320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Futsali hooaeg 2007/2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Sellest pole ju kasu, kui seda mängivad vaid IVnda liiga poisid. Tean, et on põhjendatud, miks ML omad ei tohi, aga ma ei mõista Seega, ML palluritele luba mängida futsali.
    Ma arvan, et liigume sinnapoole, et ka tugevamate liigade pallurid saaksid talvel futsali mängida. Teada on, et enamus soovib mängida ju, käivad ja vesistavad seal väljakuääres praegu Aga üldiselt on selle teema ümber diskussioon väga hea, sest futsal tuleks tuua rahva ette ja teha meelelahutuslikumaks ka publikule jnejne. Mida rohkem arvamusi ja tegijaid seda parem ja EJL,i poolt ka rohkem toetust alale ja küll siis tulema hakkab

    Kommentaar


      #62


      kas keegi teab, mis bänd selle video taga mängib!! Eriti ROCK lugu on ja on sobitatud väga hästi klippidega!! Super video!!!
      www.emmaste.com

      Kommentaar


        #63
        nonii, head uut aastat kõigile ja juba 12.jaanuar jätkab Futsali Talveliiga Kalevi Spordihallis, kus kogunevad parimad, et selgitada, kes pääseb 15.03 toimuvale finaalturniirile! www.futsal.ee

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas gazza Vaata postitust
          http://www.youtube.com/watch?v=HaPYRuIUCmw

          kas keegi teab, mis bänd selle video taga mängib!! Eriti ROCK lugu on ja on sobitatud väga hästi klippidega!! Super video!!!
          esitaja on vist wolfmother ja lugu joker ja thieves. http://www.youtube.com/watch?v=HaPYRuIUCmw aga selline ongi futsal talveliiga

          Kommentaar


            #65
            Ei tahaks jälle vana teemat üles tõsta, aga siiski. Jalkaliidu onudest ehk urmar siin loeb ja ma esitaks siis küsimuse. Et mis kasu on sellest, kui Meistriliiga mängijatele on seatud piirang? Mina sain aru, et selle eesmärgiks oli et tipptasemel mängijad keskenduksid ainult välishooajale? Okei, Eesti Meistriliiga omad keskenduvadki, vaatamata sellele et enamus ilma piiranguta mängiksid. Samas mängijad, kes mängivad välismaal ja on ehk kõvema tasemega mängivad. Eesmärk oli see ju et tipptasemel mängijad keskenduksid välishooajale, samas koondisepoisid mängivad. Minumeelest asi ei tööta. Kas tõesti on nii suur kartus, et mängijad kaotataks saali-randa? Ma lihtsalt ei näe piirangutel mõtet. Samas on see kõik ainult minu arvamus.

            Kommentaar


              #66
              ole ikka nüüd

              kamoon mees...ära ole nii sinisilmne...asja taga on ainult üks mees, kes asju liigutab. ja muidugi olen mõelnud täpselt sama nagu sina....hea näide oli kesklinna karikas! Naljakas oli vaadata, kuidas nad (koondise kandidaadid ) amatööre kottisid.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Ei tahaks jälle vana teemat üles tõsta, aga siiski. Jalkaliidu onudest ehk urmar siin loeb ja ma esitaks siis küsimuse. Et mis kasu on sellest, kui Meistriliiga mängijatele on seatud piirang? Mina sain aru, et selle eesmärgiks oli et tipptasemel mängijad keskenduksid ainult välishooajale? Okei, Eesti Meistriliiga omad keskenduvadki, vaatamata sellele et enamus ilma piiranguta mängiksid. Samas mängijad, kes mängivad välismaal ja on ehk kõvema tasemega mängivad. Eesmärk oli see ju et tipptasemel mängijad keskenduksid välishooajale, samas koondisepoisid mängivad. Minumeelest asi ei tööta. Kas tõesti on nii suur kartus, et mängijad kaotataks saali-randa? Ma lihtsalt ei näe piirangutel mõtet. Samas on see kõik ainult minu arvamus.
                Mõni võib just selle pärast öelda ei ML meeskonnale, sest soovitakse mängida muud ka. Pealegi saal ja rand arendavad mängijaid mitmekülgsemateks.

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas rand Vaata postitust
                  kamoon mees...ära ole nii sinisilmne...asja taga on ainult üks mees, kes asju liigutab. ja muidugi olen mõelnud täpselt sama nagu sina....hea näide oli kesklinna karikas! Naljakas oli vaadata, kuidas nad (koondise kandidaadid ) amatööre kottisid.
                  kusjuures ega nad väga suutnudki kottida penaltidega vist võitsid!?

                  Kommentaar


                    #69
                    kui kunagi, kui see mängijate keelamise reegel sisse viidi võis asi olla natukene argumnteeritud, kuid nüüd on see keeld tõesti aegunud ja ei ole ka ühtegi loogilist põhjendust sellele. Arvan, et see reegel tuleks kiiremas korras ära muuta ja anda klubidele endale otsustamise õigus oma mängijate üle. Klubisi tuleb usaldada rohkem, sest põhjendamatu keelamine tekitab alati protesti, mis ei tule Eesti jalgpalli arengule kasuks. Usun, et juba sellel aastal saavad klubid oma mängijate üle ise otsustada!

                    Kommentaar


                      #70
                      maailm on muutunud!!!
                      kunagi oli ju kindel põhimõte, et saalis mängimine arendab tehnikat ja rannas mängimine teeb füüsiliselt tugevaks...
                      mina isiklikult olen kah selle poolt, et piirangud kaotada.
                      nagu trey ütles iga klubi ise teab, mis teeb. samuti teab ka iga mängija, millega rsikisb ja millal riskib (vigastuse ja koormuse suhtes). näiteks kui keegi selline tugev amatöör meistriliigast tahab ennast vormis hoida saalijalkaga, siis miks seda keelama peaks. ikka huvitavam palli taga ajada, kui ennast metsas sörkides vormis hoida

                      Kommentaar


                        #71
                        Eks mõte on ikka selles, et klubid hakaksid varakult trenni tegema kohese suunitlusega suurele jalgpallile. Ja kui Meistriliiga klubides on see häda, et ei viitsita trenni teha, sest arvatakse, et parim trenn on siiski hoopis teise eripäraga saalijalka mängimine, siis pole need klubid ju väärt MLis olemagi. Ja kui ikkagi trenni tehakse, siis peaks ju ära kannatama, et mingi napp 3 kuud ilma liigamängudeta hakkama saada.

                        Ehk ei saa ma seekord sõimata?

                        Kommentaar


                          #72
                          Keegi ei sõima, lihtsalt praegune olukord huvitab. Kas te EJL onud ei tahaks seda, et ka Eesti jalgpallurid suudaksid tehnilist jalgpalli näidata? See oleks suurepärane võimalus arendada oma tehnilisi oskusi, sest väljas sellele ju tähelepanu ei pöörata. Või noh, kes mina olen et siin nii öelda, aga oleks tore kui ka Eestis kunagi miskit areneks.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Keegi ei sõima, lihtsalt praegune olukord huvitab. Kas te EJL onud ei tahaks seda, et ka Eesti jalgpallurid suudaksid tehnilist jalgpalli näidata? See oleks suurepärane võimalus arendada oma tehnilisi oskusi, sest väljas sellele ju tähelepanu ei pöörata. Või noh, kes mina olen et siin nii öelda, aga oleks tore kui ka Eestis kunagi miskit areneks.
                            No treenida ennast saalis tehniliseks ei keela ka praegu keegi, aga seda võib ka murul või kunstmurul teha. Ja osalemine turniiril teistmoodi palliga väikesel puitplatsil ei peaks ju nii oluline olema. Huvitav, kui palju mängijaid üldse tahaks seal osaleda?

                            Samas ideaalis peaks nii olema, et MLi jalgpalluritel polegi mahti kõrvalaladega tegeleda, kuna trenne on palju ja vabal päeval tahaks lihtsalt puhata.

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Samas ideaalis peaks nii olema, et MLi jalgpalluritel polegi mahti kõrvalaladega tegeleda, kuna trenne on palju ja vabal päeval tahaks lihtsalt puhata.
                              Ideaalis peaks ML olema proffide pärusmaa, aga reaalne olukord on teine. Jalgpallurid on vabad inimesed nagu kõik teised ja peaksid saama ise valida, millega oma aega sisustada.

                              Kel on kindel siht tippmängijaks saada, see teeb oma valikud niikuinii sellest lähtuvalt. Millegipärast EJL tahab mängijate eest ise mõelda, aga igaühel on ju endal ka pea otsas, et valida oma ambitsioonidele vastav klubi ja liigad.

                              Kommentaar


                                #75
                                Nagu on kuulda olnud, plaanib ka Kalju profitiimiks saada, võiks juba koheselt sellega alustada, mitte nutta taga kõrvalalasid. Või valida hoopis saalijalgpalli? Sealgi hakkab ju Eesti koondis koos käima.

                                Samas ideaalis oleks, kui Tallinna klubid, kes ei suuda profitiimi luua, taanduksid Meistriliigast ja annaks oma kohad provintsiklubidele, nagu Rakvere , Kiviõli jne. Küll siis leitakse kohapeal ka raha, et MLi meeskondi üleval pidada. Hetkel on provintsist lihtsalt raske tippu murda, kuna madalamal on raske toetajaid leida, kuid nõrk meeskond ei suuda jälle üles pääseda. Kui pole toetajaid, siis ei suudeta pealinnast nn amatööre üle meelitada. Seega justkui surnud ring, Rakvere edasipääs oli siiski suht imeline. Meeskonda praktiliselt tugevdamata mängiti end nelja aastaga V liigast Esiliigasse. Olulised täiendusid olid selle ajaga vaid Maltsev, Akimov (Tapa, nö oma poiss) ja Tasa, kes enne hooaja lõppu lahkus. Rohkem ei meenugi täiendusi väljastpoolt.

                                Ka pealtvaatajaid tuleb meil ilmselt rohkem vaatama, kui mõnel Tallinna Meistriliiga meeskonnal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X