320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes võidab C1 II liiga N/S divisjoni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jee Kuressaare faking egod kalevlit saate omada ja isegi kui te esiligasse j6uate siis j2rgmine aasta leiate ennast tabeli l6pust ja langete uuesti oma teisse liigasse tagasi ja egotsege edasi seal

    Kommentaar


      Algselt postitas Tax Vaata postitust
      Jee Kuressaare faking egod kalevlit saate omada ja isegi kui te esiligasse j6uate siis j2rgmine aasta leiate ennast tabeli l6pust ja langete uuesti oma teisse liigasse tagasi ja egotsege edasi seal
      Oli midagi uut ka õelda või kordad lihtsalt teiste juttu?
      player

      Kommentaar


        Irw hakkab peale ;D
        Noninonii

        Kommentaar


          Algselt postitas Lauri J Vaata postitust
          Irw hakkab peale ;D
          Loodame et siiski mitte

          Kommentaar


            Lihtsalt pidin ytlema oma arvamuse sest teie sugused vennad kaugele ei j6ua ja egotse v2hem rixu m2ngi v2hem neti kangelast

            Kommentaar


              Algselt postitas Tax Vaata postitust
              Lihtsalt pidin ytlema oma arvamuse sest teie sugused vennad kaugele ei j6ua ja egotse v2hem rixu m2ngi v2hem neti kangelast
              kle paidõvei "egotsemine" tähendab et sa arvad endast sitta kanti hästi.otsi üles vähemalt üks postitus kus ma ütlen et ma mingi sitt pro olen !!soovitus:ära kasuta vöörsõnu kui tähendusi ei tea!
              ja mis asi se neti kangelane on?pole kuulnud varem sellist mõistet, palun seleta lahti
              World peace!
              player

              Kommentaar


                ma arvan et teie vaidlemine ei jõua kuhugi siin ;D
                Noninonii

                Kommentaar


                  Algselt postitas Lauri J Vaata postitust
                  ma arvan et teie vaidlemine ei jõua kuhugi siin ;D
                  ma mitte ei arva seda vaid olen täiesti kindel, aga noh, vähemalt lõbus ˇ!
                  player

                  Kommentaar


                    kuressaare, miks tammeka cupile ei jõudnud ?

                    Kommentaar


                      polnd raha, et tulla?

                      Kommentaar


                        omg, ole tasa palun.
                        kõik ei pea mingile IMELISELE tammeka cupile tulema k.

                        Kommentaar


                          teqelt oli asi selles et kure sünnipäev laupäev ja keegi treener või muu selline ei tahtnud/saanud meiega kusagile tartusse tulla selleks ajaks.pealegi laupäev ka MaagTammekaVsKuressaare
                          player

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rAZA Vaata postitust
                            omg, ole tasa palun.
                            kõik ei pea mingile IMELISELE tammeka cupile tulema k.
                            Kas keegi on öelnud, et PEAB?

                            Regatud nad olid ja jätsid tulemata, see vast annab õigust nurisemiseks.

                            Pealegi meenus mulle üks seik, kui kurevendadel ego tõusis, kui võrul polnd raha, et tulla, niiet..

                            tššš .

                            Kommentaar


                              On õigust nuriseda.pole midagi õelda.!Aga mis kuradi pärast peaks kuressaare mängjatel enesehinnang tõusma, kui migil teisel klubil pole raha saaremaale tulla?
                              player

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JustFeelIt Vaata postitust
                                Kas keegi on öelnud, et PEAB?

                                Regatud nad olid ja jätsid tulemata, see vast annab õigust nurisemiseks.

                                Pealegi meenus mulle üks seik, kui kurevendadel ego tõusis, kui võrul polnd raha, et tulla, niiet..

                                tššš .
                                Turniirid makstakse omast käest mitte meeskond ei maksa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X