320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rannajalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    millal meistriliiga mängud loositakse
    www.ehrakennus.ee
    Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Kari Vaata postitust
      Täna saadetakse välja Meistriliiga ja Esiliiga juhendid, mis kinnitati EJL vastloodud rannajalgpalli-ja futsali komisjoni poolt.

      Aga üldiselt loogiline on jah, et Esiliigat võita ei saa, kui kõiogil etappidel ei osale, küll aga etapi võite ja auhindu võib korjata.
      Et nagu mismõttes,eksole?
      Ma ei räägi esiliiga võitmisest, räägin üldarvestuslikus punktisüsteemis osa saamisest
      Kui meeskond regab igale etapil eraldi...nagu etapp korraga...kas ta siis punkte kohtade eest saab?
      trey says:

      ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

      Kommentaar


        #93
        Kari, minu kusimus j2rgmine:

        kas on mingi kindel number, palju osav6tjaid v6ib yhel esiliiga etapil olla? Kuulsin et on ka t2itsa v6imalik ilma registreerimata m2ngu saada, tulles lihtsalt m2ngupaeva hommikul kohale ja maksta raha ja voila? (Olenemata kas etapp on juba t2is v6i pole)

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
          Kari, minu kusimus j2rgmine:

          kas on mingi kindel number, palju osav6tjaid v6ib yhel esiliiga etapil olla? Kuulsin et on ka t2itsa v6imalik ilma registreerimata m2ngu saada, tulles lihtsalt m2ngupaeva hommikul kohale ja maksta raha ja voila? (Olenemata kas etapp on juba t2is v6i pole)

          Ei selline asi pole võimalik, et tuled kohale ja mängid, kahjuks Aga 20 meeskonda etapil on maksimum!
          Aastal 2017 avatakse Eesti esimene täismõõtmetega rannaspordihall Hoia ennast rannajalgpallilainel!

          www.facebook.com/BeachSoccerEstonia
          https://twitter.com/BeachSoccer_EE
          https://www.youtube.com/user/EestiRannajalgpall

          www.rannajalgpall.ee
          http://rannajalgpall.ee

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas hunter88 Vaata postitust
            teisipäeval meil trenn räägin poistega )
            Mingi kontakti võiksid anda!
            www.ehrakennus.ee
            Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

            Kommentaar


              #96
              Nii on üks küsimus: Kuidas ma endale mängija litsentsi teen, millest peaks alustama? Ja kas mängija kaart on veel mingi eraldi asi? Selle peab tegema igaüks ise, ei saa teiste eest teha??? 20 juuni hakkavad mängud juba, kiireks läheb
              www.ehrakennus.ee
              Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas ELauter Vaata postitust
                Nii on üks küsimus: Kuidas ma endale mängija litsentsi teen, millest peaks alustama? Ja kas mängija kaart on veel mingi eraldi asi? Selle peab tegema igaüks ise, ei saa teiste eest teha??? 20 juuni hakkavad mängud juba, kiireks läheb
                Jah 20.juuni algab, juhend on kinnitatud ja peaks olema välja saadetud, kui ei ole veel, siis 3.juuni peaks kindlasti olema. Mängija litsents on täiesti eraldi asi mängijakaardist. Litsent on sel aastal esmakordselt kõigile mängijatele kohustuslik. Mängija litsentsi ankeet lisatakse kaasa juhendile, iga mängija peab täiitma litsemtsi taotluse ja Jalgpalliliitu selle toimetama.
                Aastal 2017 avatakse Eesti esimene täismõõtmetega rannaspordihall Hoia ennast rannajalgpallilainel!

                www.facebook.com/BeachSoccerEstonia
                https://twitter.com/BeachSoccer_EE
                https://www.youtube.com/user/EestiRannajalgpall

                www.rannajalgpall.ee
                http://rannajalgpall.ee

                Kommentaar


                  #98
                  kellel see olemas juba on ei pea midagi tegema ? Kaarti pole vaja siis teha?
                  www.ehrakennus.ee
                  Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Kari Vaata postitust
                    Jah 20.juuni algab, juhend on kinnitatud ja peaks olema välja saadetud, kui ei ole veel, siis 3.juuni peaks kindlasti olema. Mängija litsents on täiesti eraldi asi mängijakaardist. Litsent on sel aastal esmakordselt kõigile mängijatele kohustuslik. Mängija litsentsi ankeet lisatakse kaasa juhendile, iga mängija peab täiitma litsemtsi taotluse ja Jalgpalliliitu selle toimetama.

                    kas see litsents käib ka esiliiga kohta?

                    Kommentaar


                      Kui on esiliigas ka vaja mängijalitsentsi, siis...ma kardan, et rannajalgpallis osalevate meeskondade arv võib kahaneda
                      Aga...loodame, et päris nii see pole!
                      trey says:

                      ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                      Kommentaar


                        esiliigas ei ole tarvist mingit litsentsi.

                        Kommentaar


                          kui ma ei eksi siis esiliigas on litsentsi vaja nendel kes on meistriliiga duublid ja tahavad mängida ka meistriliigas vajadusel...aga võin eksida ei ole kursis nii täpselt

                          Kommentaar


                            nii ta on
                            www.ehrakennus.ee
                            Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                            Kommentaar


                              Taas üks meeskond hingekirjast läinud
                              trey says:

                              ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kari Vaata postitust
                                Jah 20.juuni algab, juhend on kinnitatud ja peaks olema välja saadetud, kui ei ole veel, siis 3.juuni peaks kindlasti olema. Mängija litsents on täiesti eraldi asi mängijakaardist. Litsent on sel aastal esmakordselt kõigile mängijatele kohustuslik. Mängija litsentsi ankeet lisatakse kaasa juhendile, iga mängija peab täiitma litsemtsi taotluse ja Jalgpalliliitu selle toimetama.
                                Kus on lubatud viljad?Kus on tõotatud Maa?
                                trey says:

                                ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X