320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viies Suure-Jaani Cup 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viies Suure-Jaani Cup 2011

    Viiendal Suure-Jaani CUPil on veel vabu kohti!

    Kui soovite osaleda,siis võtke korraldajaga ühendust!Kõige parem on registreerida e-maili teel,kus kirjutate :1.Võistkonna nimi, 2.Kontaktisik 3.e-maili aadress ja kontakttelefoni number.Peale seda korraldaja saadab teile meili peale registreerimise kinnituse kus on kõik osavõtjad ja ajakava! Osavõtumaks võistkonnal 65.-EUR.
    REGISTREERIMINE
    Turniiriks registreerida hiljemalt üks nädal enne turniiri algust telefonil 51 91 32 93 Sergei Vassiljev või e-maili aadressil serka@paalalinn.com.

    Osavõtjad:Viies S-J CUP 2011


    P - 09.01.2011 2000a. poisid

    1.Sk Tääksi 1 (Est)
    2.Sk Tääkisi 2 (Est)
    3.JK Viljandi Tulevik 2 (Est)
    4.JK Viljandi Tulevik 1 (Est)
    5.FC Paide (Est)
    6.PJK (Est)
    7. SK Limbazi (Lat)


    P – 16.01.2011 Naised

    1.JK Viljandi Tulevik 2(Est)
    2.JK Viljandi Tulevik 1(Est)
    3.Kuusalu Lauritsa FC (Est)
    4.SK 10 Premium 1(Est)
    5.SK 10 Premium 2 (Est)
    6. Leisi JK Saarepiiga (Est)
    7. JK Tammeka (Est)
    8. Põlva FC Lootos (Est)


    P – 23.01.2011 2003a. poisid

    1.SK Tääksi (Est)
    2.FC Valka (Lat)




    L – 12.02.2011 2001a. poisid

    1.JK Viljandi Tulevik 2 (Est)
    2.JK Viljandi Tulevik 1 (Est)
    3.Sk Tääksi 1 (Est)
    4.Sk Tääksi 2 (Est)
    5. Nõmme JK Kalju (tüdrukud) (Est)
    6. Põltsamaa JK Sport (Est)

    P – 13.02.2011 Mehed

    1.„JK Pärnu-Jaagupi“ (Est)
    2.„Viljandi Kotkad“ (Est)
    3.„SK Tääksi“ (Est)
    4.„Rolling“ (Est)
    5.Põltsamaa JK Sport (Est)


    P - 27.02.2011 1993a. tüdrukud

    1.FC Elva (Est)
    2.JK Viljandi Tulevik 1 (Est)
    3.JK Viljandi Tulevik 2 (Est)
    4.Põltsamaa Tervis (Est)
    5.FC Tarvastu (Est)
    6.SK 10 Premium (Est)

    #2
    Tulemused 09.01.2011 V.S-J CUP 2011. 2000 poisid

    Tulemused 09.01.2011 V.Suure-Jaani CUP 2011. 2000 poisid

    1.Pärnu JK(Est)
    2. SK Limbazi(Lat)
    3. SK Tääksi 2000(Est)
    4. JK Viljandi Tulevik 1(Est)
    5. FC Paide(Est)
    6. SK Tääksi 2001 (Est)
    7. JK Viljandi Tulevik 2(Est)


    1. 09.20 (3-0) SK Tääksi 2000 - SK Tääksi 2001
    2. 09.40 (1-0) JK Viljandi Tulevik 1- JK Viljandi Tulevik 2
    3. 10.00 (1-0) Pärnu JK - FC Paide
    4. 10.20 (4-2) SK Limbazi - Sk Tääksi 2000
    5. 10.40 (0-2) SK Tääksi 2001- JK Viljandi Tulevik 1
    6. 11.00 (0-7) JK Viljandi Tulevik 2 - FC Paide
    7. 11.20 (1-0) Pärnu JK - SK Limbazi
    8. 11.40 (3-1) SK Tääksi 2000 - FC Paide
    9. 12.00 (0-4) JK Viljandi Tulevik 1 - Pärnu JK
    10. 12.20 (0-3) SK Tääksi 2001 - FC Paide
    11. 12.40 (1-0) SK Limbazi - JK Viljandi Tulevik 1
    12. 13.00 (1-0) SK Tääksi 2001 - JK Viljandi Tulevik 2
    13. 13.20 (5-0) Pärnu JK - SK Tääksi 2000
    14. 13.40 (5-0) SK Limbazi - JK Viljandi Tulevik 2
    15. 14.00 (1-2) JK Viljandi Tulevik 1 - SK Tääksi 2000
    16. 14.20 (1-2) FC Paide - SK Limbazi
    17. 14.40 (8-0) Pärnu JK - SK Tääksi 2001
    18. 15.00 (2-1) SK Tääksi 2000 - JK Viljandi Tulevik 2
    19. 15.20 (4-0) JK Viljandi Tulevik 1 - FC Paide
    20. 15.40 (0-2) SK Tääksi 2001 - SK Limbazi
    21. 16.00 (0-8) JK Viljandi Tulevik 2 - Pärnu JK

    Kommentaar


      #3
      Piltide link 09.01.2011 V.S-J CUP 2011. 2000 poisid
      http://picasaweb.google.com/maarika....aniCup9012011#
      Last edited by elex; 17.01.11, 21:14. Põhjus: viga

      Kommentaar


        #4
        Pühapäeval - 23.01.2011 2003 poisid.

        Ajakava Viies Suure-Jaani CUP 2011
        Pühapäeval - 23.01.2011 2003 poisid.
        Mänguaeg 1x15 min. jooksvalt.
        Turniiri algus 10.00.Võistkonnad peavad kohal olema vähemalt 20 min.enne oma esimese mängu algust,väljakul korraga 5 +1 ,värav 2x3 , pall nr.3.


        1. SK Tääksi(Est)
        2. FC Valka (Lat)
        3. FC Valga Warrior (Est)
        4. FC Santos(Est)

        1. 10.30 A-ring.1-4 SK Tääksi - FC Santos
        2. 10.50 A-ring.2-3 FC Valka - Warrior
        3. 11.10 A-ring.1-3 SK Tääksi - Warrior
        4. 11.30 A-ring.4-2 FC Santos - FC Valka
        5. 11.50 A-ring.1-2 SK Tääksi - FC Valka
        6. 12.10 A-ring.3-4 Warrior - FC Santos
        7. 12.30 B-ring.1-4 SK Tääksi - FC Santos
        8. 12.50 B-ring.2-3 FC Valka - Warrior
        9. 13.10 B-ring.1-3 SK Tääksi - Warrior
        10. 13.30 B-ring.4-2 FC Santos - FC Valka
        11. 13.50 B-ring.1-2 SK Tääksi - FC Valka
        12. 14.10 B-ring.3-4 Warrior - FC Santos

        Kommentaar


          #5
          Piltide link 23.01.2011 V.S-J CUP 2011. 2003 poisid
          http://picasaweb.google.com/maarika....niCup23012011#

          I. FC Santos(Est)
          II. FC Valga Warrior (Est)
          III. SK Tääksi(Est)
          IV. FC Valka (Lat)

          Kommentaar


            #6
            Ajakava Viies Suure-Jaani CUP 2011
            Laupäev 12.veebruar 2011 2001 aasta - poisid
            Mänguaeg 1x18 min. jooksvalt.
            Algus kell 10.00 Suure-Jaani Gümnaasiumi spordihoones
            (Tallinna 24 Suure-Jaani Viljandimaa ).
            Võistkonnad peavad kohal olema vähemalt 20 min.enne oma esimese mängu algust,väljakul korraga 5 +1 ,värav 2x3 , pall nr.3.

            A - alagrupp

            1 SK Tääksi 1
            2 Pärnu JK
            3 Põltsamaa JK Sport
            4 JK Viljandi Tulevik 1


            B - alagrupp

            1 SK Tääksi 2
            2 JK Pärnu Vaprus
            3 Nõmme JK Kalju (tüdrukud)
            4 JK Viljandi Tulevik 2


            1 10.00 A1-4 SK Tääksi 1- JK Viljandi Tulevik 1
            2 10.20 B1-4 SK Tääksi 2- JK Viljandi Tulevik 2
            3 10.40 A2-3 Pärnu JK -Põltsamaa JK Sport
            4 11.00 B2-3 JK Pärnu Vaprus- Nõmme JK Kalju-t
            5 11.20 A1-3 SK Tääksi 1- Põltsamaa JK Sport
            6 11.40 B1-3 SK Tääksi 2- Nõmme JK Kalju-t
            7 12.00 A4-2 JK Viljandi Tulevik 1- Pärnu JK
            8 12.20 B4-2 JK Viljandi Tulevik 2- JK Pärnu Vaprus
            9 12.40 A1-2 SK Tääksi 1- Pärnu JK
            10 13.00 B1-2 SK Tääksi 2- JK Pärnu Vaprus
            11 13.20 A3-4 Põltsamaa JK Sport - JK Viljandi Tulevik 1
            12 13.40 B3-4 Nõmme JK Kalju-t -JK Viljandi Tulevik 2
            13 14.00 8 - 7
            14 14.20 A1 – B2
            15 14.40 B1- A2
            16 15.00 6 - 5
            17 15.20 4 - 3
            18 15.40 FINAAL

            Kommentaar


              #7
              poiste turniiri pildid 12.02.Suure-Jaani Cup 2011


              https://picasaweb.google.com/maarika...niCup12022011#

              I.JK Pärnu Vaprus
              II.Pärnu JK
              III.JK Viljandi Tulevik
              IV.SK Tääksi

              Kommentaar

              Working...
              X