320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otepää Cup 2010

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Otepää Cup 2010

  Otepää Cup 2010
  18. ja 25. juuli Otepää Aedlinna Arenal
  http://cup.fcotepaa.ee/

  Registreerimine:
  Martin@fcotepaa.ee
  +372 56 242 785

  #2
  Otepää Cup

  Tundub, et tegu on igati asjaliku ja toreda ettevõtmisega.
  "FC HELIOS" osaleb hea meelega!
  www.fchelios.ee

  Kommentaar


   #3
   U-10 tulemused ja pildid

   Otepää Cup 2010

   U-10 tulemused: http://cup.fcotepaa.ee/turniirist/u-10/
   U-10 pildid: http://cup.fcotepaa.ee/galerii/

   cup.fcotepaa.ee

   Kommentaar


    #4
    U-8 tulemused ja pildid

    Otepää Cup 2010

    U-8 tulemused: http://cup.fcotepaa.ee/turniirist/u-8/
    U-8 pildid: http://cup.fcotepaa.ee/galerii/?nggpage=10

    cup.fcotepaa.ee

    Kommentaar


     #5
     Toimus 1. laste jalgpalliturniir Otepää Cup 2010

     Soojas talvepealinnas toimus 18. ja 25. juulil Otepää läbi aegade esimene laste jalgpalliturniir Otepää Cup 2010. Turniir toimus kahes vanusegrupis (U-8 ja U-10), kus võistlustulle asus mõlemas vanusegrupis 8 võistkonda. Päevaprogrammi mahtus hulganisti veel seiklust nii lastele kui täiskasvanutele, samuti laste säravate jalgpallioskuste kõrvale ka ohtrasti rõõmsat meeleolu, kaasaelamisi ja rõõmuhõiskeid.

     U-10 laste turniir toimus 18. juulil, kuhu võistlema oli saabunud võistkondi igast Eesti ilmakaarest. Tulihingeliste kaasaelamiste saatel näitas turniiri vältel kõige enesekindlamat ja väravaterohkemat mängu FC Elva noored jalgpallisõbrad, kes napsasid enda valdusesse ka Otepää Cup 2010 esimese võidukarika. Turniiri käigus said FC Elva noored tunda koguni neljal korral võidurõõmu ja ühel korral mängiti vastasega viiki. Pingelised heitlused toimusid varajaste õhtutundideni välja, kus 2. koha võitis JK Tammeka Sinine võistkond ja 3. koha saavutasid JK Tallinna Kalevi poisid.

     U-8 vanusegrupi turniir 25. juulil algas kohe rohke väravatesajuga – oli märgata, et paljud võistkonnad olid saabunud just suvepuhkuselt ja jalgpallituhin oli seda üüratum, et joosti kasvõi koos palliga vastasvõistkonna väravavõrku. Päeva vältel oli kuulda üksnes rõõmuhõiskeid, sest endale lastud väravatest end väga häirida ei lastud. Loomulikult, kui ise aga väravavõrku sahistati, siis hõisati pasunate ja fännide saatel kogu hingest. Toreda jalgpallipäeva lõppedes väljus võitjana FC Tartu võistkond, kes edestas teiseks jäänud Harju Jalgpallikooli tublisid pallivõlureid. 3.-4. koha peale andsid korraliku etenduse FC Santose ja FC Helios Võru pallurid, kellest võitjana väljus sel korral FC Helios Võru, millega kindlustati endale tubli 3. koht.

     U-8 turniiril oli esimest korda ka võistlemas korraldajaklubi FC Otepää tublid noored jalgpallipoisid ja –tüdrukud. FC Otepää noored näitasid kogemuste puudumisest hoolimata kohe esimestest mängudest peale, et midagi kergelt vastastele ei kingita. Kui esimeses mängus jäi veel ründeteravusest vähe puudu, siis kõikides järgmistes mängudes löödi vastastele mitmeid ilusaid väravaid. Viimases mängus võeti see kaua oodatud võit, mida terve turniiri vältel noored usinasti taga asjasid. FC Otepää – tubli 7. koht!

     Otepää Cup 2010 päevakava oli mitmekülgne ja huvitav nii lastele kui lastevanematele, kes Otepääle jalgpallimängu nautima sõitsid. Noored said peale jalgpalli mängimise ka puhkepausi ajal võistelda omavahel jalgpallibowlingus, millest tublimad olid FC Santos ja FC Helios Ülenurme võistkonnad. Lisaks toimus kaasaelajatele ja treeneritele viktoriin teemal „Tunne Otepääd!“, kus kõik soovijad said oma teadmised Otepää kohta proovile panna. Puhkepausi üheks suurimaks tõmbenumbriks oli nii laste kui täiskasvanute Eesti esimene õhujalgpalliralli, millest võttis osa kahe pühapäeva peale kokku üle 200 osaleja. Lisaks kõigele tänasid Otepää Cup 2010 korraldajad kõige vahvamat fännklubi, et nende sära ja hõiskeid oleks kuulda ka tulevikus.

     Kommentaar


      #6
      Otepää Cup 2010 U-10 videokokkuvõte

      http://cup.fcotepaa.ee/videod/

      Kommentaar


       #7
       Otepää Cup 2010 U-8 videokokkuvõte

       http://cup.fcotepaa.ee/videod/

       Kommentaar


        #8
        Minu teada mitte, lähim tüdrukute võistkond peaks olema Elvas, aga seal on kõik vist vanemad, 92-93 enamasti.

        Kommentaar


         #9
         Karupesa teamis on tüdrukuid küll... aga nad suusatavad rohkem Jalgpallitrenni teevad Otepääl veel ainult poisid.

         Kommentaar


          #10
          Otepää Cup 2010 DVD

          http://cup.fcotepaa.ee/wp-content/up...9/DVD_pilt.jpg

          Kommentaar


           #11
           Algselt postitas -Anett-
           Kas otepääl mõnda tüdrukute tiimi ka leidub ? (96-97)
           Elvas treenivad 92-95, vabalt võib sinna proovima minna kui huvi suur.
           www.fcelva.ee

           Kommentaar

           Working...
           X