320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas silvester Vaata postitust
    EM-valikturniiri eelses kontrollmängus viigistasid Eesti meeste U-17 koondislased täna Valgas Läti eakaaslastega 1:1. Eesti värava lõi Stefan Sinimägi penaltist kui meie meest karistusalas rünnati.
    Mänguaeg 2x40 minutit
    Peakohtunik: Elar Tarkus
    Väravad: 43. pen. Sinimägi - 77. ...
    Hoiatused: 71. Roosimets - 76. ...

    Eesti: Andreas Sutt, Marek Kaljumäe, Erik Zalutski, Timo Saabas, Janno Roosimets, Oliver Andres, Christian Kõrtsmik, Sten Teino, Stefan Sinimägi, Alen Stepanjan, Tõnu Ilves.

    Vahetusest sekkusid: Sander Saar, Nikita Baranov, Kaarel Kaarlimäe, Greger Könninge, Ragnar Rump, Johannes Karolin, Andero Pebre.

    1 penalt jäeti veel andmata kui tagant Kõrtsmikule sisse sõideti. Läti lõi siis oma värava suht lõpus karistuslöögist.
    Mängupilt oli suht normaalne, vahepeal oldi surve all, aga midagi ohtlikku lätlased korda ei saatnud, meil oli ka mõningaid normaalseid võimalusi.
    No eestlastel ikka vedas et ei kaotatud seda mängu. Penalti oli küll minu arust "ärategemine" Läti kaitse mängis libistades palli Kõrtsmiku eest ära ja samal ajal jooksis Kõrtsmik talle jalgadesse. Ühe korra tabas läti nr.14 latti ka to oli väga kõva mängumees. Aga jah, Eesti poisid olid ka muidu tublid! Kapten nr.10 Eestil nagu Gattuso

    Edu valikturniiriks, mis saab ikka väga raske olema
    www.fcelva.ee

    Kommentaar


      #92
      Kes oli Eesti nr 10?

      Kommentaar


        #93
        #10- Alen Stepanjan

        Kommentaar


          #94
          EM-valikturniiriks valmistuv Eesti U17-koondis kohtub EJL-i kodulehe teatel sõprusmängus 14. oktoobril Helsingis HJK noortevõistkonnaga.

          Koondislased kogunevad reedell, 12. oktoobril kell 15:30 A. Le Coq Arenal, kus kell 16:00 järgneb treening. Ka laupäeval 13. oktoobril toimuvad treeningud ning pühapäeva 14. okt. hommikul sõidetakse laevaga Helsingisse, kus kohtumine algab kell 14:00.

          U17-koondisse kutsutud:

          1 Timo Saabas, FC Kuressaare
          2 Tõnu Ilves, FC Kuressaare
          3 Nikita Baranov, FC Puuma
          4 Christian Kõrtsmik, JK Tallinna Kalev
          5 Oliver Andres, Paide FC Flora
          6 Greger Könninge, Pärnu JK Vaprus
          7 Kaarel Kaarlimäe, Pärnu JK Vaprus
          8 Andero Pebre, SC Real
          9 Andreas Sutt, SC Real
          10 Janno Roosimets, SC Real
          11 Marek Kaljumäe, SC Real
          12 Ragnar Rump, SC Real
          13 Stefan Sinimägi, SC Real
          14 Sten Teino, SC Real
          15 Alen Stepanjan, Tallinna FC Flora
          16 Joel Indermitte, Tallinna FC Flora
          17 Silver Lätt, Tallinna FC Flora
          18 Sander Saar, Tallinna FC Levadia
          19 Erik Zalutski, Tallinna JK
          20 Ats Kutter, Tartu JK Maag Tammeka
          21 Johannes Karolin, Tartu JK Maag Tammeka
          22 Karli Krigulson, Tartu JK Maag Tammeka

          Koondise ametnikud:

          Frank Bernhardt - peatreener
          Aivar Lillevere - abitreener
          Urmas Kirs - abitreener
          Jürgen Part - füsioterapeut

          Kommentaar


            #95
            Joel koondises. tubli!

            Kommentaar


              #96
              Kuule Willane,ma küsin üht.oled sa mingi Flora süsteemi pooldaja ?
              i don t like u u don t like me

              Kommentaar


                #97
                Kas keegi pühapäeal Helsinkisse U17 mängu HJK-ga vaatama ka läheb, mõni vanematest või sedasi?
                Andku siis kindlasti otsest infi, kuidas läks ning võtku fotokas ka kaasa et pildid hiljem üles panna.

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas BeHappy Vaata postitust
                  Kuule Willane,ma küsin üht.oled sa mingi Flora süsteemi pooldaja ?
                  ma olen lihtsalt Joeli fänn lisaks olen ma ka Andero fänn
                  aga Kõrtsmik pole mulle kunagi meeldinud. mis sind veel huvitab?

                  Kommentaar


                    #99
                    [QUOTE=willane;821807]ma olen lihtsalt Joeli fänn lisaks olen ma ka Andero fänn
                    aga Kõrtsmik pole mulle kunagi meeldinud. mis sind veel huvitab?[/QUOm


                    Ei muidugi ,näha oli mis su lemmik Joel tegi Flora 92,93 sõprusmängul ,vast 2nädalt tagasi.lõi pallist mööda,ja surmamisega oli tõsiseid raskusi.aga noh see on sinu lemmik.
                    Kõrtsmik on terve U 17 peale parim leid,
                    i don t like u u don t like me

                    Kommentaar


                      [QUOTE=BeHappy;821810]
                      Algselt postitas willane Vaata postitust
                      ma olen lihtsalt Joeli fänn lisaks olen ma ka Andero fänn
                      aga Kõrtsmik pole mulle kunagi meeldinud. mis sind veel huvitab?[/QUOm


                      Ei muidugi ,näha oli mis su lemmik Joel tegi Flora 92,93 sõprusmängul ,vast 2nädalt tagasi.lõi pallist mööda,ja surmamisega oli tõsiseid raskusi.aga noh see on sinu lemmik.
                      Kõrtsmik on terve U 17 peale parim leid,
                      Kõrtsu vastu isegi mängitud :P Tehniline ja kiire tõesti Kahjuks teistega pole palliplatsil kohtunud aga eks järgmine hooaeg ehk
                      FC Otepää II

                      Kommentaar


                        [QUOTE=BeHappy;821810]
                        Algselt postitas willane Vaata postitust
                        ma olen lihtsalt Joeli fänn lisaks olen ma ka Andero fänn
                        aga Kõrtsmik pole mulle kunagi meeldinud. mis sind veel huvitab?[/QUOm


                        Ei muidugi ,näha oli mis su lemmik Joel tegi Flora 92,93 sõprusmängul ,vast 2nädalt tagasi.lõi pallist mööda,ja surmamisega oli tõsiseid raskusi.aga noh see on sinu lemmik.
                        Kõrtsmik on terve U 17 peale parim leid,
                        igalühel on sitad päevad, aga ma olen joeliga 3 aastat koos mänginud ja siiamaani tal pole sellega kordagi probleeme olnud .

                        edit* vaevalt ta ka aasta vanemate u17 koondises siis oleks kui tal palli surmamisega ja pallile pihta saamisega tõsiseid raskusi oleks.
                        Fc Flora

                        Kommentaar


                          HJK:n junioripuolen kansainväliset ottelut saavat jatkoa sunnuntaina. jalkapallohallissa HJK:n Akatemia kohtaa Viron U 17 joukkueen. Ottelu alkaa kello 14.00. Tervetuloa seuraamaan Akatemian otteita.

                          Kommentaar


                            [QUOTE=Janer;821860]
                            Algselt postitas BeHappy Vaata postitust

                            igalühel on sitad päevad, aga ma olen joeliga 3 aastat koos mänginud ja siiamaani tal pole sellega kordagi probleeme olnud .

                            edit* vaevalt ta ka aasta vanemate u17 koondises siis oleks kui tal palli surmamisega ja pallile pihta saamisega tõsiseid raskusi oleks.
                            joel pole 3aastat floraski olnud

                            Kommentaar


                              Vaat mis välja tuleb
                              i don t like u u don t like me

                              Kommentaar


                                Okei, kuda u17 mäng läks.
                                Ootan kindlasti võitu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X