320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 JA U-19 Eliitliigade meistrivõistlused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mis kaart see seal u-19 lehel on? eesti oma vä?
    Pavel, ära seikle nüüd!

    Kommentaar


      Algselt postitas RoBoS17 Vaata postitust
      mis kaart see seal u-19 lehel on? eesti oma vä?
      tegelikult mina seda Eliitliigade lehekülge ei täidagi, seal on oma tegelane. Aga need koosseisud panin küll sinna. Ja eks ma pean ikka need trükisead ka seal ära parandama, kus ma pääsen.

      Kommentaar


        kusjuures vaatasin neid meeskondade nimekirju. leidsin ühe mängija, kes täna mängis, kuid pole registreeritud....



        mitte meie mängus
        Pavel, ära seikle nüüd!

        Kommentaar


          see leitakse
          Pavel, ära seikle nüüd!

          Kommentaar


            Algselt postitas RoBoS17 Vaata postitust
            see leitakse
            või varjatakse maha? mängis ta ikka oma nime all? kui ei mänginud, siis EJL seda niisama ei avasta ka. muudel juhtudel kindlasti avastavad. elu on seda näidanud, et kontrollitakse protokoll üle.

            Kommentaar


              ma ei tea täpselt, mulle üks trennikaaslane rääkis, kes mängib hoopis teises võistkonnas . . . rääkis, et ANTUD tüüp mängis, kuid nimekirjas 30 hulgas teda ei olnud . . . tulevik näitab
              Pavel, ära seikle nüüd!

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Noh noored, U-19 koosseisud panin üles, hiljem panen titemate nimed kah.
                ning nagu näha, siis on tehtud reglemendis 3 erandit ehk 1992 poissi lubatud mängima. kaks Nõmme Kaljus ning üks Pärnus.
                huvitav on see, et teistele eraldeid ei lubatud ... kuigi sooviavaldusi oli.

                Kommentaar


                  Algselt postitas RoBoS17 Vaata postitust
                  ma ei tea täpselt, mulle üks trennikaaslane rääkis, kes mängib hoopis teises võistkonnas . . . rääkis, et ANTUD tüüp mängis, kuid nimekirjas 30 hulgas teda ei olnud . . . tulevik näitab
                  kahtluse all on siis 2 meeskonda?

                  Kommentaar


                    kuidas siis Jaagup rakvere flora all täna mängis?
                    ja ma vaatan et tammeka paneb halvasti kuidagi , et kas seal enamus eilmise aasta A klassi tammeka II mängijaid w? või milles asi

                    edu rakverele.

                    Kommentaar


                      eiei, urmar, miks 2?
                      Pavel, ära seikle nüüd!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                        kuidas siis Jaagup rakvere flora all täna mängis?
                        ja ma vaatan et tammeka paneb halvasti kuidagi , et kas seal enamus eilmise aasta A klassi tammeka II mängijaid w? või milles asi

                        edu rakverele.
                        eks vaata koosseise, saad asjad endale selgeks teha.

                        Kommentaar


                          Mängud päris tulised, kaarte jagati ikka päris heldelt. 2 mängus kohe kokku 4 eemaldamist.
                          www.fcelva.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zurka1 Vaata postitust
                            Mängud päris tulised, kaarte jagati ikka päris heldelt. 2 mängus kohe kokku 4 eemaldamist.
                            eks ilmselt viletsa ilma pärast. väljak libe ning palli/jalga libistamisi toimus ohtralt
                            Rakveres olla Sillamäe ja Kalju vahel ikka päris tuliseks läinud ...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              eks vaata koosseise, saad asjad endale selgeks teha.
                              http://jalgpall.struktuur.ee/2987

                              mis sa arvad, et ma ilma registreerimislehte vaatamata siin räägin sellest või ? :P


                              tahaks mängude protokolle näha nüüd
                              Pavel, ära seikle nüüd!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RoBoS17 Vaata postitust
                                mis sa arvad, et ma ilma registreerimislehte vaatamata siin räägin sellest või ? :P


                                tahaks mängude protokolle näha nüüd
                                idee järgi peaks kohtunik kõik kaardid enne mängu üle kontrollima. selleks nad ju kaasa võetakse. kui sa väidad, et mängis mängija, kes polnud registreeritud, siis pole kohtunik oma tööd korrektselt teinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X