320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Rannajalgpalli Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Autoriteet Vaata postitust
    Punktisüsteem!?Mis punktisüsteem see selline on kui nende andmete põhjal,mida hankida on õnnestunud kaotas Nõmme Kalju meeskond omavahelistes mängudes kõik mengud sel hooajal Betoonile!Või on mul infopuudus?Sorry jälgin paljude riikide rannaliigat,võibolla on mul miskit kahe silma vahele jäänud...
    Kalju mängis Betooniga terve hooaja vältel ühekorra alagrupis, mis tõesti kaotati ning teine kord finaalis, kus jäedi alla samuti viimasel sekundil, ühe väravaga. See eest aga Betoon ei saanud üks etapp alagrupist edasi ning see ka maksis neile kätte! Kalju aga kaotas terve hooaja peale alagrupis ainult ühe korra ning ülejäänud kordadel koguti maksimum 9 punkti.
    http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

    Kommentaar


      Njah,lappasin 14 eduka rannavuti riigi meistrivõistlused läbi,aga sellist asja ei näinud ma kusagil,et meistermeeskond oleks hooajal mõlemad mängud hõbedale kaotanud...Kummaline...Aga mis seal ikka...

      Kommentaar


        Võitjate üle ei viriseta !!! Selle aasta meister on igati tasemel (Y)
        www.ehrakennus.ee
        Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

        Kommentaar


          Liituks järgmine aasta ka heameelega meistriliigaga, kui see võimalik oleks
          www.ehrakennus.ee
          Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

          Kommentaar


            Kui ma ei eksi, siis mujal ei mängita üldse sellise süsteemiga nagu meil. Et on terve turniir ühel päeval. Aga loodetavasti see ka varsti muutub, sest päris raske on ikka 6 mängu ühe päevaga mängida, eriti kui veel tase on suht ühtlane.
            http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

            Kommentaar


              Algselt postitas Autoriteet Vaata postitust
              Punktisüsteem!?Mis punktisüsteem see selline on kui nende andmete põhjal,mida hankida on õnnestunud kaotas Nõmme Kalju meeskond omavahelistes mängudes kõik mengud sel hooajal Betoonile!Või on mul infopuudus?Sorry jälgin paljude riikide rannaliigat,võibolla on mul miskit kahe silma vahele jäänud...

              Kuulsin kuskilt, et vana punktisüsteemi (mis oli kasutusel veel eelmisel aastal) järgi oleks sellel aastal meistriks tulnud üks teine meeskond. kas see ka tõele vastab ei oska kahjuks kommenteerida. Arvutama ka ei viitsi hakata.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                FINAALETAPI PILDID VAATAMISEKS ÜLEVAL: www.rannajalgpall.ee
                Aastal 2017 avatakse Eesti esimene täismõõtmetega rannaspordihall Hoia ennast rannajalgpallilainel!

                www.facebook.com/BeachSoccerEstonia
                https://twitter.com/BeachSoccer_EE
                https://www.youtube.com/user/EestiRannajalgpall

                www.rannajalgpall.ee
                http://rannajalgpall.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas Autoriteet Vaata postitust
                  Njah,lappasin 14 eduka rannavuti riigi meistrivõistlused läbi,aga sellist asja ei näinud ma kusagil,et meistermeeskond oleks hooajal mõlemad mängud hõbedale kaotanud...Kummaline...Aga mis seal ikka...
                  see on sama loogiline, kui see, et kui Flora Levadiat võidaks, siis ta oleks ka meister. kahjuks ei ole päris nii, Vaprust ja Tulevikku ja ülejäänud satse on ka vaja võita selleks, et lõppkokkuvõttes esimene olla.

                  ehk siis, kuna punktisüsteem on selline, kus kõik mängud annavad punkte, siis tuli lõppkokkuvõttes meistriks see meeskond, kes läbi terve suve kõige stabiilsemalt mängis. samas kui Betoonil oli terve hooaeg tõusude mõõnadega ning kaotati alagrupi mängudes punkte ja see maksis kätte lõpuks.
                  Nõmme BSC OlyBet
                  www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
                  www.youtube.com/c/NõmmeBSC

                  MIND Media Live Streaming services
                  www.mind.ee

                  Kommentaar


                    pole hullu. tuleb uus aasta, küll tuleb ka uus süsteem

                    Kommentaar


                      Uus punktisüsteem õigustas ennast täielikult ja tegi kogu Liiga põnevamaks, mida näitas ka see, et viimasel etapil oli kolm meeskonda veel tiitiliheitluses.
                      Alagruppide mängude tähtsus tuli sel hooajal esile, mis eelnevatel oli suht nii ja naa. Aga võtame viimase etapi, kus alagrupis oli võimalik teenida 9 punkti aga Kalju ja Betoon said 8 punkti ning Real vaid 5punkti. Lihtne arvutus näitab, et, kui Real oleks samuti 8 punkti võtnud, oleks tiitel olnud nende aga oleksid ei loe ja Meister on Kalju.
                      Põnevusetapi pildid on väga kõnekad www.rannajalgpall.ee
                      Aastal 2017 avatakse Eesti esimene täismõõtmetega rannaspordihall Hoia ennast rannajalgpallilainel!

                      www.facebook.com/BeachSoccerEstonia
                      https://twitter.com/BeachSoccer_EE
                      https://www.youtube.com/user/EestiRannajalgpall

                      www.rannajalgpall.ee
                      http://rannajalgpall.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Autoriteet Vaata postitust
                        Njah,lappasin 14 eduka rannavuti riigi meistrivõistlused läbi,aga sellist asja ei näinud ma kusagil,et meistermeeskond oleks hooajal mõlemad mängud hõbedale kaotanud...Kummaline...Aga mis seal ikka...
                        Ära vaeva end...See kõigest piisk,mis eesti jalgpallis toimub!Teadmiseks,et mul õnnestus näha suht suve alguses ühte rannaetapi finaali Pirital.Kui ma ei eksi siis Betoon mängis kellegagi ja juhtis 4:0!Ja mingist hetkest hakkas kohtunik järsku teisele meeskonnale pendlaid andma!Kokku andis ta neid 5 tükki!Hea oli,et mingigi õigus eksisteeris ja Betoon lõpuks selle finaali võitis pärast lisaaega pendlatega!Aga pärast sellist jama pole ma enam rannaliigat vaatamas käinud ja ei imesta üldsegi selle üle,kui seal kellelegi miskit mõistmatuks jääb!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas trufaldiino Vaata postitust
                          Ära vaeva end...See kõigest piisk,mis eesti jalgpallis toimub!Teadmiseks,et mul õnnestus näha suht suve alguses ühte rannaetapi finaali Pirital.Kui ma ei eksi siis Betoon mängis kellegagi ja juhtis 4:0!Ja mingist hetkest hakkas kohtunik järsku teisele meeskonnale pendlaid andma!Kokku andis ta neid 5 tükki!Hea oli,et mingigi õigus eksisteeris ja Betoon lõpuks selle finaali võitis pärast lisaaega pendlatega!Aga pärast sellist jama pole ma enam rannaliigat vaatamas käinud ja ei imesta üldsegi selle üle,kui seal kellelegi miskit mõistmatuks jääb!!!
                          Ma nägin Eurospordist mängu Itaalia-Prantsusmaa, seal oli Itaalia 2:0 ees ja Prantsusmaale anti 3 pennalt ja nad võitsid 5:3, see oli nii ebaõiglane,et peale seda ma enam Eurosporti ei vaata

                          Kommentaar


                            Algselt postitas trufaldiino
                            Ära vaeva end...See kõigest piisk,mis eesti jalgpallis toimub!Teadmiseks,et mul õnnestus näha suht suve alguses ühte rannaetapi finaali Pirital.Kui ma ei eksi siis Betoon mängis kellegagi ja juhtis 4:0!Ja mingist hetkest hakkas kohtunik järsku teisele meeskonnale pendlaid andma!Kokku andis ta neid 5 tükki!Hea oli,et mingigi õigus eksisteeris ja Betoon lõpuks selle finaali võitis pärast lisaaega pendlatega!Aga pärast sellist jama pole ma enam rannaliigat vaatamas käinud ja ei imesta üldsegi selle üle,kui seal kellelegi miskit mõistmatuks jääb!!!
                            edu sulle siis.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas trufaldiino Vaata postitust
                              Ära vaeva end...See kõigest piisk,mis eesti jalgpallis toimub!Teadmiseks,et mul õnnestus näha suht suve alguses ühte rannaetapi finaali Pirital.Kui ma ei eksi siis Betoon mängis kellegagi ja juhtis 4:0!Ja mingist hetkest hakkas kohtunik järsku teisele meeskonnale pendlaid andma!Kokku andis ta neid 5 tükki!Hea oli,et mingigi õigus eksisteeris ja Betoon lõpuks selle finaali võitis pärast lisaaega pendlatega!Aga pärast sellist jama pole ma enam rannaliigat vaatamas käinud ja ei imesta üldsegi selle üle,kui seal kellelegi miskit mõistmatuks jääb!!!
                              Ma ei tea,mis Teil seal Eestis toimub,aga kui see tõesti nii oli,siis on see igatahes väga kahetsusväärne juhtum!Aga ma ei tea,äkki Teil saab seal rannamängudele ka panuseid panna ja võib ju olla,et kohtunik just oligi seda teinud?Njah,kahjuks ma ei tea neid asju kõiki täpselt Eestis...

                              Kommentaar


                                Harrastusliiga vorm küll muutuda ei tohiks. Kui siis võiks olla mingisugune liiga süsteem, aga palju mänge ühel päeavl...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X