmk paev ja kqik.)

                    Kommentaar


                      ega see jah ainult ühe mängija tegu ei olnud need 7 väravat, peaaegu terve ajax on väga hea ja tehniline

                      Kommentaar


                        keegi võiks tabeli yles riputada

                        Kommentaar


                          mihkelpallak mängib hetkel play stationi peal jalkat harjutab , nii et tal pole aega . Sellega võiks tegeleda keegi teine seekord

                          Kommentaar


                            ära otsi vabandusi kersten tee oma töö ära

                            Kommentaar


                              ega mina seda ei kirjutanud
                              koomik mis tööst sa räägid sul seal maakohas keilas niikuinii sittagi teha pole tee midagi kasulikku siis

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MihkelPallak Vaata postitust
                                ega mina seda ei kirjutanud
                                koomik mis tööst sa räägid sul seal maakohas keilas niikuinii sittagi teha pole tee midagi kasulikku siis

                                Kuule, Keila ei ole mingi maakoht onju, sa isegi ei kujuta ette mis siin toimub!
                                Asi on ikka maakohast väga kaugel!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X