320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rannajalgpalli sõpruskohtumised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Kell 19.00 kahju et see kakumäe nii kaugel on
    www.ehrakennus.ee
    Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

    Kommentaar


      #62
      Raisk, sai eile veidikene mängitud jälle, minu kammis päike väga võimsalt ära, enam musta selga ei pane

      Kommentaar


        #63
        Sellised trennid on lihtsalt supper, tunned kohe kuidas areng käib Arti sa vajusid jah ära
        www.ehrakennus.ee
        Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

        Kommentaar


          #64
          Ega lihtne ei olnud just, eile oli väga hull, koguaeg oli jummala külm ja väga pask olla, kõndida ei jõudnud, ega päike lihtne aparaat ei ole.

          Kommentaar


            #65
            Laupäeval karikaturniiri ajal läks üks Adidase rannajalgpall kuskile jalutama... Kui keegi näeb kedagi sellega mängimas kuskil, siis võiks uurida, et kust see saadud on, sest Eestis neid ei müüda.

            Pall nägi välja selline

            http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

            Kommentaar


              #66
              Kas keegi Pirtal kolmapäeval orienteeruvalt kell 19.00 viitisb mdiagi teha ?


              Trenni nt.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                Kas keegi Pirtal kolmapäeval orienteeruvalt kell 19.00 viitisb mdiagi teha ?


                Trenni nt.
                Või hoopis Kakumäel samal kellaajal ja samal päeval?Peaproov näiteks eelseisvaks nädalavahetuse etapiks....et äkki mõni esikaheksa meeskondadest tuleks, ja pakuks tasavägisemat trenni
                trey says:

                ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                Kommentaar


                  #68
                  Noo Kehrast tulles ei viitsi keegi Kakumäele veel sõitma hakata, Pirta jääb pmst tee peale ju. Eile sai võsul trenni tehtud, hämmastav liiv oli puhas ja valge

                  Pealegi 4 juulil mängime niivõinaa Pirital, miks mitte peaproov põhilaval teha?

                  Funclub otsib sparringu partnerit !

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                    Noo Kehrast tulles ei viitsi keegi Kakumäele veel sõitma hakata, Pirta jääb pmst tee peale ju. Eile sai võsul trenni tehtud, hämmastav liiv oli puhas ja valge

                    Pealegi 4 juulil mängime niivõinaa Pirital, miks mitte peaproov põhilaval teha?

                    Funclub otsib sparringu partnerit !
                    Põhilava võib vahel komistuskiviks saada...ja nagu tulemused rääkisid enda eest, meile tuli kasuks igatahes treeningud Kakumäel...seal liiv veidi läbi vajuvam...ehk siis...pealaval oli lihtsam palliga ja pallita sebida
                    trey says:

                    ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas roque jr Vaata postitust
                      Põhilava võib vahel komistuskiviks saada...ja nagu tulemused rääkisid enda eest, meile tuli kasuks igatahes treeningud Kakumäel...seal liiv veidi läbi vajuvam...ehk siis...pealaval oli lihtsam palliga ja pallita sebida
                      Savi see, teeb Pirital w

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                        Savi see, teeb Pirital w
                        Tehke siis Pirital....eks omavahel siis teeme "trenni", kui etapil ühte alagruppi loositakse
                        trey says:

                        ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas roque jr Vaata postitust
                          Tehke siis Pirital....eks omavahel siis teeme "trenni", kui etapil ühte alagruppi loositakse
                          Kas su meeskonna nimi on Shit Happens ? Okei nali naljaks, eks Pirital klaarime

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                            Kas su meeskonna nimi on Shit Happens ? Okei nali naljaks, eks Pirital klaarime
                            Kas neeger päevitab?Kus tulevad lapsed?Kas vaibad lendavad?
                            Naljad naljaks, aga jah, eks Pirital näeme
                            trey says:

                            ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                            Kommentaar


                              #74
                              Arti neljapäeval ei viitsi piritale?
                              www.ehrakennus.ee
                              Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                              Kommentaar

                              Working...
                              X