320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Rannajalgpalli Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pirita messikeskusse rajatakse Baltimaade esimene rannavõrk- ja jalgpalli siseliivaväljak.


    No nii, lõpuks ometi!!! Nüüd saab seda spordiala ikka väga tõsiselt siin arendama hakata. SUPERLUKS!
    http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

    Kommentaar


      hea töö !!!
      Nõmme BSC OlyBet
      www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
      www.youtube.com/c/NõmmeBSC

      MIND Media Live Streaming services
      www.mind.ee

      Kommentaar


        Ma olen ka rahul ! Super uudis.

        Kommentaar


          Mina sain loost aru nii, et see on ikka mõeldud esmalt volle jaoks.
          Rannavutt on teisejärguline.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Mina sain loost aru nii, et see on ikka mõeldud esmalt volle jaoks.
            Rannavutt on teisejärguline.
            Eks ta nii olegi, aga siiski parem, kui mitte midagi, samas ma usun, et talvel tuleb vähemalt üks rannavuti turniir kindlasti seal ja rannajalgpallureid ära ei unustata.

            Kommentaar


              Algselt postitas Felipe Vaata postitust
              Eks ta nii olegi, aga siiski parem, kui mitte midagi, samas ma usun, et talvel tuleb vähemalt üks rannavuti turniir kindlasti seal ja rannajalgpallureid ära ei unustata.
              peaasi, et liiv sees on.

              Kommentaar


                Keegi oskab öelda millal toimub see pidulik rannajalgpalli hooaja lõpetamine ?

                Kommentaar


                  Hooaeg nüüd läbi pea kuu juba ja ikka pole kodulehel väravalööjate edetabelit. Juba teine hooaeg järjest juba kus selline asi venib. Samuti oli ka see aasta korralduslik pool(harrastusliigas) üks kehvemaid läbi aastate. A la Pärnu kus meistriliiga turniir oli juba läbi kuid harrastusliigas toimusid alles viimased alagrupimängud. Sealhulgas osadel väljakutel ei toimunud mängu vahepeal vähemalt 30 mintsa järjest. Samuti ka alagrupid said paika alles poole päeva pealt. Iseenesest ju jummala äge üritus kuid ei tahaks küll järgmine aasta sellist korralagedust näha. Inimesed siiski maksavad raha ju selle eest.


                  Nii et korraldajatele jõudu ja jaksu asja korralikult lõpuni viimiseks.
                  fc pohmell

                  Kommentaar


                    Kari, kas sa oled elus veel?

                    Kommentaar


                      Vägagi elus, tänab küsimast välja puhanud ja kõik, et hea talvehooajale vastu minna! Rannajalgpalli kodulehel tehakse ka muutusi ja veel mingi kuu aega saavad Meistrid veel esilehel olla Aga Eesti rannajalgpalli elu puudutavaid uudiseid tuleb varsti hulgi!
                      Aastal 2017 avatakse Eesti esimene täismõõtmetega rannaspordihall Hoia ennast rannajalgpallilainel!

                      www.facebook.com/BeachSoccerEstonia
                      https://twitter.com/BeachSoccer_EE
                      https://www.youtube.com/user/EestiRannajalgpall

                      www.rannajalgpall.ee
                      http://rannajalgpall.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kari Vaata postitust
                        Vägagi elus, tänab küsimast välja puhanud ja kõik, et hea talvehooajale vastu minna! Rannajalgpalli kodulehel tehakse ka muutusi ja veel mingi kuu aega saavad Meistrid veel esilehel olla Aga Eesti rannajalgpalli elu puudutavaid uudiseid tuleb varsti hulgi!
                        Kas Eesti Rannajalgpalli Liiga pusad ja särgid tulevad ka siis müüki?
                        FC Shark United

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kari Vaata postitust
                          Vägagi elus, tänab küsimast välja puhanud ja kõik, et hea talvehooajale vastu minna! Rannajalgpalli kodulehel tehakse ka muutusi ja veel mingi kuu aega saavad Meistrid veel esilehel olla Aga Eesti rannajalgpalli elu puudutavaid uudiseid tuleb varsti hulgi!
                          Milllal hooaja lõpetamine tuleb ? .

                          Kommentaar


                            Pidu millal siis tuleb
                            www.ehrakennus.ee
                            Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                            Kommentaar


                              Tahaks karikat ka nagu kätte saada...

                              Kommentaar


                                Üle lastud hästi lastud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X