C1 B-alagrupist selguvad järgmisel hooajal B2 Esiliigas mängivad neli võistkonda ning kuus viimast, kes peavad jätkama II liigas.
Ajakava ka
1. voor
14.08 15:00 Narva Trans --- FC TVMK II Narva Kalevi st. 1:0
15.08 12.30 JK Sillamäe --- Pärnu SK Kalev Sillamäe Linnastaadion
15.08 15:00 SK 10 Premium --- Jõhvi SK Kambja staadion
15.08 17:00 FC Flora Tallinn I --- FC Flora Paide A.Le Coq Arena kmv 8:0
16.08 13:30 FC Levadia III --- FC Lootos Maarjamäe staadion 1:4
2. voor
21.08 16:00 FC TVMK II --- FC Levadia III Lasnamäe KHK
22.08 15:00 SK 10 Premium --- Narva Trans Kambja staadion
22.08 16:00 Jõhvi SK --- FC Flora Paide Jõhvi Linnastaadion
22.08 16:00 Pärnu SK Kalev --- FC Flora Tallinn I Kalevi staadion
22.08 17:00 FC Lootos --- JK Sillamäe Lootospark
3. voor
29.08 13:00 JK Sillamäe --- FC TVMK II Sillamäe Linnastaadion
29.08 13:30 FC Levadia III --- SK 10 Premium Maarjamäe staadion
29.08 14:00 Narva Trans --- Jõhvi SK Narva Kalevi st.
29.08 16:00 FC Flora Tallinn I --- FC Lootos A.Le Coq Arena kmv
29.08 17:00 FC Flora Paide --- Pärnu SK Kalev Paide ÜG staadion
4. voor
05.09 15:00 Narva Trans --- FC Levadia III Narva Kalevi st.
05.09 16:00 FC TVMK II --- FC Flora Tallinn I Lasnamäe KHK
05.09 17:00 FC Lootos --- FC Flora Paide Lootospark
05.09 17:00 Jõhvi SK --- Pärnu SK Kalev Jõhvi Linnastaadion
05.09 17:00 SK 10 Premium --- JK Sillamäe Kambja staadion
5. voor
19.09 15:30 Pärnu SK Kalev --- FC Lootos Kalevi staadion
19.09 16:00 JK Sillamäe --- Narva Trans Sillamäe Linnastaadion
19.09 16:00 FC Flora Tallinn I --- SK 10 Premium A.Le Coq Arena kmv
19.09 17:00 FC Flora Paide --- FC TVMK II Paide ÜG staadion
20.09 13:30 FC Levadia III --- Jõhvi SK Maarjamäe staadion
6. voor
25.09 16:00 FC TVMK II --- Pärnu SK Kalev Lasnamäe KHK
26.09 15:00 Narva Trans --- FC Flora Tallinn I Narva Kalevi st.
26.09 16:00 SK 10 Premium --- FC Flora Paide Kambja staadion
26.09 16:30 Jõhvi SK --- FC Lootos Jõhvi Linnastaadion
27.09 11:30 FC Levadia III --- JK Sillamäe Maarjamäe staadion
7. voor
03.10 14:00 JK Sillamäe --- Jõhvi SK Sillamäe Linnastaadion
03.10 15:00 Pärnu SK Kalev --- SK 10 Premium Kalevi staadion
03.10 16:00 FC Flora Tallinn I --- FC Levadia III A.Le Coq Arena kmv
03.10 17:00 FC Lootos --- FC TVMK II Lootospark
03.10 17:00 FC Flora Paide --- Narva Trans Paide ÜG staadion
8. voor
10.10 13:00 JK Sillamäe --- FC Flora Tallinn I Sillamäe Linnastaadion
10.10 15:00 SK 10 Premium --- FC Lootos Kambja staadion
10.10 15:00 Narva Trans --- Pärnu SK Kalev Narva Kalevi st.
10.10 16:00 Jõhvi SK --- FC TVMK II Jõhvi Linnastaadion
11.10 11:30 FC Levadia III --- FC Flora Paide Maarjamäe staadion
9. voor
16.10 16:00 FC TVMK II --- SK 10 Premium Lasnamäe KHK
17.10 15:00 Pärnu SK Kalev --- FC Levadia III Kalevi staadion
17.10 16:00 FC Flora Tallinn I --- Jõhvi SK A.Le Coq Arena kmv
17.10 17:00 FC Lootos --- Narva Trans Lootospark
17.10 17:00 FC Flora Paide --- JK Sillamäe Paide ÜG staadion
Ajakava ka
1. voor
14.08 15:00 Narva Trans --- FC TVMK II Narva Kalevi st. 1:0
15.08 12.30 JK Sillamäe --- Pärnu SK Kalev Sillamäe Linnastaadion
15.08 15:00 SK 10 Premium --- Jõhvi SK Kambja staadion
15.08 17:00 FC Flora Tallinn I --- FC Flora Paide A.Le Coq Arena kmv 8:0
16.08 13:30 FC Levadia III --- FC Lootos Maarjamäe staadion 1:4
2. voor
21.08 16:00 FC TVMK II --- FC Levadia III Lasnamäe KHK
22.08 15:00 SK 10 Premium --- Narva Trans Kambja staadion
22.08 16:00 Jõhvi SK --- FC Flora Paide Jõhvi Linnastaadion
22.08 16:00 Pärnu SK Kalev --- FC Flora Tallinn I Kalevi staadion
22.08 17:00 FC Lootos --- JK Sillamäe Lootospark
3. voor
29.08 13:00 JK Sillamäe --- FC TVMK II Sillamäe Linnastaadion
29.08 13:30 FC Levadia III --- SK 10 Premium Maarjamäe staadion
29.08 14:00 Narva Trans --- Jõhvi SK Narva Kalevi st.
29.08 16:00 FC Flora Tallinn I --- FC Lootos A.Le Coq Arena kmv
29.08 17:00 FC Flora Paide --- Pärnu SK Kalev Paide ÜG staadion
4. voor
05.09 15:00 Narva Trans --- FC Levadia III Narva Kalevi st.
05.09 16:00 FC TVMK II --- FC Flora Tallinn I Lasnamäe KHK
05.09 17:00 FC Lootos --- FC Flora Paide Lootospark
05.09 17:00 Jõhvi SK --- Pärnu SK Kalev Jõhvi Linnastaadion
05.09 17:00 SK 10 Premium --- JK Sillamäe Kambja staadion
5. voor
19.09 15:30 Pärnu SK Kalev --- FC Lootos Kalevi staadion
19.09 16:00 JK Sillamäe --- Narva Trans Sillamäe Linnastaadion
19.09 16:00 FC Flora Tallinn I --- SK 10 Premium A.Le Coq Arena kmv
19.09 17:00 FC Flora Paide --- FC TVMK II Paide ÜG staadion
20.09 13:30 FC Levadia III --- Jõhvi SK Maarjamäe staadion
6. voor
25.09 16:00 FC TVMK II --- Pärnu SK Kalev Lasnamäe KHK
26.09 15:00 Narva Trans --- FC Flora Tallinn I Narva Kalevi st.
26.09 16:00 SK 10 Premium --- FC Flora Paide Kambja staadion
26.09 16:30 Jõhvi SK --- FC Lootos Jõhvi Linnastaadion
27.09 11:30 FC Levadia III --- JK Sillamäe Maarjamäe staadion
7. voor
03.10 14:00 JK Sillamäe --- Jõhvi SK Sillamäe Linnastaadion
03.10 15:00 Pärnu SK Kalev --- SK 10 Premium Kalevi staadion
03.10 16:00 FC Flora Tallinn I --- FC Levadia III A.Le Coq Arena kmv
03.10 17:00 FC Lootos --- FC TVMK II Lootospark
03.10 17:00 FC Flora Paide --- Narva Trans Paide ÜG staadion
8. voor
10.10 13:00 JK Sillamäe --- FC Flora Tallinn I Sillamäe Linnastaadion
10.10 15:00 SK 10 Premium --- FC Lootos Kambja staadion
10.10 15:00 Narva Trans --- Pärnu SK Kalev Narva Kalevi st.
10.10 16:00 Jõhvi SK --- FC TVMK II Jõhvi Linnastaadion
11.10 11:30 FC Levadia III --- FC Flora Paide Maarjamäe staadion
9. voor
16.10 16:00 FC TVMK II --- SK 10 Premium Lasnamäe KHK
17.10 15:00 Pärnu SK Kalev --- FC Levadia III Kalevi staadion
17.10 16:00 FC Flora Tallinn I --- Jõhvi SK A.Le Coq Arena kmv
17.10 17:00 FC Lootos --- Narva Trans Lootospark
17.10 17:00 FC Flora Paide --- JK Sillamäe Paide ÜG staadion
Kommentaar