320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

B2 esiliiga (2008)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suht tihti on siuksed olukorrad, niiet ärge nutke
    #20 FLORA!

    Kommentaar


      Algselt postitas aws0m3 Vaata postitust
      Suht tihti on siuksed olukorrad, niiet ärge nutke
      Ime kõvaks . Vaat, kui sul endal meeskonnal selline värav oleks löödud , mis sa oleks öelnud, pohui ?

      Kommentaar


        Võid ise imeda . Ei oleks öelnud pohui ;D
        #20 FLORA!

        Kommentaar


          No pohui raudselt ei oleks öelnud , a ega soccernetis vabandama küll ei oleks tulnud . Edu teile siis Levadiaga , olge võidukad .

          Kommentaar


            A kui ausalt öelda , meil on ka ohtralt vabandusi miks me nii vähe lõime ,
            A vana asi , unustage ära ja tehke siis Levadiale ära ja Edgar , ära hakka seal viiendat venda sättima , kui juba lüüakse .
            Ja vaadake ,et kohtunik teile liiga ei teee .

            Kommentaar


              ma tean et see karistuslöögi teema sai lõpetatud , kuid siiski.
              ma olen alati jõudnud peale vilet ja enne lööki oma kohale. ma ei tea kuidas sa ei jõudnud siis.

              Kommentaar


                Issand jumal.

                Kommentaar


                  Algselt postitas KollkippeR Vaata postitust
                  ma tean et see karistuslöögi teema sai lõpetatud , kuid siiski.
                  ma olen alati jõudnud peale vilet ja enne lööki oma kohale. ma ei tea kuidas sa ei jõudnud siis.
                  Jah, siiski olen kindel, et sul pole ka sellist olukorda olnud, kus sa müüri paned ja siis vile antakse, alati on ära oodatud , kui kõik on valmis.

                  Vabandusi pole meil muidugi mõtet otsida, lihtsalt valus on kaotada siukse värava pärast.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JustFeelIt Vaata postitust
                    Vabandusi pole meil muidugi mõtet otsida, lihtsalt valus on kaotada siukse värava pärast.
                    Esimene tark lause sinult
                    Algselt postitas Maekas
                    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                    Kommentaar


                      Ma ei tea, mul on ideed otsas.

                      Mis ma valesti tegin jälle? Ju ma olen paha.

                      Kommentaar


                        Levadia III täna Velldoriselt 1:10 kaotuse vastu võttis.

                        Martin, Mis sa jälle teind oled , et su ideed otsas on, Okei , hea , et ma segast ei peksa.
                        Algselt postitas Maekas
                        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                        Kommentaar


                          Edgar kuidas sulle siis 2 väravat löödi? uuesti ei jõudnud väravasse ?
                          #20 FLORA!

                          Kommentaar


                            Maag 2:2 Levadia I ?

                            To JustFeelIt:
                            Mul on küll olnud selliseid olukordi , aga ega kunagi mängija ei löö vilega samal ajal ju, ikka mõned sekundid hiljem.

                            Kommentaar


                              See selleks , aga Levadia I 2:2 Tammeka ??
                              Tammeka poisid ka varsti kodus , räägivad lähemalt , Levadia üldse tänavu vist kirjutada ei viitsi :O

                              Kommentaar


                                oleme palun tolerantsemad

                                Kommentaar

                                Working...
                                X