320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Rannajalgpalli Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    seespidine eriti ei aita täna välispidine kukkus ka maha
    www.ehrakennus.ee
    Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

    Kommentaar


      Soccernetis on õieti pandud et oleme 5. kohal väravate vahega rannajalku lehel tahaks ka ülespoole saada
      www.ehrakennus.ee
      Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

      Kommentaar


        oleme noored ja vihased kui nii hooaja lõpuni vastu peame oleks päris kõvv (Y)

        Kommentaar


          väravavahi valik on meil ikka väga hea !!!
          www.ehrakennus.ee
          Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

          Kommentaar


            Rannas

            Oi oi kui huvitav oli eile seal rannas-Huvitavad mängud,kohtunike eksimused, vahetusemehed ja treenerid platsil kohtunikega maid jagamas, yllatus tulemused,rõõm ja viha-mina igatahes olen väga rahul selle 8,5 tunniga mis ma eile rannas veetsin.
            Õnnitlused Spartale võidu puhul-siin on link piltidele kus saab vaadata nende tegemisi-sekka ka Kalju mängud Betooni,Varletoni ja Saku PSportinguga-- http://public.fotki.com/indrekleinus...algpalliturni/
            I`m not scared of dying, I just dont want to

            Kommentaar


              Kas kohtunikega midagi ette pole võimalik võtta? Meil mängija sai esimesel etapil punase ja pidi jätma vahele kohe 2 mängu? Teist etappi alustasime Reali vastu mängides ilma oma põhimängijata. Ja mille eest kaart saadi!!!!!!! Tuntumad mehed karjuvad, sõimavad ja saadavad tribüünide ees roppusi kohtunike suunas ja ei saa kollastki?
              See tähendab et esimene hooaeg mängime ka kohtunike vastu PLuss veel see õigustatud punane reali mängus pingilt, hiljem kohtunikud lugesid reeglid läbi ja oi, mängijat ei tohi platsilt võtta Lihtsalt võrratu. Vabanduseks öeldakse et champion leagues ka kohtunikud eksivad ja see on psühholoogia küsimus. Siin võib terve tribüüni täis rahvast tunnistada mis seal platsil toimub Peale kõike seda jama siis öeldakse rahunege maha!
              www.ehrakennus.ee
              Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

              Kommentaar


                Olgem ausad, kõik on inimesed, ja eksimine on inimlik...eile, jah, läks laadaks, kuna staarid ühes ja samas olukorras nõudsid erinevat vilet....enda kasuks siis...nagu näevad staarid teatud olukordi erinevalt, nii näeb(vad) ka kohtunikud...aga, mis saaks siis, kui ka neid kogemusteta kohtunikke seal poleks...siis võiks seda kujutada ette nagu üht suurt "Laulvat revolutsiooni", seega, siis poleks üritusel sellises formaadis mõtet enam!Alati on kuskil keegi, kes pole millegagi rahul....Jätkem jonn ja jätkem viha, ning...võtkem nüüd, peale mängu sees olemist...asja rahulikult!
                Ühes olukorras vilistab kohtunik ühe kahjuks, teise kasuks...järgmine olukord vastupidi...seega....+1 ja -1 =0(keegi ei kannata)
                Ainus etteheide minul oli konkreetse kohtuniku suunas, kes tossudega oli väljakul....ÄRA ENAM TULE TOSSUDEGA....sest....ma juba kartsin, et ta lüüakse Kalju ja Betooni mängus tossude seest välja
                Rannajalka toimetajad, juba vaataks II etapi tulemusi...meistrikate omad üleval, esiliiga venib....pööraks ka esiliigale rohkem tähelepanu
                trey says:

                ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                Kommentaar


                  vaatevinklid on erinevad see on arusaadav, aga reeglite mitte täitmine on hoopis teine asi
                  www.ehrakennus.ee
                  Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                  Kommentaar


                    Kindlasti seisab ka reeglites mängijatele, et kohtunike igale poole anatoomilistesse kohtadesse saatmine pole reeglite kohane...ja kui mäletada eelmise aasta kohtunikke koosseisu, siis...eks neile kohtunikele see-aasta rannajalgpall uus asi, ja...ehk oli tegemist viimaste võimalustega...iga vend ehk ei viici,taha ega saa vilistada...sel puhul müts maha, et nad kohalegi viitsisid tulla!Igatahes, mina ei kujutaks ettegi, kuidas korraldada jalkaturniiri, ilma, et seal kohtunikud oleks...Aga veelkord...eksimine on inimlik - las õpivad
                    trey says:

                    ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                    Kommentaar


                      kui need kohtunikud ise ka aru saaks ,et nad midagi valesti tegid:S.. väga kindlad oma valedes otsustes

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marti88 Vaata postitust
                        kui need kohtunikud ise ka aru saaks ,et nad midagi valesti tegid:S.. väga kindlad oma valedes otsustes
                        Kohtunik peab enda otsuses alati kindlaks jääma, olgu see siis õige või vale. Muidu kui seal kökutama hakkab, siis hakataksegi talle korduvalt pähe istuma.

                        Kommentaar


                          eks see rannajalka on endiste jalkastaaride paraadala millega kaasneb sageli räme sõim. käib pidev kohtunike töötlemine, sh. pingilt ning ka vaheaegadel
                          sitked vennad, need kohtunikud, kes siiski võtavad ette rannajalkat vilistada
                          murul saaks anda kollase+punase, mäng vahele +disp.komisjoniga teine veel otsa

                          Kari ja EJL seda liigat ei ohja, seda teevad mängivad staarveteranid.

                          Kommentaar


                            Kusjuures, kahjuks hakkab ka selline staaritsemine kanduma vaikselt esiliiga "staaridele" külge...
                            trey says:

                            ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ELauter Vaata postitust
                              väravavahi valik on meil ikka väga hea !!!
                              Väravavaht on Teil superlux! Veel paar head mängu ja ei imesta, kui Haavistu mõte tööle hakkab
                              Aastal 2017 avatakse Eesti esimene täismõõtmetega rannaspordihall Hoia ennast rannajalgpallilainel!

                              www.facebook.com/BeachSoccerEstonia
                              https://twitter.com/BeachSoccer_EE
                              https://www.youtube.com/user/EestiRannajalgpall

                              www.rannajalgpall.ee
                              http://rannajalgpall.ee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas willane Vaata postitust
                                eks see rannajalka on endiste jalkastaaride paraadala millega kaasneb sageli räme sõim. käib pidev kohtunike töötlemine, sh. pingilt ning ka vaheaegadel
                                sitked vennad, need kohtunikud, kes siiski võtavad ette rannajalkat vilistada
                                murul saaks anda kollase+punase, mäng vahele +disp.komisjoniga teine veel otsa

                                Kari ja EJL seda liigat ei ohja, seda teevad mängivad staarveteranid.
                                Anname kohtunikele au, sest tegemist on hetke Eesti parimate rannajalgpalli kohtunikega!! Kuid loomulikult on vaja nooremaid uusi kohtunike peale ja selleks on tehtud ka juba kõvasti tööd, et esimene FIFA koolitustesari jõuab ka meile siia a.s.a.p Väga kaua enam ootama ei pea...

                                Aga see oleks eriti ohtlik, kui Kari või EJL hakkavad ka väljakul kohtunike eest otsuseid tegema, siis oleks ikka väga valesti. Austame kohtunike otsuseid ja loomulikult on nad teinud vigu ja arvatavasti teevad ka edaspidi, kuid nii teeme me kõik, mängijad, kui ka ametnikud. RESPECT
                                Aastal 2017 avatakse Eesti esimene täismõõtmetega rannaspordihall Hoia ennast rannajalgpallilainel!

                                www.facebook.com/BeachSoccerEstonia
                                https://twitter.com/BeachSoccer_EE
                                https://www.youtube.com/user/EestiRannajalgpall

                                www.rannajalgpall.ee
                                http://rannajalgpall.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X