320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

B2 esiliiga, 2007 a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas vladik14 Vaata postitust
    Tublid,meil 1 m2ng juba oli teine on Tulevikuga kodus arvan,et v6idame....
    meil esimene homme tvmkga, kus klubis mängid vladik?

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas spekter Vaata postitust
      1. kas florale pole tiitel oluline või kes nii lolli turniiri siis Itaaliasse korraldas?Kristal?
      2. Narva on tugevam kui Flora? kandidaatide laagris 13 Florat ja ei mingeid poisse Narvast, lõbus küll
      3. rääkige mis tahate, ikkagi on EJL-i süsteem vildakas ja Flora-keskne.
      4. kas sakslane suudab oma nägemust saavutada või saavutab Flora-süsteem siiski oma?
      5. ehk ikka elame veel ... lootus sureb viimasena
      tra,sa oled mingimunn peast,tra kõik eipea kuskila koplis palli taguma vms ja narva vendadel on arvatavasti vene passid,ja aint yks mäng peetud niiet pole siin veel midagi kadund.

      Kommentaar


        #48
        Kalev on kas arenendu või sk10 on siis nii alla käinud,
        aga jah...avamäng on alati raske

        aga kuidas mängupilt oli??
        Kes palli valdas jne...

        Kommentaar


          #49
          Meil sk10-l olid paar põhimängijat vigastuse tõttu kodus. Suutsime kohe alguses oma võimaluse realiseerida, hiljem realiseeris kalev penalti. Kohtunik ei lasnud meil üldse keha mängida, aga nemad võisid tõukida ja nügida igat pidi. Kaitse oli sk10-l nõrk. Teine poolaeg oli pall suhteliselt kalevi käes. Meie teine värav oli puhas ründaja - kaitse ülemängimine, nende teine värav oli kontraga, kalevi võimalused tulidgi kontratest. Üldiselt ütleks, et oleks meil olnud põhikesk kaitsja oleks me võitnud 2:0. Kuigi ei saa öelda, et kalev halvasti mängis. Poisid võitlesid ja tahtsid väga, tublid olid. Eriti kiidaks kaitset , kes hoiab nende mängu üleval.

          Kommentaar


            #50
            Olgu , aga jah oleks on paha poiss
            kui pole keskkaitsed , siis pole
            aga jah tundub, et tubli mäng mõlema poolt

            Kommentaar


              #51
              SK10 pole sugugi alla käinud, arvan et ehk meie hakkame ennast leidma. Meil olid 3 põhimeest puudu, vigastuse ja haiguse tõttu puudus kaks keskpoolikut ning väravas seisis teine väravavaht. Ei ütleks, et meie võimalused kontratest tulid, suutsime ikka palli hoida ning mänguvahendi äärde toimetada ja siis tsenderdustega kasti tuua. Kohtunik ei lasknud teil võib-olla keha panna, aga küünarnukkidega hooplesite küll suht korralikult. Mingit nügimist ja tõukamist küll meie poolt ei olnud, seda nimetatakse võitluseks. Eks ma võin ka öelda, et oleks meil põhiväravavaht olnud, oleks meiegi 2:0 võitnud aga ega need teie 2 väravat polnud sugugi ainult väravavahi viga. Nagu ma juba ütlesin, oli mäng võrdne ja ka SK10 poolt oli näha võitlust ning tahtmist.

              Kommentaar


                #52
                Rait ma Transi eest m2ngin.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas vladik14 Vaata postitust
                  Rait ma Transi eest m2ngin.
                  narva sõit siis järgmine voor meil?

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas raitpoiss Vaata postitust
                    narva sõit siis järgmine voor meil?
                    Jap Kalevi staadionil kell 17.00 olete valmis???eelmine kord j2i vist 5:2 v6i 5:1 sa ei m2leta ? see oli mu parim m2ng 3 v2ravat ja teenisin penaltit,kus juures te juhtisite 1:0 alguses

                    Kommentaar


                      #55
                      Kusjuures ainuke koht, kust mina mängude kohta informatsiooni olen saanud on Narva transi kodulehekülg.

                      siin siis: http://fctrans.ee/index.php?name=New...article&sid=48

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas spekter Vaata postitust
                        1. kas florale pole tiitel oluline või kes nii lolli turniiri siis Itaaliasse korraldas?Kristal?
                        2. Narva on tugevam kui Flora? kandidaatide laagris 13 Florat ja ei mingeid poisse Narvast, lõbus küll
                        3. rääkige mis tahate, ikkagi on EJL-i süsteem vildakas ja Flora-keskne.
                        4. kas sakslane suudab oma nägemust saavutada või saavutab Flora-süsteem siiski oma?
                        5. ehk ikka elame veel ... lootus sureb viimasena
                        See halamine Flora-EJL teemal hakkab vaikselt üle viskama. Keegi naljamees pidas Postimehe kommentaarides Kalevit ka Flora-süsteemi klubiks. Arstide diagnoos oleks kiire tulema - skisofreenia.
                        Kalevi poisid olid tänases mängus väga tublid, arengut on näha ja kui poistel mõistus vastu peab (kõigil noormängijatel oleks igati tark veelkord lugeda Pasi Rautiaineni intervjuud EPLis: http://www.epl.ee/artikkel/380648 ), siis võivad nad veel kaugele jõuda.

                        Kommentaar


                          #57
                          see artikkel ammu loetud

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas vladik14 Vaata postitust
                            Jap Kalevi staadionil kell 17.00 olete valmis???eelmine kord j2i vist 5:2 v6i 5:1 sa ei m2leta ? see oli mu parim m2ng 3 v2ravat ja teenisin penaltit,kus juures te juhtisite 1:0 alguses
                            5-1 väga jube meilt, mängisime üks vähemuses .

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas raitpoiss Vaata postitust
                              5-1 väga jube meilt, mängisime üks vähemuses .
                              Seekord tulevad k6ik kohale?olete valmis?

                              Kommentaar


                                #60
                                narval pidi mingi räme koosseis olema, ma usun et narva trans ja flora võitlevad 1-2 koha pärast, kotkas loodetavasti saab 3ndaks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X