320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Rannajalgpalli Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Õnnitleme Eesti Karikavõitja meeskonda Augur/Betoon!

    Esiliiga meeskond FC Üksjalgvärav oli Karikavõistluste üllataja, kes võitis Meistriliiga meeskonda ning andis ka Karikavõitjale tõelise lahingu. 3-4 head vahetusmeest meeskonda juurde ja päris arvestatav meeskond võib tulevikus olla.


    Mõned Karikavõistluste pildid vaatamiseks SIIT
    Aastal 2017 avatakse Eesti esimene täismõõtmetega rannaspordihall Hoia ennast rannajalgpallilainel!

    www.facebook.com/BeachSoccerEstonia
    https://twitter.com/BeachSoccer_EE
    https://www.youtube.com/user/EestiRannajalgpall

    www.rannajalgpall.ee
    http://rannajalgpall.ee

    Kommentaar


      Betoon natuke vääris ka võitu, neil viimasel ajal üldse suht sitasti läinud Lükkas mõlemad pärnu tiimid välja
      www.ehrakennus.ee
      Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

      Kommentaar


        kari tegelikult need mehed on täitsa olemas ja väravavaht ka, nii et ma ei peagi ise väravasse minema enama hooaeg lõppemas ja mehed suht katki juba

        Kommentaar


          Tulge duubliks siis jagub mehi igale maitsele
          www.ehrakennus.ee
          Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

          Kommentaar


            heheee...usu mind te ei ole ainuke tiim kes meid duubliks kutsubEsialgu katsume oma jõududega siiski meistriliigasse jõuda. Olgem ausad, ega meil see aasta ju väga palju sellest puudu ei jäänudkõlaks ju hästi kui meistriliigas mängiks 4 pärnu satsi

            Kommentaar


              kõlaks veel paremini kui meistriliigas mängiks kaks väga tugevat satsi
              www.ehrakennus.ee
              Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

              Kommentaar


                Kari miks balti karikas ära jääb? see on ju nii giga mega hypper supper lahe turniir millest kuidagi ei tahaks ilma jääda .Mis juhtus?

                Kommentaar


                  Algselt postitas tark mees taskus Vaata postitust
                  Kari miks balti karikas ära jääb? see on ju nii giga mega hypper supper lahe turniir millest kuidagi ei tahaks ilma jääda .Mis juhtus?
                  Tean rääkida sellist asja, et probleem on turniiripaikadega, kuna tänu praegustele ilmastikuoludele on tuul merevett tõstnud. Ja seega korralik turniiripaik rikutud...
                  Kuid ega üritus ehk toimumata jää, lihtsalt veits edasi lükatud...
                  aGo

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eidzio Vaata postitust
                    Tean rääkida sellist asja, et probleem on turniiripaikadega, kuna tänu praegustele ilmastikuoludele on tuul merevett tõstnud. Ja seega korralik turniiripaik rikutud...
                    Kuid ega üritus ehk toimumata jää, lihtsalt veits edasi lükatud...
                    Läti ja Leedu alaliitude palvel on sellel nädalavahetusel Pärnus toimuma pidanud Balti Karikavõistluste finaalturniir edasi lükatud 11.-12.septembri peale. Sellel hooajal saavad Balti Karikavõistlustel osaleda kolme riigi (Läti, Leedu, Eesti) neli parimat meeskonda, kokku 12 meeskonda, et selgitada välja järjekorras kolmas Balti Karikavõitja rannajalgpallis!

                    Varsti tuleb ehk kolmanda versioonina eelarve puudujääkSest see üritus vist veidi rohkem rahasid nõuab korralduse jaoks, ehk!Majutused, sõidukulud jne!?
                    trey says:

                    ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                    Kommentaar


                      Balti Karikas

                      Tundub , et RAHA muudab kõike. Esmaspäeval tuli välja teade et baltikarikas toimub pärnu asemel tallinnas. Paar päeva hiljem tuli teade , et ikkagi pärnus-sellest paar tundi hiljem et on edasi lükatud ja toimub 11-12 sept. tallinnas j paar tundi peale seda et ikkagi Pärnus. Ütlen kohe ette et linnadvõivad olla vahetuses aga see ei muuda pointi. See on järjekordne ere näide tasemest mis on meie rannajalgpalli liidu eesotsas mida väidetavalt ei juhi AINULT Herr KASK. Vähem kui nädal ennem suurt üritust mille jaoks on treenitud ja plaane tehtud , ja siis see edasi lükata kuna leedukad ütlevad , et neil pole raha ja nad ei tule. Veits nagu tundub et teiste petmine-ja üldse pole kindel ju , et nad ka 11-12 sept. tulevad.
                      Väga väga nõme käitumine Kari Andri Kask.

                      Kommentaar


                        Kari kui Leedu tõesti tulla ei taha,

                        Võiksid mõelda EESTI - LÄTI klubida maavõistluse peale 8 klubi eestist ja 8 lätsit!!!

                        aga see minu mõte lihtsalt!

                        Kommentaar


                          Tegelikult Lätis on veelgi raskem majanduslik olukord ning ei usu,et nii palju läti satse siia meelitab!

                          Kommentaar


                            5 piisaks
                            www.ehrakennus.ee
                            Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                            Kommentaar


                              üks turniir võiks veel olla, kus osaleksid kõik tugevad klubid. Üks korralik turniir enne hooaja lõppu!
                              www.ehrakennus.ee
                              Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                              Kommentaar


                                Lihtsam oleks miski Balti turniir.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X