320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

A2 / I liiga / 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    enamus oli kohal minuteada...Perlin, Prosa, Toom, Rinken (vbla kirjutasin nime valesti) jne.

    Minuteada puudusid ainult Tenno ja Laabus , kuid võin ka eksida.

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Mair0n Vaata postitust
      esimene poolaeg oli suhteliselt võrdne mäng ja poolaeg lõppes seisuga 1-0, kui teisel poolajal peale 2-0 seisu hakkas tammeka suruma suht tugevalt ja said ka värava. Peale seda oli surve veel suurem tammeka poolt, kuid siis lõi kotkas 3-1 , millega mäng ka lõppes.

      nüüd Pärnukad sõimake täiega, et kotkas pask jne
      kas sa oled mingi idioot v? võidate korra tammekat ja ei tea mida ära teha ? panete nüüd liiga kinni jah ? me võitsime tammekat eelmine aasta , florat ka. ma ei ütleks et me käisime siis uhkustamas. türa võtke kokku ennast, kommenteerige siin foorumis vähem, näete vähe rohkem jalgpallurite ja tõsiste mängumeeste moodi välja ka.

      Kommentaar


        #93
        mina arvan , et kotkas võidab 23 mai. Champions League ka !

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas Mair0n Vaata postitust
          esimene poolaeg oli suhteliselt võrdne mäng ja poolaeg lõppes seisuga 1-0, kui teisel poolajal peale 2-0 seisu hakkas tammeka suruma suht tugevalt ja said ka värava. Peale seda oli surve veel suurem tammeka poolt, kuid siis lõi kotkas 3-1 , millega mäng ka lõppes.

          nüüd Pärnukad sõimake täiega, et kotkas pask jne
          See Tammeka, mis tuleb väljakule Flora või Tjk vastu, teeks teile Kotkas vähemasti 10nega

          seda on ka aeg näidanud... ei oska õigustada Tammekat hetkel, kuid arvan siiski, et keegi oli puudu, või lihtsalt polnud poistel motivatsiooni, et rebida....

          Aga siiski. VÄGA TUBLID, KOTKAS!
          Suured kiidusõnad ka siitpoolt

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas adriano Vaata postitust
            mina arvan , et kotkas võidab 23 mai. Champions League ka !
            ärge nüüd numbrit tehke, väga kõvad mehed on! Tegid lutti ja puha!

            Kommentaar


              #96
              oh ülihästi ...teid ma ootasingi.

              Kas me kommenteerime te mänge ?
              saite 14-0 florast, kas keegi ütles sitasti teile?
              te ütlete peale igat kotka mängu kotka kohta midagi sitasti...poh me oleme harjunud sellega.

              aga no poh...mai viitsi teiega siia vaidlema jääda.

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas Mair0n Vaata postitust
                oh ülihästi ...teid ma ootasingi.

                Kas me kommenteerime te mänge ?
                saite 14-0 florast, kas keegi ütles sitasti teile?
                te ütlete peale igat kotka mängu kotka kohta midagi sitasti...poh me oleme harjunud sellega.

                aga no poh...mai viitsi teiega siia vaidlema jääda.
                okei, nüüd ma sain aru, sa oled idioot. kui teie kutt paneb mingi ilgelt mõttetu postituse, kus ta sooritas mingi sita löögi. kellele seda vaja on ? ja see on ainuke asi mida keegi meist on kommenteerinud. ja tõesti, sa käitud nagu väike laps " oh ülihästi, teid ma ootasingi" no paluuun, MEEMEMEE, kasva suureks.

                Kommentaar


                  #98
                  tra mida te vaidlete nagu mingid 10 aastased :/

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas asdasd Vaata postitust
                    okei, nüüd ma sain aru, sa oled idioot. kui teie kutt paneb mingi ilgelt mõttetu postituse, kus ta sooritas mingi sita löögi. kellele seda vaja on ? ja see on ainuke asi mida keegi meist on kommenteerinud. ja tõesti, sa käitud nagu väike laps " oh ülihästi, teid ma ootasingi" no paluuun, MEEMEMEE, kasva suureks.

                    oi jumal, kutsu mode, las paneb mulle eluaegse bänni siin foorumis, et ma oma lööki kirjeldasin.

                    btw, las tammeka vennad ise tulevad ütlevad, kes neil puudu oli....paistis ainult tenno ja laabus, rohkem ei tea. eks nad ise teavad kõige paremini.
                    Pavel, ära seikle nüüd!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RoBoS17 Vaata postitust
                      oi jumal, kutsu mode, las paneb mulle eluaegse bänni siin foorumis, et ma oma lööki kirjeldasin.

                      btw, las tammeka vennad ise tulevad ütlevad, kes neil puudu oli....paistis ainult tenno ja laabus, rohkem ei tea. eks nad ise teavad kõige paremini.


                      ma usun , et kedagi ei huvita kes puudu oli , võitsite , vsjo narmalna nahhuj .

                      Kommentaar


                        Hmm..Ma olen Tammekast,ise olen haige,ei käinud mängu vaatamas,aga puudu olid siis minuarust(Võin ka eksida) Tenno,Laabus,Joosep,Jädal ja vb.Võrno..
                        Aga jh,me ei panegi suurt rõhku A klassile,meil eesmärk Meeste Teine Liiga,kus me mängime terve kooseisuga,aga jh,A klassis mängivad rohkem need mängijad,kes ülevalpool saavad vähem mängida,või ei saa ültse..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          TJK 3-0 Rakvere Flora

                          Minu kiitus Rakvere poistele, 2. liigast tulnud võistkonnana, paistsid nad vägagi tublid ja Rakveres ei saa kellegil kerge olema.
                          Me saime vist 3-4 korda löögile ültse.TJK-l on kaitse vägagi hea ja kindel. Seda on näha ka tulemustest, sest me oleme kõigile teistele suutnud lüüa vähemalt värava kuid TJK vastu me seda ei teinud.

                          Kommentaar


                            ega keegi ei oska öelda kas Levadia on tugev või kuna meil nendega laupäeval mäng?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas linkimpark98 Vaata postitust
                              ega keegi ei oska öelda kas Levadia on tugev või kuna meil nendega laupäeval mäng?
                              no pass neil käib ikka suhteliselt hästi, ning mõned uued näod seal ka.

                              Läheb ikka keeruliseks teil

                              Kommentaar


                                ei taha midagi ära sõnuda aga ma usun et läheb teil raskeks küll :P
                                aga samas iialgi ei tea mis juhtuda võib.

                                kas kusagil on mingisugune tabel ka üleval ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X