320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saali Rahvaliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Jk Mustvee/Kasepää kirjas .

    Kommentaar


      #62
      Pall peab vastama futsali nõuetele ehk suurus 4 pall siis?

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas kampsun Vaata postitust
        Pall peab vastama futsali nõuetele ehk suurus 4 pall siis?
        ja umbes kolmandiku võrra raskem kui tavapall, ehk siis futsali pall on ikka spetsjomm futsali pall.

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Andres. Vaata postitust
          ja umbes kolmandiku võrra raskem kui tavapall, ehk siis futsali pall on ikka spetsjomm futsali pall.
          http://www.futsalonline.com/weightoffutsalball.html ? Põrge on lihtsalt väiksem.

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas kampsun Vaata postitust
            Okei, minu paha, paistab siis, et minu lause põhines laialt levinud müüdil. Samas tsuti raskem on futsali pall ikka, kui tavaline size 4 välipall, mis antud olukorras ei päde nagunii.

            Kommentaar


              #66
              Homme üritavad kaks liigarivaali uute reeglite järgi kontrollkohtumise teha. Kel õhtul midagi tarka teha ei ole võib uudistama tulla. Saab meeleolukas olema :-P

              JK Roosad Pantrid - JK Õismäe Torm
              Esmaspäev, 18 november, kell 21:00.
              Koht: Kalju Mängude Maja (Arigato Spordikeskus, Rannamõisa tee 3)
              FB event

              Kommentaar


                #67
                Loen siin silmad punnis peas saalijalgpalli reegleid. Kas mõni futsaliga rohkem kodus olev inimene võiks tuua välja põhipoindid ja erinevused tavavutiga. Suht naiivne on loota, et kõik selle 69 leheküljelise dokumendi põhjalikult läbi töötlevad.

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                  Loen siin silmad punnis peas saalijalgpalli reegleid. Kas mõni futsaliga rohkem kodus olev inimene võiks tuua välja põhipoindid ja erinevused tavavutiga. Suht naiivne on loota, et kõik selle 69 leheküljelise dokumendi põhjalikult läbi töötlevad.

                  Tulen täna kohale ja võin enne mängu teile põhipoindid ära rääkida ning mängu aeg jooksvalt küsimustele vastata.
                  Sama kehtib ka Õismäe Tormi kohta.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                    Loen siin silmad punnis peas saalijalgpalli reegleid. Kas mõni futsaliga rohkem kodus olev inimene võiks tuua välja põhipoindid ja erinevused tavavutiga. Suht naiivne on loota, et kõik selle 69 leheküljelise dokumendi põhjalikult läbi töötlevad.
                    Midagi erilist pole võrreldes tavalise rahvaliigaga. Aut on palliga, 5m vahet vastasmängijast, VV mängib käega lahti ja rohkem polegi vist, kui mu mälu ei peta.

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas kampsun Vaata postitust
                      Midagi erilist pole võrreldes tavalise rahvaliigaga. Aut on palliga, 5m vahet vastasmängijast, VV mängib käega lahti ja rohkem polegi vist, kui mu mälu ei peta.
                      + 4 sekundi reegel, jalgade ja palli asetsemine audilahtilöögi ajal, vahetuste tegemine, akumuleeruvad vead ja alates 6 veast 10 meetri karistuslöök.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas Spade
                        Vastasmängijad peavad olema peaaegu poolel väljakul, et korrektselt auti saaks teha.
                        Arigatos nii see peaagu ongi.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          #72
                          ► 1:58► 1:58




                          Lihtne ja arusaadav.

                          Kommentaar


                            #73
                            http://www.youtube.com/watch?v=DVwN0...95382DCB6F7885
                            aGo

                            Kommentaar


                              #74
                              Üsna hariv kontrollkohtumine oli. Rein pidas loengu kõigepealt kohtunikule ja seejärel mängijatele. Mõningad nüansid võrreldes tavavutiga on, aga ei midagi kontimurdvat.

                              Mõningad minu peakõlusse jõudnud poindid:
                              • Väravavaht mängib käega lahti.
                              • Ennem kui vastasmängija ei ole palli puutunud, väravavahile tagasi sööta ei tohi. Kui söödad, antakse vabalöök karistusala piirilt.
                              • Out mängitakse lahti jalaga (min 4 sekundit lahtimängimiseks).
                              • Kui peaksid saama punase, siis sinu meeskond mängib 2 minutit vähemuses. Sina lähed dušši alla.
                              • "Libistada" ei tohi.
                              • Futsalist eristab see, et nn vigade lugemise süsteemi ei ole ja aega mängupauside ajal seisma ei panda.

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                                Mõningad minu peakõlusse jõudnud poindid:
                                • Väravavaht mängib käega lahti.
                                • Ennem kui vastasmängija ei ole palli puutunud, väravavahile tagasi sööta ei tohi. Kui söödad, antakse vabalöök karistusala piirilt.
                                • Out mängitakse lahti jalaga (min 4 sekundit lahtimängimiseks).
                                • Kui peaksid saama punase, siis sinu meeskond mängib 2 minutit vähemuses. Sina lähed dušši alla.
                                • "Libistada" ei tohi.
                                • Futsalist eristab see, et nn vigade lugemise süsteemi ei ole ja aega mängupauside ajal seisma ei panda.
                                Tähelepanekud!

                                Väravavaht ei tohi enda väljakupoolel oma mängijalt tagasisöödetud palli puutuda. Kui väravavaht rikkus seda reeglit karistusalas, siis küll jah vabalöök karistusala joonelt, kui aga oma väljakupoolel väljaspool karistusala, siis ikka rikkumise kohast.

                                Nurgalöök, küljesisselöök, väravaesine lahtivise ja väravavahi poolt palli kontrollimine max 4 sekundit.

                                Õiged reeglid saadavad punase kaardi teeninud mängija puhkama ja järgneb max 2 minutit vähemuses (kui ei lööda vähemuses mängivale võistkonnale väravat), kuid juhendi 26.3 järgi rahvaliiga puhul 2 minutit ei rakendata ja selle asemel sooritatakse koheselt penalti.

                                Libistada tohib, kui päästetakse palli, kuid mängijaga palli eest võitlusesse ei tohi libistades minna.

                                Ja tõsi ta on, et juhend 14.4 järgi akumuleeruvaid vigu ei arvestata ja 14.2 järgi mängitakse jooksvat aega.

                                Muidugi üks asi oli veel juhendis 16.2 küsitav, kus öeldakse, et vahetusi võib sooritada sel ajal, kui pall pole mängus.

                                Edu kogu rahvaspordi perele...
                                aGo

                                Kommentaar

                                Working...
                                X