320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Rannajalgpalli Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas don Vaata postitust
    see reegel tegelikult vist otseselt ei takista, kuna Eesti Rannajalgpalli Liiga toimib ka EJL-i egiidi all (alates 2008 vms).
    leidsin nüüd, et siiski on ka rannajalgpalli liiga juhendis eraldi sees see reegel, kuid kuna juhend on EJL-i poolt koostatud siis kokkuvõttes vahet pole.

    Artikkel 13 – Mängijate nimeline registreerimine ja õigus osaleda mängus

    5. Võistlustel ei tohi osaleda mängijad, kes on registreeritud Eesti jalgpalli
    meistrivõistlustel Meistri- või Esiliiga võistkondadesse. Erandina lubatakse
    võistlustel osaleda Esiliiga mängijatel, kes on sündinud 1989. aastal või varem.

    juhendi leiad siit: http://jalgpall-ee.sn13.zone.eu/docs...e%20juhend.pdf
    Nojaa, siis on pmst 2 erinevat juhendit, mis räägivad üksteise vastu... ma valiksin nüüd sellisel juhul sellise, mis mulle paremini sobib.

    Kommentaar


      Algselt postitas mängumees123 Vaata postitust
      Nojaa, siis on pmst 2 erinevat juhendit, mis räägivad üksteise vastu... ma valiksin nüüd sellisel juhul sellise, mis mulle paremini sobib.
      oot-oot...mismõttes 2 erinevat reeglit?

      Kommentaar


        ei ole 2 erinevat reeglit, mängumees sai valesti aru või ei viitsinud süveneda piisavalt.

        Kommentaar


          Algselt postitas tiriam Vaata postitust
          oot-oot...mismõttes 2 erinevat reeglit?
          Nii esimene reegel
          EJL-i meistri- ja esiliiga juhendi punkt 20.14:

          Meistriliiga mängijatel ja Esiliiga mängijatel, kes on sündinud 1988. aastal või hiljem, on keelatud Eesti meistrivõistlustega paralleelselt osaleda võistlustel, mida ei korraldata EJL-i egiidi all.

          Kuid nüüd nagu ma aru saan korraldatakse ERJL ka EJL egiidi all. Seega see reegel ei keelaks mängimast rannajalgpalli.

          Teine reegel

          5. Võistlustel ei tohi osaleda mängijad, kes on registreeritud Eesti jalgpalli
          meistrivõistlustel Meistri- või Esiliiga võistkondadesse. Erandina lubatakse
          võistlustel osaleda Esiliiga mängijatel, kes on sündinud 1989. aastal või varem.
          See keelaks.
          Võibolla sain valesti aru millestki, aga praegusel momendil räägivad need reeglid üksteisele vastu.
          Minu arust on selline vanuseline diskrimineerimine täiesti arusaamatu. Miks see nagu üldse nii on esiliiga puhul? Selle võiks keegi mulle selgeks teha.

          Kommentaar


            Algselt postitas mängumees123 Vaata postitust
            Nii esimene reegel
            EJL-i meistri- ja esiliiga juhendi punkt 20.14:

            Meistriliiga mängijatel ja Esiliiga mängijatel, kes on sündinud 1988. aastal või hiljem, on keelatud Eesti meistrivõistlustega paralleelselt osaleda võistlustel, mida ei korraldata EJL-i egiidi all.

            Kuid nüüd nagu ma aru saan korraldatakse ERJL ka EJL egiidi all. Seega see reegel ei keelaks mängimast rannajalgpalli.

            Teine reegel

            5. Võistlustel ei tohi osaleda mängijad, kes on registreeritud Eesti jalgpalli
            meistrivõistlustel Meistri- või Esiliiga võistkondadesse. Erandina lubatakse
            võistlustel osaleda Esiliiga mängijatel, kes on sündinud 1989. aastal või varem.
            See keelaks.
            Võibolla sain valesti aru millestki, aga praegusel momendil räägivad need reeglid üksteisele vastu.
            Minu arust on selline vanuseline diskrimineerimine täiesti arusaamatu. Miks see nagu üldse nii on esiliiga puhul? Selle võiks keegi mulle selgeks teha.
            usun, et kuna väärtustatakse rohkem tavajalgpalli siis ei taheta noori talente randa lasta. kuigi arvan, et noorena võiks tegeleda mõlema alaga, üks täiendab teist minu arust.

            Kommentaar


              tavajalkat väärtustatakse rohkem, oleks tulemusi ka siis
              näen tulemusi rannajalgpallis aga mitte tavajalgpallis

              Kommentaar


                Algselt postitas mängumees123 Vaata postitust
                tavajalkat väärtustatakse rohkem, oleks tulemusi ka siis
                näen tulemusi rannajalgpallis aga mitte tavajalgpallis
                näen sama aga tähtsad ninad, kes võiksid seda näha, nemad seda ei näe.

                Kommentaar


                  Eks kui kunagi Rannajalka populaarsemaks muutub, siis võib juhtuda hoopis sedasi, et Rannajalgpalli Meistriliiga meeskondade mängijad ei tohi murul mängida...
                  Aga hetkeseisu kohta ei oska ma muud öelda, kui et...linnatänavatele õigusi nõudma
                  trey says:

                  ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                  Kommentaar


                    Kahjuks selline vanuse reegel rikub kõvasti rannajalgpalli populariseerimist, kuna head noorjalgpallurid lihtsalt ei või osa võtta Peavad ootama nii 4-5 aastat, kuni habe ees ja kondid valutavad

                    Kommentaar


                      ma tean seda tunnet...
                      trey says:

                      ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                      Kommentaar


                        alles hiljuti olid samas seisus ?

                        Kommentaar


                          valutavate kontidega, jah
                          trey says:

                          ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                          Kommentaar


                            see annabki võimaluse ka sellistel harrastussportlastel nagu mina ennast proovile panna. Samas võiks noortel ennast näidata lasta kll aga olgem ausad enamus siiski õblukesed ja pisikesed, kes kehaga lihtsalt ära mängitakse ja neid tõsiseltvõetavaid talente ikka eestis vaid mõned üksikud.

                            Kommentaar


                              Meil terve meeskond selles noores vanuses Kui kõik esiliigat mängiks, siis me ei saaks osaleda ranna liigas Ei ütleks et kehaga ära mängitakse! Pigem saame suurte ja uimastega hästi hakkama!
                              www.ehrakennus.ee
                              Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ELauter Vaata postitust
                                Meil terve meeskond selles noores vanuses Kui kõik esiliigat mängiks, siis me ei saaks osaleda ranna liigas Ei ütleks et kehaga ära mängitakse! Pigem saame suurte ja uimastega hästi hakkama!
                                nii ta on

                                Kommentaar

                                Working...
                                X