320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

1992 koondise kandidaadid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    siis Kaarjärv sai ka .. way to go Martin
    ilmelt siis mingi muu klubi kustutas ära nimekirjast kellegi ( a la vigastus) või tahtis treener lihtsalt 55 ( 5 korda 11) mängijat saada
    kogu mu noorus möödub foorumis

    Kommentaar


      Matsina samuti Flora poole pealt, ning Kaarjärv minu teada kirjas küll ei olnud...

      Kommentaar


        Jaaska ja Tiitsmaa ka siis uued
        flora ikka ruulib, palju häid mängijaid
        florast 16, selgelt rohkem kui mujalt - hea material

        vabandan, kui kalkulatsioonidega puuse panin, aga pärast laagrit oleme tänasest õhtust targemad
        kogu mu noorus möödub foorumis

        Kommentaar


          Minu arust polnud ka Jaaskat, Maetse poolt avaldatud nimekiri oli õige.

          Kommentaar


            midagi muutus ... dooooh ... keegi loobus (tervis ntks) ja uued kutsuti aemele, keda muud kristal ikka kutsub viimasel hetkel kui oma grupi poisse.
            1)nad on seda väärt
            2)kedagi muud on tylikas võtta
            3)motiverib oma gruppi
            kogu mu noorus möödub foorumis

            Kommentaar


              Mängin juhtumisi samas grupis , ei ole siiani vaja olnud asendamisi, lihtsalt fcf92-e poolt avaldatud nimekirjas on paar viga, muud miskit. Õige nimekiri peaks olema järgmine: Marten Mütt, Joel Indermitte,Juss Tanvel,Elvis Liivamägi, Erkki Junolainen,Silver Lätt,Janer Gorohhov,Sander Matsina,Marko Meerits,Hannes Anier,Karl-Erik Luigend,Hans Tiitsmann,Henri Prii,Raiko Karpov.

              Kommentaar


                Algselt postitas Fabolous Vaata postitust
                Mängin juhtumisi samas grupis , ei ole siiani vaja olnud asendamisi, lihtsalt fcf92-e poolt avaldatud nimekirjas on paar viga, muud miskit. Õige nimekiri peaks olema järgmine: Marten Mütt, Joel Indermitte,Juss Tanvel,Elvis Liivamägi, Erkki Junolainen,Silver Lätt,Janer Gorohhov,Sander Matsina,Marko Meerits,Hannes Anier,Karl-Erik Luigend,Hans Tiitsmann,Henri Prii,Raiko Karpov.
                See on õige nimekiri, kuid ainus asi mis siin natuke viltu on, on see, et Hans Tiitsmann on üles antud SC Reali, mitte Flora eest

                Kommentaar


                  ma ei saa aru , mis kõik muretsevad , kas 93 saab või ei...
                  nad ei ole 93 ja ei peagi veel saama , kyll nad aastas pärast näitavad oma vapustavat taset.

                  Kommentaar


                    Täpselt nii

                    Kommentaar


                      Kas Erko Liivanurm on kanditaat ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mäts Vaata postitust
                        Kas Erko Liivanurm on kanditaat ?
                        Peaks kyll olema.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fcf92 Vaata postitust
                          minu teada on florast hoopis 14 .
                          meerits,mütt,tanvel,indermitte,kaarjärv,prii,lätt, anier,luigend,gorohhov,junolainen,karpov,tiitsmann ,jaaska
                          jah ,
                          kahjuks ikka mina eii saand.
                          aga meilt ikkagi ülekaalukalt kõige rohkem mehi

                          Kommentaar


                            pole hullu. see kiivas nimekiri näitab nii mõndagi. selge on ju see, et 16 tln florast on ilmne liialdus. ning annab lootust ka neile, kes täna listis pole. tehke rahulikult trenni ja ärge muretsege. koondise ust ei pandud ju selle nimekirjaga kellegi ees kinni. vara veel. see näitab, et Kristal ei oska olla objektiivne ehk alles väga kollanokk treener, tugevalt tööandjast mõjutatud. tehke trenni ja see nimekiri muutub aastatega. edu kõigile

                            Kommentaar


                              1993 ja 1994 ja 1995 jne. teie aeg tuleb ka, mis te kibelete. rahu, ainult rahu

                              Kommentaar


                                Algselt postitas spekter Vaata postitust
                                pole hullu. see kiivas nimekiri näitab nii mõndagi. selge on ju see, et 16 tln florast on ilmne liialdus. ning annab lootust ka neile, kes täna listis pole. tehke rahulikult trenni ja ärge muretsege. koondise ust ei pandud ju selle nimekirjaga kellegi ees kinni. vara veel. see näitab, et Kristal ei oska olla objektiivne ehk alles väga kollanokk treener, tugevalt tööandjast mõjutatud. tehke trenni ja see nimekiri muutub aastatega. edu kõigile
                                Kust sa 16 nime välja võlud? Vaata eelmist lehte, Florast on endiselt 13+1 poissi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X