320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsin trenni/klubi Lääne-Virumaal;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Meil käivad ka osad kutid 70-80km kauguselt 4-5 korda nädalas trennis. Milles probleem? Ja Tapalt Tallinna oleks enda paremaksminemise mõttes ka reaalne, mida kuradit mina seal Haapsalus tegema peaksin? Ajuvabadus..
    Ja ma ilmselgelt pakkusin talle Eliitliiga võistkonda mitte B klassi teist liigat..
    Ja karl.. Neljandas liigas varumees? WHAT?
    Ja kui neljandas oleks varus siis kolmandas oleks põhis? Mis asja te ajate nagu ausalt
    Algselt postitas rainis007
    Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

    Kommentaar


      #17
      olen rääkind et ta põhi koosseisu saaks ?Igaljuhul 3-nda liiga võistkonnas areneks rohkem kui 4 liiga võistkonnas.

      Kommentaar


        #18
        Meil käivad ka osad kutid 70-80km kauguselt 4-5 korda nädalas trennis. Milles probleem? Ja Tapalt Tallinna oleks enda paremaksminemise mõttes ka reaalne
        rikkad tüübid kes sõidavad nädalas 4-5 korda 160 kilti maha

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas kkkarl Vaata postitust
          Meil käivad ka osad kutid 70-80km kauguselt 4-5 korda nädalas trennis. Milles probleem? Ja Tapalt Tallinna oleks enda paremaksminemise mõttes ka reaalne
          rikkad tüübid kes sõidavad nädalas 4-5 korda 160 kilti maha
          Selle jaoks peab ikka aigelt rikas olema, kui klubi maksab need sõidud kinni ju.norm jutt

          Kommentaar


            #20
            rakveres ka trennid

            Kommentaar


              #21
              Kaua neil päevas selle sõidu peale aega läheb siis.

              Kommentaar

              Working...
              X