320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Saalijalgpalli MV 08/09

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas don Vaata postitust
    tahtsin palamuse omadelt küsida, et kas teil ligemal polnud mõnda saali kui ahjas? et isegi tartu ju vahepeal, omal ka ju vaja sõita iga kord
    v seostab teid palamusega ainult nimi?
    ma tean mida sa tunned...endalgi see kolgata tee läbi käidud,õnnestus ahjale veel läheneda teed pidi mille ääres üks kõlama jäänud kohanimi-kotiku aga sõit on küll paras pikk.

    Kommentaar


      Algselt postitas Ghoster Vaata postitust
      ma tean mida sa tunned...endalgi see kolgata tee läbi käidud,õnnestus ahjale veel läheneda teed pidi mille ääres üks kõlama jäänud kohanimi-kotiku aga sõit on küll paras pikk.
      kaua te muidu üldse sõitsite sinna ? meil on laup kell 12 mäng, ma ei kujuta ette, mingi 8 peab sõitma hakkama, et tln-st sinna jõuda
      Nõmme BSC OlyBet
      www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
      www.youtube.com/c/NõmmeBSC

      MIND Media Live Streaming services
      www.mind.ee

      Kommentaar


        Jah,8.00 oleks kindlasti paras aeg minema hakata.Siis jõuab teepeal ka ühe söögi-joogi pausi teha.Oleneb ka muidugi tee oludest.Aga suured maanteed on puhtad loodetavasti.

        Kommentaar


          Algselt postitas don Vaata postitust
          tahtsin palamuse omadelt küsida, et kas teil ligemal polnud mõnda saali kui ahjas? et isegi tartu ju vahepeal, omal ka ju vaja sõita iga kord
          v seostab teid palamusega ainult nimi?
          Ma arvan et ma vastan yhtlaselt ja enam vähem korralikult kõigi eest!
          Palamuse seostub meil niipalju et se evend kes korraldas meile selle liiga et me osaleks seal selle pärast et see vend elas palamusel ja ei tahtnud muud klubi nime ka võtta !saalig aon nii tabivere saal oli liiga väike vict ja korvid ei käinud ylesse lähtel olid nädalavahetused kinni ja tartus sama teema nagu ma aru sain!Ja Ahja on sellepärast hea et see hea suur ja lai väljak ja meile odavam makse ma arvan mina opole see vend tglt kes teab aga Sander kilgi käest peaks saama 5245101 peaks olema number et pöörduge sinna poole

          Kommentaar


            Ennustusi?

            Kommentaar


              Saku - Kiili 6:7
              Saku ei saanud mehi kokku ja Kiilil oli ka õnne. Saku väravapostid mõlkis pommitamisest....

              Palamuse - Kalju 2:20

              Kommentaar


                Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
                Ma arvan et ma vastan yhtlaselt ja enam vähem korralikult kõigi eest!
                Palamuse seostub meil niipalju et se evend kes korraldas meile selle liiga et me osaleks seal selle pärast et see vend elas palamusel ja ei tahtnud muud klubi nime ka võtta !saalig aon nii tabivere saal oli liiga väike vict ja korvid ei käinud ylesse lähtel olid nädalavahetused kinni ja tartus sama teema nagu ma aru sain!Ja Ahja on sellepärast hea et see hea suur ja lai väljak ja meile odavam makse ma arvan mina opole see vend tglt kes teab aga Sander kilgi käest peaks saama 5245101 peaks olema number et pöörduge sinna poole
                selged pildid. saal oli väga korralik! kahju, et tablooga see kutt seal hakkama ei saanud tänud hea mängu eest

                tulemus ka: JK Palamuse - Unibet Nõmme Kalju 2:20
                Nõmme BSC OlyBet
                www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
                www.youtube.com/c/NõmmeBSC

                MIND Media Live Streaming services
                www.mind.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas don Vaata postitust
                  selged pildid. saal oli väga korralik! kahju, et tablooga see kutt seal hakkama ei saanud tänud hea mängu eest

                  tulemus ka: JK Palamuse - Unibet Nõmme Kalju 2:20
                  mis tegite seal?
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                    mis tegite seal?
                    Ah ei tea:SMul väravas ei läinud kohe ültse jha teised ka ei tahtnud juu siis mängida:SAga noh tagantjärele tarkus ei tohi eelmine päev juua kui laupäeval on mäng ja kell 4 hommiku magama minna:SAga noh PAlju õnne võitjatele

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                      mis tegite seal?
                      läksime kuuske tooma
                      Nõmme BSC OlyBet
                      www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
                      www.youtube.com/c/NõmmeBSC

                      MIND Media Live Streaming services
                      www.mind.ee

                      Kommentaar


                        Püsivus vs Mainor 8-7 (5-5) magus võit

                        Kommentaar


                          Pysivus-Mainor 8-7

                          Hea emotsionaalne mäng oli! Pysivus jäi esimese kolme mintsaga 3-0 taha aga kuidagi õnnestus mängu tagasitulla ja võit ära võtta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dreyd Vaata postitust
                            Püsivus vs Mainor 8-7 (5-5) magus võit
                            tõsi ta on,kui mäletan õieti siis vahetusid seisud kohila poolt vaadatuna:0:3,2:4,3:5,5:5/6:5,6:7,8:7...ja tõsine emotsionaalne laks oligi käes ja jõulukingitus oligi vormistatud

                            Kommentaar


                              JK Võru-Sillamäe JK 14:2 (7:1)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dreyd Vaata postitust
                                Püsivus vs Mainor 8-7 (5-5) magus võit
                                Kaheksast neli olid pendlad :P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X