320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aastalõputurniir

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    sama siin!
    PS: sooviks ise sama cool olla
    player

    Kommentaar


      Ma pole selliseid vendi ammu siin foorumis kohanud.Muide ,mille peale sa üldse siin solvusid, selle et ma ütlesin ,et teie vanuses ei ole Levadiat?Kusjuures ma ei ole teie vastu mänginudki.

      Kommentaar


        Algselt postitas Juks#6
        Saa aru me mängisime kotkasjuunior 2 nime all sest me 95 levadia mängisime eelmine aasta selle nime all aasta vanemaid ja selle koha võitles meile kotkasjuunior96 nad on veel kotkasjuunior sest need saavad levadiaks kes lähevad suurele väljakule üle ja tra teie kuresaare olge vait pls, te ei saa ju pallile pihta üldse ei mõista jalkat , jäite meie alagruppis eelviimaseks või nii? ma ei usu et te väga õues ka mõistate mängida nii et pls, ole vait
        Eks korraldame sõpruskohtumise:Levadia 95(KotkasjuuniorII) vs FC Kuressaare93

        Kommentaar


          Algselt postitas läusi
          tra kuresaare poisid minge vittu tra me mängisime kotkasjuuniori 2 nime all aga me oleme levadia jobu tra sa aru ei saa v ? tra tahad peksa saaada v ? fakkingi sitad olete saite 5-0 pähe vittu te tahate putsi kui sind sitta veel näen siis peksan su läbi vitt tra , munn pihku pede tra minge vittu putsi noh me kotime teid igalt poolt ära mis vahet kas sees või väljas jalgpall jääb ikka samaks tra minge vittu putsi kari tra mingid sitad olete saage aru noh tra mingi valusad lohhid olete väljas saate igatahes rohekem te ei võida meid kunagi minge vittu sitakotid kuresaare on sitttttt ja jääbki sitaks !
          khm nii palju kiui mina lugesin siis ropp sõnade võistluse võitis selles tekstis

          TRA - 9x järgnes vittu - 6x

          hmm huvitav kas see poiss oli väga närvis oleks tahnud näha mis ta klaviatuurist järele jäi
          FC Arsenal

          Kommentaar


            ma arvan, et kasutaja läusi on see vend

            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
            tehnika on põhiline

            Kommentaar


              oli väga valus kui kukkusid?
              player

              Kommentaar


                Algselt postitas coconutz Vaata postitust
                ma arvan, et kasutaja läusi on see vend

                http://www.youtube.com/watch?v=GwOv0...eature=related
                Päris hea.

                Kommentaar


                  Algselt postitas läusi
                  hahah kindlasti olen ma niuke vend ma lihsalt ei saa aru mida te ajate ja paugute meiega ? et kuresaare teeb meile ära ? no tahaks näha tavai mängime siis väljas sõpruskohtumist vaatame kes võitab teil pole poissegi tahaks te ei saa võistkondagi kokku kuresaares pole nii palju poissegi niiet me ei saa ma arvan mängida aga no vaatab aga teeme siis sõpruskohtumise saate nagunii lutti juu sellees polekahtlustki !!
                  Komadest ja punktidest pole midagi kuulnud?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas läusi
                    hahah kindlasti olen ma niuke vend ma lihsalt ei saa aru mida te ajate ja paugute meiega ? et kuresaare teeb meile ära ? no tahaks näha tavai mängime siis väljas sõpruskohtumist vaatame kes võitab teil pole poissegi tahaks te ei saa võistkondagi kokku kuresaares pole nii palju poissegi niiet me ei saa ma arvan mängida aga no vaatab aga teeme siis sõpruskohtumise saate nagunii lutti juu sellees polekahtlustki !!

                    Su eestikeel on 2.
                    #20 FLORA!

                    Kommentaar


                      D2 vanuse tegelik lõppjärjestus: I Operi JK II, II FC Flora I ja III FC Lootos Põlva
                      Jalkaliidu leht väidab et kolmas oli Jõhvi SK, aga nii ei olnud.
                      3.-4. koha mängus alistas FC Lootos - Jõhvi SK 3:0.

                      Kommentaar


                        no keda huvitab parem eesti keel kui teil soodad mul eestikeel 5+

                        Kommentaar


                          ma loodan siiralt, et teised levadialased sellised ajukääbikud pole!
                          player

                          Kommentaar


                            Algselt postitas läusi Vaata postitust
                            no keda huvitab parem eesti keel kui teil soodad mul eestikeel 5+
                            Sul võib see 5+ olla aga vaevalt on viienda klassi õpilane kaheksandikust targem või mis?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas läusi
                              hahah kindlasti olen ma niuke vend ma lihsalt ei saa aru mida te ajate ja paugute meiega ? et kuresaare teeb meile ära ? no tahaks näha tavai mängime siis väljas sõpruskohtumist vaatame kes võitab teil pole poissegi tahaks te ei saa võistkondagi kokku kuresaares pole nii palju poissegi niiet me ei saa ma arvan mängida aga no vaatab aga teeme siis sõpruskohtumise saate nagunii lutti juu sellees polekahtlustki !!
                              Sa ei saanud vist point'le pihta.Me oleme 93 ja te 95 ja sa arvad ,et selles pole kahtlustki, et te võidate.Huvitav.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ^H!ghRoad. Vaata postitust
                                Sul võib see 5+ olla aga vaevalt on viienda klassi õpilane kaheksandikust targem või mis?
                                Aga Targem annab järele !
                                Noninonii

                                Kommentaar

                                Working...
                                X