320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rannajalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • lorenzo
    replied
    kuulge targad siin, et kui suur on väravavahi käega mängu ala? siiani pole nagu aru saanud. ja kuidas see palli väravahile tagasimängimise kord on? japsidel vist väravavaht eksis korra sellega.
    tunnistan ka ausalt viga, et pole viitsinud reegleid otsida netist.

    aga siin Portugali mängust. mulle oli ka pettumus, et mismoodi mängib nõnda maailma 2. tiim. et oleks nagu oodanud enamat. samas portugali kommentaator rääkis pidevalt et see ongi Portugali mäng- mängida süsteemi 1-2-1, meelitada vastane välja ehk avada rohkem mäng ja siis kiirelt vastu rünnata. krt seda teab

    Leave a comment:


  • ELauter
    replied
    Sveits ja Brassid finaalis

    Leave a comment:


  • roque jr
    replied
    Kas on hetkel üldse veel keegi,kes on sel MM-il rohkem kolle löönud,kui STANKO?4-s mängus 11 väravat,see on peaaegu iga mäng hat-trick...Marksonil on,mida sellelt mehelt õppida

    Leave a comment:


  • Kaspy
    replied
    Polnud üllatus, pigem on üllatus Stankovici nii hea mäng, 3 väravat siis lisaks veel. Hispaania või Šveits brasside vastu oleks minu silmis juba Euroopale väga suur kordaminek, eriti muidugi neile kahele meeskonnale !

    Leave a comment:


  • tiriam
    replied
    Olemas!!!!

    Šveits suutiski Venemaa kotti pista!!! nii üle lihtsalt!!! STANKO!!!

    Leave a comment:


  • cocoon
    replied
    no Stankovic on võimas elukas - pole midagi öelda.

    Leave a comment:


  • martin86
    replied
    Loodab jah ,tglt mul ei ole midagi portugali vastu aga kuna kõik mu lähiringkonnas nii kikkis selle meeskonna peale ,siis ei viitsi seda jauramist ära kuulata yhe meeskonna ümber.

    Leave a comment:


  • martin86
    replied
    Ütleme nii ,et see Portugal hakkab vaikselt ajudele käima ,loodan ,et keegi surub poolikus kannaga mätasse neile korralikult.

    Leave a comment:


  • Kaspy
    replied
    No see japside keeper ajab küll juba sita üsna keema. Tuleb loota et portugalased paar tükki kiirelt sisse löövad, siis ehk hakkab see pats ka liigutama end.

    Nonii, väga raske 2-1 võit japside üle, sellise mänguga pole küll eeldavalt Brasiilia vastu midagi peale hakata. Elame-näeme !

    Leave a comment:


  • tiriam
    replied
    Algselt postitas maniaacos Vaata postitust
    täna läheb ikka jubedaks võitluseks küll. ma usun, et favoriidid ikka võtavad oma, kuigi tahaks et šveits edasi saaks. triobetis olen vene poolt, muidu aga šveitsi
    no mis jutt se on??

    ole siis mõlemas šveitsi poolt ikka::P mina olen igatahes.

    spain,brazil,switzerland ja portugal lähevad edasi siit

    Leave a comment:


  • maniaacos
    replied
    täna läheb ikka jubedaks võitluseks küll. ma usun, et favoriidid ikka võtavad oma, kuigi tahaks et šveits edasi saaks. triobetis olen vene poolt, muidu aga šveitsi

    Leave a comment:


  • Kari
    replied
    Täna läheb Dubais eriti põnevaks
    Venemaa ja Šveitsi mäng tõotab tulla eriti vihane, sest mõlemad satsid on tulnud siia, et mängida finaalis - oi maiuspala

    Leave a comment:


  • Kaspy
    replied
    Üsna põnevad paarid on loositud. Kahju muidugi et Šveits ja Venemaa kokku loositi, mõlemad võistkonnad on võimelised jõudma finaali välja ma usun. Brassidel ei tohiks aga itaallastega probleeme tekkida, usun et nad triivivad igaljuhul finaali välja. Hispaanialt ootaks eelkõige kaitsemängu paranemist, kui Roberto on väravas ok olnud, siis kaitsjate mäng on selgelt soovida jätnud. Rünnakul pole väga vigagi, eelmine mäng näitas Amarelle juba sisu, kuigi kohati oli mäng üsna krobeline ka tema poolt.

    Leave a comment:


  • maniaacos
    replied
    Algselt postitas freestyle01 Vaata postitust
    millal veerandfinaalid on ?
    homme (reedel):

    Eurosport
    14:30 jaapan - portugal
    16:00 venemaa - šveits

    Eurosport 2
    17:30 brasiilia - itaalia

    Eurosport
    19:00 uruguay - hispaania

    Leave a comment:


  • freestyle01
    replied
    millal veerandfinaalid on ?

    Leave a comment:

Working...
X