320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

B1 Liigad 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    kalev-levadiaIII 0:0 kohtunik röövis kalevilt võidu

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas powerplay Vaata postitust
      Levadia I - Haapsalu Flora 20:0

      veits kehv mäng haapsalu poolt. :/
      arvad .Mis see kohtunik siis tegi kalevile.

      Kommentaar


        #33
        Utoopiline väravavaht oled siiski,kui 20 väravat lased.
        Siiski keskmine!!!11

        Kommentaar


          #34
          haapsalul oli ka üks terav moment , kui üks tont oma poolelt posti lajatas
          hemoglobiini tase !!!

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas oravaliha Vaata postitust
            Utoopiline väravavaht oled siiski,kui 20 väravat lased.
            Siiski keskmine!!!11
            Ei ma tõesti pole mingi eriline väravaht/pigem halb, aga no plaun vabandust, sa oleks pidand mängu nägema. Kui ikka mingi 10 minuti jooksul 10 lööki tuleb, siis ikkagi kokkuvõttes pole ma see patuoinas.
            sigpic

            Kommentaar


              #36
              väga kahtlane, temperatuuri sa kirja ei pannud

              Kommentaar


                #37
                kohtunik ei andnud kalevile penaltit. levadia oma võttis palli pm kätte

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Fcfhväravavaht
                  20:0, seis ütleb kõik ! Vabandage väljendi eest, aga t*ra kui iga 2 või 1 minuti tagant saab Levadia löögile, no siis pole midagi teha. Levadia ründas aint ja noh tõrjuda sai palju (seegi hea). Ei ma aru saa, miks Haapsalu plaanis mängida esiliigat, kui eelmine aasta sai veel mängule tulla 2 või 3 varumehega, aga nüüd isegi ei saa täis koosseisuga võistlustele minna ja peab abi otsima 1995 aasta poistelt. Haapsalu poisid mõned kusiku*eks muutunud ja ei julge jalkat pelada. Aga noh Levadia oli meist üle nii tehnilisuse ja füüsilisuse poolest. NB! see pole vabandus, vaid minu arvamus võistkonnast. :S
                  Ära heida meelt nüüd, Flora II sai ka tunda esimene aasta
                  Siiski Haapsalul on Jõhviga kindel võimalus, sest Jõhvi polnud eriline meeskondki, Flora II mängis natuke kehvasti lihtsalt.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                    väga kahtlane, temperatuuri sa kirja ei pannud
                    Õigus.
                    Ja väljaku seisukorda ka mitte.

                    Kommentaar


                      #40
                      Ma arvan siiski,et Haapsalu oleks ära võtnud kui õhurõhk oleks kõrgem olnud.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas oravaliha Vaata postitust
                        Ma arvan siiski,et Haapsalu oleks ära võtnud kui õhurõhk oleks kõrgem olnud.
                        ma arvan, et kui nad oleks hommikul porgandi-rosina salatit söönud, siis oleks levadia vähem lööke teinud

                        Kommentaar


                          #42
                          Tegelikult ründas haapsalu .

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Andre93 Vaata postitust
                            Ära heida meelt nüüd, Flora II sai ka tunda esimene aasta
                            Siiski Haapsalul on Jõhviga kindel võimalus, sest Jõhvi polnud eriline meeskondki, Flora II mängis natuke kehvasti lihtsalt.
                            Kas Flora II näol on tegemist täpselt selle sama satsiga, mis aasta tagasi mängis ka A klassi II liigat, kuid (minu mäletamist mööda) selle siis pooleli jättis ?

                            Kommentaar


                              #44
                              Ei flora2 mängis eelmine aasta B2 esiliigat ja ei jätnud seda pooleli.Nii et valesti mäletad

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Taavik Vaata postitust
                                Ei flora2 mängis eelmine aasta B2 esiliigat ja ei jätnud seda pooleli.Nii et valesti mäletad
                                Hm, tegin rohkem kodutööd ära. Pidasin silmas seda Flora II satsi, kes mängis 2007. aastal A klassi II liigat, kuid selle hiljem pooleli jättis, mitte seda, kes eelmine hooaeg kuskil B-liigas mängis. Toona olid seal samuti nooremapoolsed mängijaid, edurivimees oli keegi Pärn vms. Lokkidega sell. Aga ju siis pole tegemist sama satsiga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X