320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rannajalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu allikate kohaselt:

    Parim mängija: Markson -- Unibet/ Nõmme Kalju
    Parim uustulnuk: Envar -- Varleton
    Parim väravavaht: Tammeväli -- Unibet/ Nõmme Kalju
    Parim väravakütt: Siska -- Betoon
    www.ehrakennus.ee
    Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

    Kommentaar


      Brassid on täielikud "pussy`d"....ja kohtunikud ei julge neile liiga teha...see värav,mis sveitslastelt ära võeti,oleks kindlasti mehi rohkem kannustanud...võtab ju tuju ära küll,kui sulle kohtunikud t*ra panevad!
      trey says:

      ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

      Kommentaar


        aga mis seal salata, brassid olid paremad. ja võitis õige meeskond!!!

        Kommentaar


          sveitlased veits hilja ärkasid!
          kahju aga vähemalt oli väravaid rohkelt ja igale maitsele

          Kommentaar


            Õnnitlused siis Marksonile!!! ja teistele parimatele!

            Kommentaar


              Sveitslastel polnud midagi ärgata...kui sul võetakse ära vära,mis oleks võinud tuua pöörde,siis lõpus juba tuli see rohkem muust,kui ärkamisest!!!Magamisest polnud mängus juttugi...
              trey says:

              ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

              Kommentaar


                esimesed kaks poolaega sveits oli juba mõtetega maailmameister Viimane poolaeg said aru et tuleb mängida!!! Kuigi brassid ka enam ei surunud viimasel poolajal 9-1 eduseisus
                www.ehrakennus.ee
                Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kari Vaata postitust
                  Aga maailma rannajalkast rääkides tuleb hullumaja homses finaalis. Brassid värisege

                  Kui Angelo poisid coolid hoiab ja Nico üle ei kee ja teised ka vähe Stancot aitaksid on kõik võimalik.

                  www.rannajalgpall.ee
                  ega tegelikult neil ikka seal polnud varianti
                  Nõmme BSC OlyBet
                  www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
                  www.youtube.com/c/NõmmeBSC

                  MIND Media Live Streaming services
                  www.mind.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ELauter Vaata postitust
                    esimesed kaks poolaega sveits oli juba mõtetega maailmameister Viimane poolaeg said aru et tuleb mängida!!! Kuigi brassid ka enam ei surunud viimasel poolajal 9-1 eduseisus
                    Tore, ma tean ka siin nüüd, et rannavutis on kolm poolaega .
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Kui ikka aus olla, siis ega šveitsil polnud varianti. Samamoodi nagu polnud Portugalil poolfinaalis brasside vastu. Kohe algul suruti ikka 3-4 väravat ära, et asi paika panna. Ei usu, et Šveits siin miskit saavutanud oleks, kui seda ühte väravat oleks loetud. Brassid ikka klass tugevamad ning ei olnud ka see aasta neile vastast.
                      Eks näis, mis kahe aasta pärast toimub. Kas keegi suudab neid alistada või mitte
                      http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

                      Kommentaar


                        Algselt postitas maniaacos Vaata postitust
                        Kui ikka aus olla, siis ega šveitsil polnud varianti. Samamoodi nagu polnud Portugalil poolfinaalis brasside vastu. Kohe algul suruti ikka 3-4 väravat ära, et asi paika panna. Ei usu, et Šveits siin miskit saavutanud oleks, kui seda ühte väravat oleks loetud. Brassid ikka klass tugevamad ning ei olnud ka see aasta neile vastast.
                        Eks näis, mis kahe aasta pärast toimub. Kas keegi suudab neid alistada või mitte
                        ...pakun, et Eesti suudab

                        Kommentaar


                          Eesti jah,suudaks,kui Envar panna mõne peeru asemel koondisesse panna,ja äkki Mitt ka pinki nühkima
                          Ja meie pundist Sander ka nn. tipuründajaks,siis oleks Eesti koondis "jätkusuutlik"
                          trey says:

                          ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                          Kommentaar


                            Kahe aasta pärast võiks Eesti teha "šveitsi" küll. Selleks aga vaja kõigepealt 2010 kvalifikatsiooni turniirist edasi saada ning siis on juba kõik võimalik!
                            http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

                            Kommentaar


                              peaks rannavutis hakkama ka All-Star mänge pidama - mõtlema mingi vastasseisu välja ja leida mingi hea aeg. näiteks kas teha hooaja vahepeal või siis peale hooaega või hoopis talvel kusagil hallis?? arvan, et päris kaif oleks.

                              2010 toimub vist ka talveliiga moodi asi. eks paistab muidugi.

                              Kommentaar


                                Millal EM-i kvalifikatsiooni turniir on?
                                Kuri keel on teravam, kui nuga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X