320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

A2 / II-liiga / 2007.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    [QUOTE=mart9999;763356]Maagtammeka sai loobumisvõidu tarvastu üle kuna nad ei tulnud mängule kohale.DDD

    Kommentaar


      #92
      Jap tarvastu vastu oli raske
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        #93
        tarvastu ei saa siis meeskonda kokku :O?
        kogu mu noorus möödub foorumis

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          Meil juba järgmine kolmapäev Põltsamaal,

          Saab siis arvatavasti mingis mullahunnikus mütata. (Y) .
          Suvel oli seal täitsa hea väljak, nii et teil läheb nendega väga raskeks Kalevi poisid. Põltsamaa on päris hea sats!
          www.fcelva.ee

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas hacker12 Vaata postitust
            tarvastu ei saa siis meeskonda kokku :O?
            Ei saa jah Asjal oli oma konks miks nad siia registreeriti
            www.fcelva.ee

            Kommentaar


              #96
              Kurat põrutasin saue-kalevi mängus täiega latti XD
              Aga noh juhtub....
              Kuulsin jah et põltsamaa raske meeskond aga noh üritada võib ju ^^.

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas zurka1 Vaata postitust
                Ei saa jah Asjal oli oma konks miks nad siia registreeriti
                see et noorteklubisi teatud arv peab olema?

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                  see et noorteklubisi teatud arv peab olema?
                  Täpselt, meeste II liiga võistkonnal peab olema 2 järelkasvusatsi. Aga muidugi inetu sellist trikki teha.
                  www.fcelva.ee

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Tiiger4 Vaata postitust
                    Kurat põrutasin saue-kalevi mängus täiega latti XD
                    Aga noh juhtub....
                    Kuulsin jah et põltsamaa raske meeskond aga noh üritada võib ju ^^.

                    Jh see oligi teil kõige ohtlikum olukord. Aga muidu täitsa tasavägine mäng oli. Suured tänud Kalevile ausa mängu eest. Kohtunikud on kohtunikud ma usun ma oleks samamoodi olnud pettunud kui nad meie vastu oleks rohkem vilistanud nii et ma saan täitsa aru teie vihast. Eks siis sügisringis uus ja tasavägine mäng.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas evian Vaata postitust
                      Jh see oligi teil kõige ohtlikum olukord. Aga muidu täitsa tasavägine mäng oli. Suured tänud Kalevile ausa mängu eest. Kohtunikud on kohtunikud ma usun ma oleks samamoodi olnud pettunud kui nad meie vastu oleks rohkem vilistanud nii et ma saan täitsa aru teie vihast. Eks siis sügisringis uus ja tasavägine mäng.
                      Palun palun

                      Kommentaar


                        Kuidas muidu on , kas tarvastu mõnel mängul üldse osaleb siis ?
                        või sõidavad teised meeskonnad kohale , raiskavad oma raha ja aega , ja nagunii meeskonda pole ?

                        Järgmised mängud siis neljapäeval

                        Kommentaar


                          Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                          Kuidas muidu on , kas tarvastu mõnel mängul üldse osaleb siis ?
                          või sõidavad teised meeskonnad kohale , raiskavad oma raha ja aega , ja nagunii meeskonda pole ?

                          Järgmised mängud siis neljapäeval
                          Arvan, et pole mõtet sõita! Need kes Tarvastuga neljapäeval mängivad peaksid kiiresti Tarvastu treeneritega ühendust võtma ja küsima kas mõte sõita?

                          Muidu viskate raha tuulde!!!!!! Sauel esimesena nendega 26.aprill!!!!
                          www.fcelva.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zurka1 Vaata postitust
                            Täpselt, meeste II liiga võistkonnal peab olema 2 järelkasvusatsi. Aga muidugi inetu sellist trikki teha.
                            Äkki oleks olnud "odavam" puuduva võistkonna eest trahv ära maksta,sest loobumine "maksab" ilmselt ka midagi!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zurka1 Vaata postitust
                              Arvan, et pole mõtet sõita! Need kes Tarvastuga neljapäeval mängivad peaksid kiiresti Tarvastu treeneritega ühendust võtma ja küsima kas mõte sõita?

                              Muidu viskate raha tuulde!!!!!! Sauel esimesena nendega 26.aprill!!!!

                              Täpselt nii Zurap võttis Tarvastu noorte võiskonna maha.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                FCE Otepää - SK Spartak 6:1 (1:0)
                                Kohtunik: Martin Lember
                                Väravad: 42., 53., 72. Joandi, 63.pen. Täär, 81.,89. Kerro - 58. Korefanov
                                Hoiatused: 51. Männiste, 55. Kerro - 10.,75. Bilinski, 67.,67. Malõhin, 86. Stepanov
                                Eemaldamised: 67. Malõhin, 75. Bilinski, 87. Stepanov

                                FCE Otepää: Aimar Tamm, Karl Bussov, Karl-Tõnis Laks, Siim Lassmann (64. Mart Kaur), Siim Laikask (73. Lauri Raev), Martin Raid, Sass Suiste (46. Mihkel Täär), Tarmo Kerro, Tambet Kivi (30. Ats Joandi, 77. Lauri Eensalu)Robi Männiste, Heido Västrik

                                Teise poolaja keskel hakkasid SK Spartaki mängijad toorutsema ja väga ebasportlikult käituma. Pole sellist mängu mitte kunagi näinud ja ei taha rohkem näha ka. Mul oleks häbi kui sellist meeskonda peaksin juhendama!
                                www.fcelva.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X