320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rannajalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • ELauter
    replied
    Minu allikate kohaselt:

    Parim mängija: Markson -- Unibet/ Nõmme Kalju
    Parim uustulnuk: Envar -- Varleton
    Parim väravavaht: Tammeväli -- Unibet/ Nõmme Kalju
    Parim väravakütt: Siska -- Betoon

    Leave a comment:


  • tiriam
    replied
    kes hooaja parimaks mängijaks valiti siis????

    Leave a comment:


  • roque jr
    replied
    tehnika on üks asi,aga kui sa ei saa pihta väravale nende löökidega,siis on raske tulemust teha...ja euroopalasena soovin,et sveitslased toetavad stanko pingutusi,ja lükkavad brassid pukist....nico ja stanko võivadki olla tulemuste realiseerijad finaalis!!!

    Leave a comment:


  • odralauk
    replied
    siiski arvan et brassid võidavad, kuna nede tehnnika on ikka teistest peajagu üle

    Leave a comment:


  • maniaacos
    replied
    Algselt postitas roque jr Vaata postitust
    Kas ma sain õieti kommentaatorist aru,et brassidel 2003 aastal oli ka üks vend,kes 15 kolli lõi turnal?
    midagi sellist öeldi jah. kuid juhib vist ikka madjer, 21 tabamusega. kui ma õigesti aru sain :P

    Leave a comment:


  • roque jr
    replied
    Kas ma sain õieti kommentaatorist aru,et brassidel 2003 aastal oli ka üks vend,kes 15 kolli lõi turnal?

    Leave a comment:


  • tiriam
    replied
    Põnevuslahing on tulemas tõesti!

    Leave a comment:


  • Kari
    replied
    Homme siis autasustatakse Eesti jalgpallihooaja lõpetamisel ka Eesti parimaid rannajalgpallureid, nii, et rannahooaja peategelased, kes kutse saanud kell 15.00 Nukuteatrisse!


    Aga maailma rannajalkast rääkides tuleb hullumaja homses finaalis. Brassid värisege

    Kui Angelo poisid coolid hoiab ja Nico üle ei kee ja teised ka vähe Stancot aitaksid on kõik võimalik.

    Leave a comment:


  • roque jr
    replied
    Ja Stanko peaks oma vasaku jala ära kindlustama.....

    Leave a comment:


  • roque jr
    replied
    Urugailastel mees nimega Oli...tema võiks saada brasiillaste leeris omaks poisiks....nii Rivaldolik käitumine,millele kommentaator andis nimetuse "Dumb and Dumber"....Nico aga on väravavahtide seas klass omaette...hingega asja juures,ja ei karda isegi oma meeste suunas piitsutustööd teha...ja siin pole isegi vaja öelda,et see võib meeste moraalile halvasti mõjuda...NÕRKADE KOHT ON LASTEAIAS

    Leave a comment:


  • tiriam
    replied
    juhei!!!

    brassid ja kellassepad finaalis!!! kui brasside finaali jõudmine oli oodatud tulemus siis šveitslaste sinna jõudmine on väikest moodi üllatus. kuigi šveits mängis kogu turniiri väga hästi. loodan, et suudavad ka "kollastele" vastu hakata jälle, eks homme juba paistab

    Leave a comment:


  • cocoon
    replied
    Loodedavasti suudavad šveitslased nüüd selle viimase perioodi külma närvi hoida nüüd. Uruguailase teatri tegemine oli ka eriti haletsusväärne.

    /olemas.

    Leave a comment:


  • ELauter
    replied
    Mingi lambi neeger oli see kohtunik Aga kahju hakkas Portugalist

    Leave a comment:


  • marti88
    replied
    kohtunik mängis ka mõnusat mu**i :S

    Leave a comment:


  • roque jr
    replied
    Portugalil võeti viimnegi isu ära....kohutav vaatepilt lõppseisus

    Leave a comment:

Working...
X