Lambad siiski
320x50 ülemine bänner
Collapse
Teadaanne
Collapse
No announcement yet.
Tabivere cup 2010 vol1
Collapse
X
-
Algselt postitas Õhtujuht Vaata postitustLambad siiski
Proovi ise üks korraldada, siis saad aru, mis tähendab korraldada midagi....trey says:
ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju
Kommentaar
-
Algselt postitas Õhtujuht Vaata postitustÜkskord korraldasin naabripoistele silmadkinni sülitamise võistluse. Mina võitsin. Hundid söönud, lambad terved.trey says:
ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju
Kommentaar
-
Algselt postitas roque jr Vaata postitustMinupoolne soovitus....uuteks kordadeks eelregamine,kandega makse,ja ajakava varakult paika...miks on vaja tulla kaugema kandi rahval kohale varakult,et lõuna ajal mängima saada!?
Kõik saavad hiljemalt esmaspäevaks ajakava
Kommentaar
-
Algselt postitas in-the-stone Vaata postitustKes ajakava tahab saatku mulle privaat message koos oma meiliga, kun am aei oska seda siia panna!:S
2. Ctrl + C ajakavast, ctrl + V siia.
easy
Kommentaar
-
Kuna Päko ise ei oska, siis palun:
A-ALAGRUPP
1. FC Tabivere I
2. OÜ Rantipol
3. JK Löök
4. JK Kotkad
5. Valga Warrior I
6. Valga Warrior III
B-ALAGRUPP
1. FC Tabivere II
2. Tartu Zeniit
3. FC Otepää
4. FC Reaalnevilla
5. Valga Warrior II
6. JK Kvadral
1. 10.00 A FC Tabivere I - Valga Warrior III
2. 10.15 B FC Tabivere II - JK Kvadral
3. 10.30 A OÜ Rantipol - Valga Warrior I
4. 10.45 B Tartu Zeniit - Valga Warrior II
5. 11.00 A JK Löök - JK Kotkad
6. 11.15 B FC Otepää - FC Reaalnevilla
7. 11.30 A FC Tabivere I - Valga Warrior I
8. 11.45 B FC Tabivere II - Valga Warrior II
9. 12.00 A OÜ Rantipol - JK Kotkad
10. 12.15 B Tartu Zeniit - FC Reaalnevilla
11. 12.30 A JK Löök - Valga Warrior III
12. 12.45 B FC Otepää - JK Kvadral
13. 13.00 A JK Kotkad - Valga Warrior I
14. 13.15 B FC Reaalnevilla - Valga Warrior II
15. 13.30 A FC Tabivere I - JK Löök
16. 13.45 B FC Tabivere II - FC Otepää
17. 14.00 A OÜ Rantipol - Valga Warrior III
18. 14.15 B Tartu Zeniit - JK Kvadral
19. 14.30 A FC Tabivere I - JK Kotkad
20. 14.45 B FC Tabivere II - FC Reaalnevilla
21. 15.00 A JK Löök - Valga Warrior I
22. 15.15 B FC Otepää - Valga Warrior II
23. 15.30 A FC Tabivere I - OÜ Rantipol
24. 15.45 B FC Tabivere II - Tartu Zeniit
25. 16.00 A Valga Warrior I - Valga Warrior III
26. 16.15 B Valga Warrior II - JK Kvadral
27. 16.30 A OÜ Rantipol - JK Löök
28. 16.45 B Tartu Zeniit - FC Otepää
29. 17.00 A JK Kotkad - Valga Warrior III
30. 17.15 B FC Reaalnevilla - JK Kvadral
31. 17.30 Poolfinaal A1 – B2
32. 17.45 Poolfinaal B1 – A2
33. 18.00 3.-4. koht 31k – 32k
34. Finaal 31 - 32v
Kommentaar
Bottom 300x250
Collapse
Kommentaar