320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Saalijalgpalli MV 08/09

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas sprinter Vaata postitust
    Loo võitis Kiiut 14-8 (9-3)
    FC 91 - FC A&A Kinnisvara/AEG 3:28

    lisame siia et Loo mängib teist aastat saaliliigas ning üks neljandik on samad mehed kes ka eelmine aasta mängisid, ülejäänud uued mehed, Dünamo mängib ka juba vähemalt teist aastat ning päris korralik sats oli neil eelmine aasta väga viisakad mehed ning mängivad korralikku jalgpalli
    Äkki keegi seletab ,mis punt see FC 91 on?
    Ja kuidas mängupilt oli muidu??

    Kommentaar


      #47
      ei taha küll kellegile liiga taha, aga selline skoor peaks suht konkreetse pildi andma vähemalt sellest mängust, siin peaks olema selge tasemevahe ja vist liiga suur.

      Kommentaar


        #48
        minu jaoks on täiesti tundmatud FC 91, FC A&A Kinnisvara/AEG, Sparta SK
        ma mõtlen põhi-ida puntidest
        ning pakun et võidule kõige rohkem hakkavad võitlema Rummu, Aseri ja Jokker aga ex seda ole näha
        karm värk on see jalgpall

        ja ega see elu ka parem pole

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas sprinter Vaata postitust
          minu jaoks on täiesti tundmatud FC 91, FC A&A Kinnisvara/AEG, Sparta SK
          ma mõtlen põhi-ida puntidest
          ning pakun et võidule kõige rohkem hakkavad võitlema Rummu, Aseri ja Jokker aga ex seda ole näha
          niipalju kui mina olen kuulnud on aa kinnisvara fc flora duubel

          Kommentaar


            #50
            FC 91 on kohtla-järve noortest koosnev punt, ilmselt on see 91 sünniaasta järgi. Nagu näha, eriti hästi neil ei läinud.

            Kommentaar


              #51
              tutvustage jah kõik ennast

              Kommentaar


                #52
                Saku - Tondi 7:10.

                Tondi mängib üllatavalt hästi ning vahetuspink on ka hea! Omamoodi imelik mäng oli, Saku oli pidevalt kahega maas ja kordagi ligemale ei saanud

                Kommentaar


                  #53
                  püsivus - Kiili 11-3 (6-1)

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas dreyd Vaata postitust
                    püsivus - Kiili 11-3 (6-1)
                    tänud viisaka mängu eest püsivusele

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      FC 91 on kohtla-järve noortest koosnev punt, ilmselt on see 91 sünniaasta järgi. Nagu näha, eriti hästi neil ei läinud.
                      Ja samuti on Jokeril 90 protsendi ulatuses 91,92, 93 ja väravavaht on lausa 94 sündinud poisid.
                      i don t like u u don t like me

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas sprinter Vaata postitust
                        minu jaoks on täiesti tundmatud FC 91, FC A&A Kinnisvara/AEG, Sparta SK
                        ma mõtlen põhi-ida puntidest
                        ning pakun et võidule kõige rohkem hakkavad võitlema Rummu, Aseri ja Jokker aga ex seda ole näha
                        Kui FC 91 - FC A&A Kinnisvara/AEG seis 3:28 jäi, siis on järeldada, et FC A&A Kinnisvara/AEG on ka konkurentsis

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas põllumees Vaata postitust
                          tänud viisaka mängu eest püsivusele
                          mina tänan vastu, sest hoolimata 4-st,5-st või 6-st kollasest kahe satsi peale kokku ja ühest punasest ei olnud kui nüüd õieti mäletan üksi kaart vastasele haiget tegemise eest vaid vale vahetus, jms ning punase sai Kiili väravavaht kui mängis käega alast väljas.
                          Edu!

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas dreyd Vaata postitust
                            mina tänan vastu, sest hoolimata 4-st,5-st või 6-st kollasest kahe satsi peale kokku ja ühest punasest ei olnud kui nüüd õieti mäletan üksi kaart vastasele haiget tegemise eest vaid vale vahetus, jms ning punase sai Kiili väravavaht kui mängis käega alast väljas.
                            Edu!
                            meie(jokeri) mängus võttis ka väravavaht värava ära kastist väljas mängides käega kuid siis piirduti kollasega kuigi võis öelda et see oli täiesti tahtlik.
                            kuigi vv oli teeninud ka puhta punase mitme räige niitmise pärast.

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
                              Ja samuti on Jokeril 90 protsendi ulatuses 91,92, 93 ja väravavaht on lausa 94 sündinud poisid.
                              Kas mitte 92 pole viimane piir kui saab mängida ise olen ka jk palamuse väravavaht ja 92 sündinud..

                              Edu!

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
                                Kas mitte 92 pole viimane piir kui saab mängida ise olen ka jk palamuse väravavaht ja 92 sündinud..

                                Edu!
                                jah,minu andmetel peaks ka see piir tänavusel hooajal 92 olema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X