320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu Futsali MV turniir #4 - 18.12.2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pärnu Futsali MV turniir #4 - 18.12.2016

    Kutsume Teid osalema saalijalgpalli turniirile: Pärnu Futsali Meistrivõistluste 4.etapile mis toimub turniiri süsteemis

    Toimumis aeg: 18.detsember 2016
    Turniir algab: kell 9.00
    Toimumis koht:Pärnu-Jaagupi Spordihoone, Kooli 3a, Pärnu-Jaagupi alev, 87201
    Osavõtumaks: 90€ võistkond
    Regristreeri parnumeister@gmail.com

    •Platsil viibib korraga 4 väljakumängijat + 1 väravaht
    •Võiskonda on võimalik regristreerida 10 mängijat
    •Mängitakse ühel mängu väljakul
    •Mänguaeg 1x10 minutit ( finaal 2x7 minutit )
    •Mängitakse futsali palliga

    Auhinnad:

    • Etapi 1-3 koha meeskonnad saavad kaela medalid ning 1-4 koha meeskonnad saavad pärjatud uhkete karikatega
    • Parimal nelikul saab kustutatud ka janu
    • Meeles peetakse ka parimat väravahti, parimat väravalööjat ning parimat mängijat

    #2
    https://www.facebook.com/events/242670762766154/?ti=ia

    Kommentaar


      #3
      Pärnu Futsali Meistrivõistluste sari jätkub ning otsustaval 4.etapil on kinnitanud oma tuleku järgmised meeskonnad:

      1.FC Pjarnu/Invidia Agentuur
      2.Pärnu-Jaagupi
      3.JK Viljandi
      4.Eesti Sultanid
      5.PUNT
      6.JK Raeküla
      7.FC Tahkuranna/PJK
      8.Haapsalu
      9.JK kalev
      10.FC Pjarnu/Skanton
      11.FC RaDina
      12.FC Tuulemäe

      Kommentaar


        #4
        AJAKAVA 12 tiimi

        A- alagrupp

        1.Haapsalu
        2.JK Raeküla
        3.PUNT
        4.FC Tuulemäe

        B - alagrupp

        1.FC Tahkuranna/PJK
        2.JK Viljandi
        3.Pärnu-Jaagupi
        4.FC Pjarnu/Skanton

        C - alagrupp

        1.FC RaDina
        2.FC Pjarnu/Invidia Agentuur
        3.Eesti Sultanid
        4.JK Kalev

        9:00 A1 - A2
        9:15 A3 - A4
        9:30 B1 - B2
        9:45 B3 - B4
        10:00 C1 - C2
        10:15 C3 - C4
        10:30 A1 - A3
        10:45 A2 - A4
        11:00 B1 - B2
        11:15 B3 - B4
        11:30 C1 - C3
        11:45 C3 - C4
        12:00 A1 - A4
        12:15 A2 - A3
        12:30 B1 - B4
        12:45 B2 - B3
        13:00 C1 - C4
        13:15 C2 - C3

        VAHEGRUPP

        13:30 DRAW - DRAW
        13:45 DRAW - DRAW
        14:00 DRAW - DRAW
        14:15 DRAW - DRAW

        VEERANDFINAAL

        14:30 GROUP W1 -
        14:45 GROUP W2 -
        15:00 GROUP W3 -
        15:15 BEST 2ND -

        POOLFINAAL

        15:30 WINNER 1 - WINNER 3
        15:45 WINNER 2 - WINNER 4

        FINAALID

        16:00LOSER 1 - LOSER 2
        16:15 WINNER 1 - WINNER 2

        AUTASUSTAMINE

        Kommentaar

        Working...
        X