320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Futsali hooaeg 2007/2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    nüüd pildid ja tulemused ning väravalööjate edetabel üleval www.FUTSAL.ee
    järgmine talveliiga etapp juba Kalevi Spordihallis 12.jaanuar, kes pääsevad finaali, krt seda teab

    Kommentaar


      #47
      Sai ise ka osaletud ning päris kena turniir, tase on ka suhteliselt ühtlane ja tugev. Mõned positiivsed üllatused nagu näiteks Kotenko osalemine olid ka. Halb külg muidugi see, et nati vähe võistkondi oli, aga pole hullu, küll teised ka peale tulevad. Üldiselt edu kõigil järgmistel etappidel.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #48
        Kotenko tegi tõesti päris palju häid tõrjeid ja ta sobiks hästi nii futsali, kui rannajalgpalli koondise väravavahiks. Talle sobib selline kiire mäng. Aga futsali talveliigas saab peale tema veel väga häid mängijaid näha, nii mõnigi üllatab oma triblinguga. 12 jaanuar juba saab eesti parimat futsali taset Kalevi hallis näha. Futsalist peaks saama korvpallile konkurent, hea talvel saalis kaasa elada eesti parimatele pallivõluritele.

        Kommentaar


          #49
          mulle on jäänud mulje, et Futsalis ja saalijalgpallis domineerivad venekeelsed klubid ja mängijad, Betoon õnneks nende ees

          Kommentaar


            #50
            Futsal sobib temperamendilt paremini jah venekeelsele mängijale, kuttide tehnika palliga ja arusaam mängust on veidi parem aga...Betoon on küll hea, kuid mitte kaugeltki parim eesti futsali sats. Arctic Spas näiteks mängib nad futsalis kindlasti üle

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas trey Vaata postitust
              Futsal sobib temperamendilt paremini jah venekeelsele mängijale, kuttide tehnika palliga ja arusaam mängust on veidi parem aga...Betoon on küll hea, kuid mitte kaugeltki parim eesti futsali sats. Arctic Spas näiteks mängib nad futsalis kindlasti üle
              Esimesel etapil oli jah seda näha

              Minumeelest tegelikult suht masendav et kui osaleda võib 20 tiimi ja osavõtab ainult 13. Turniiri huvitatuvus langeb sellega kõvasti.

              Kommentaar


                #52
                see pole küll päris selle teema küsimus, aga ikkagi. kas põhimõtteliselt on eestis võimalik panna laps futsali trenni?
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                  see pole küll päris selle teema küsimus, aga ikkagi. kas põhimõtteliselt on eestis võimalik panna laps futsali trenni?
                  see tähendab ju jalgpalli trenni, sest enamik talvel ju saalides mängivadki

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Esimesel etapil oli jah seda näha

                    Minumeelest tegelikult suht masendav et kui osaleda võib 20 tiimi ja osavõtab ainult 13. Turniiri huvitatuvus langeb sellega kõvasti.
                    ma arvan, et masendav pole kindlasti õige sõna. 20 meeskonda on maksimum ja esimesel etapil osales 13 meeskonda aga arvan, et kõik eesti tugevamad futsali mängijad olid kohal, et ei oska pakkudagi, kes meeskondadest selle turniiri veel tugevamaks teeks? Arvan, et, kui tõstaks näiteks jalka Meitriliigas meeskondade arvu 20-nele, ei muutuks Meistriliiga põnevamaks.
                    Aga publiku jaoks on mängud väga põnevad, soovitan vaatama tulla, sest vaid kaheksa meeskonda pääsevad 15.03.2008 toimuvale finaalturniirile ja võitjat ennustada on ülimalt raske.

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                      see pole küll päris selle teema küsimus, aga ikkagi. kas põhimõtteliselt on eestis võimalik panna laps futsali trenni?
                      Futsali, kui ala trenne ei ole Eestis kindlasti ja ei hakka ka olema enne, kui see ala EJL prioriteetide hulka kunagi kuuluma hakkab. Võiks muidugi olla aga selleks peavad treenerid ennast selle alaga kursi viima ja eks ta pikemaajalisem protsess ole... Aga vähemalt oleme jõudnud niikaugele, et vaikselt juba räägitakse futsalist, kui alast.

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas trey Vaata postitust
                        Futsali, kui ala trenne ei ole Eestis kindlasti ja ei hakka ka olema enne, kui see ala EJL prioriteetide hulka kunagi kuuluma hakkab. Võiks muidugi olla aga selleks peavad treenerid ennast selle alaga kursi viima ja eks ta pikemaajalisem protsess ole... Aga vähemalt oleme jõudnud niikaugele, et vaikselt juba räägitakse futsalist, kui alast.
                        millalgi hiljuti lugesin BBC jalgpallilehelt kolumnit, mis arvas, et väheste tehniliste mängijate osakaal inglaste hulgas on suuresti kinni ka tagasihoidlikust huvist futsali vastu. ilmselt kehtib seesama ka eesti kohta.

                        igal juhul, kui valida oleks, siis paneks ma lapse algatuseks futsali mängima ja siis kunagi tiinerina võiks ka jalgpalli üle minna. ma ei näe erilist põhjust, miks lapsed peaks omandama taklamise ja taklatud saamise oskust enne kui paariteistaastaselt. kui just noortesüsteemide eesmärgiks pole turniirivõidud lasteklassides, mida nad ilmselt siiski hetkel on.

                        igal juhul, kui keegi peaks kunagi midagi futsalitreeningutest kuulma, siis võib mulle märku anda.

                        edit: kas futsali palli on meil võimalik poest osta?
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                          millalgi hiljuti lugesin BBC jalgpallilehelt kolumnit, mis arvas, et väheste tehniliste mängijate osakaal inglaste hulgas on suuresti kinni ka tagasihoidlikust huvist futsali vastu. ilmselt kehtib seesama ka eesti kohta.

                          igal juhul, kui valida oleks, siis paneks ma lapse algatuseks futsali mängima ja siis kunagi tiinerina võiks ka jalgpalli üle minna. ma ei näe erilist põhjust, miks lapsed peaks omandama taklamise ja taklatud saamise oskust enne kui paariteistaastaselt. kui just noortesüsteemide eesmärgiks pole turniirivõidud lasteklassides, mida nad ilmselt siiski hetkel on.

                          igal juhul, kui keegi peaks kunagi midagi futsalitreeningutest kuulma, siis võib mulle märku anda.
                          See on väga hea tähelepanek, sest futsal annabki tehnika, mitte murupeal pikk ette söötmine. Aga , et futsal talvel ametlikult aktsepteeritud saaks ka Eestis, tuleks klubi juhtidel initsatiivi üles näidata ja EJL ,ile meeldivat survet avaldada, et seda ala on vaja. EJL,il on mugavam mitte sellega ise aktiivselt tegeleda, aga, kui seda ala vajalikkust neile pidevalt selgitada, siis poleks neil pääsu

                          Kommentaar


                            #58
                            EJL korraldab meistrivõistlusi, kavas on koondis luua, mis veel vaja on?

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              EJL korraldab meistrivõistlusi, kavas on koondis luua, mis veel vaja on?
                              srry, m1ck, kuid sa kaotasid just aasta postituse tiitli
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                EJL korraldab meistrivõistlusi, kavas on koondis luua, mis veel vaja on?
                                Sellest pole ju kasu, kui seda mängivad vaid IVnda liiga poisid. Tean, et on põhjendatud, miks ML omad ei tohi, aga ma ei mõista Seega, ML palluritele luba mängida futsali.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X