320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Trenni?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Trenni?

    Me sõbraga arutasime, et peaks ehk jalgpalli trenni minema (mõlemad 91 sündinud.) just liigutamise eesmärgil ja et natukene ka mingis väga madalas liigas osa saada. Me pole enne kunagi trennis käinud aga tahaks ennast veidi proovile panna. Kahjuks ei tea kust kohast leida sellist kohta või kelle käest küsida.

    Keegi saab ehk abiks olla?

    #2
    Tallinn, Lasna

    Kommentaar


      #3
      Mm...Eestikeelne võiks ikka olla

      Kommentaar


        #4
        Tallinna Kalev äkki.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas riido Vaata postitust
          Tallinna Kalev äkki.
          Kuidas seal tasemega on? Peaks mainima, et me pole just eriti profid.

          Kommentaar


            #6
            Ega meiegi mängimise eest palka ei saa .

            Kommentaar


              #7
              Maeitea, minuteada pole täisproffe klubisid just eestis vägapalju ? - kuiüldse on, niiet kõik teed on vabad.
              Algselt postitas rainis007
              Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

              Kommentaar


                #8
                mine FC Florasse
                FCF

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas _-=FCF=-_ Vaata postitust
                  mine FC Florasse
                  Fc florasse saab kergelt?

                  Kommentaar


                    #10
                    Sinu jaoks on noorteliigat veel ainult üheks aastaks. Samuti ka noorte treeninggruppe. Ma ei tea küll kui osav sa oled aga ma arvan, et sul ei saa mitte üheski eesti klubis kerge olema kui sa pole varem mitte kunagi jalgpalli trennis käinud. Võta parem punt sõpru kokku ja mängige regulaarselt mingi periood ja vaata edasi mis saab, et kas jätkub üldse tahtmist ja viitsimist. Edu edaspidiseks.

                    Kommentaar


                      #11
                      mine vaata madalamate liigade alt.....sealt leiad äkki mingi pundi kus saab rahulikult palli veeretada.....noorteliigas mängimise jaoks arvan, et olete hiljaks jäänud kui just pole väga looduslikud talendid
                      fc pohmell

                      Kommentaar


                        #12
                        Õigem vist on jah panna oma mingi punt kokku, mängimas käia ja kindlasti leidub kuskilmõni endine trennipoiss kes võib väheke nou anda ja mingid trenniharjutused kokku panna. Vb on hoopis mõni sõber kes on pidev trennimees.
                        Olen ise ka endine mängumees, aga kuna varasel ajal sain tõsise vigastuse väljaspool trenni ka ei näinud mõtet et jätkata ja panime ise võistkonna kokku ja tegime trenne ning oslesime siukestel maakonna turniiridel.
                        Ja täitsa piisab.

                        Kommentaar


                          #13
                          Ma arvan et sa pead ise proovima, mine www.fcflora.ee uuri sealt, (minu jaoks oli kerge florasse saada aga sa pead väga hästi trenni tegema et mängida saaks.
                          FCF

                          Kommentaar

                          Working...
                          X