320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ÜLISUUR LIPP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'ÜLISUUR LIPP\'

    Floora kohtumiste all oli arutelu sellest, kuidas kossufännid on omale teinud Union Jack lipu millega on nii Ventspilsis kui ka Saku Suurhallis lehvitamas käidud. Uno.ee portaalist ühelt pildilt tundsin ma ära tüübi, kes seal lipu juures istus ja hilisemal küsimisel selgus, et ta on oma sõbraga koos selle lipu valmistamise taga. Sõnad sai peale loetud, et kossu saalides nad enam sellega ei käi, pead ei julge muidugi ma anda, sest tegemist ikkagi nolkidega.
    Aga kuidas suhtutakse asjasse siis, kui tüübid tulevad selle lipuga jalkat vaatama? Kas on selle lipu moraalne kasutamis õigus ainult Jalgpalli Haiglal. Teaks siis tüüpe hoiatada, et nad järgmine kord oma Union Jack lipu kohe otsatribüünile igaveseks hoiule toovad.

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'ÜLISUUR LIPP\'

      Oeh ei tunne mina neid tüüpe ja mis tähtsust sel on.Vaadakem asja hoopis sellise pilguga ,et kaks tüüpi teevad meile pidevalt promo ja seda mitte ainult Eestis kuid ka välismaal.Kõike seda oma kulu ja kirjadega.Meie seas on paljud fännid kes fännavad kossu,võrku,vormelit j.n.e.Ja meie sallid on üle Eesti kuulsad.Kasw on selles miskit halba kui Lillekülla saabub sada sinistes kossusärkides kossufänni.See annab kogu statale värvi ja võimsust.Loomulikult oleks nad võinud meie käest küsida aga kui me meenutame Eesti-Hollandi kohtumist Lillekülas olid fotograafide meeliskangelasteks ka Eesti Hokikoondise särkide ja näomaalingutega fännid.Pole ju kuskil reglementeeritud mis särgiga tohib staadionile tulla.Tol korral masendas mind hoopis oranšides sallides,säkides ja mütsides eestlased kes ennast(sel hetkel veel mitte)meie tribüünile istuma sättisid.Iga hääl kes hüüjab EESTI on koondisele vajalik.
      P.S. olen käinud mitmel Punkkontserdil koondise särgiga ja pole veel kurjustada saanud,mix pole Punksäki seljas.
      Jalgpallihaigla liige.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'ÜLISUUR LIPP\'

        Originally posted by Arse


        Floora kohtumiste all oli arutelu sellest, kuidas kossufännid on omale teinud Union Jack lipu millega on nii Ventspilsis kui ka Saku Suurhallis lehvitamas käidud. Uno.ee portaalist ühelt pildilt tundsin ma ära tüübi, kes seal lipu juures istus ja hilisemal küsimisel selgus, et ta on oma sõbraga koos selle lipu valmistamise taga. Sõnad sai peale loetud, et kossu saalides nad enam sellega ei käi, pead ei julge muidugi ma anda, sest tegemist ikkagi nolkidega.
        Aga kuidas suhtutakse asjasse siis, kui tüübid tulevad selle lipuga jalkat vaatama? Kas on selle lipu moraalne kasutamis õigus ainult Jalgpalli Haiglal. Teaks siis tüüpe hoiatada, et nad järgmine kord oma Union Jack lipu kohe otsatribüünile igaveseks hoiule toovad.
        Probleem selles oligi rohkem ,et UNION lipp käib kokku jalgpalliga ja ilmselt nolgid seda ei teadnud. Tulgu julgesti Lillekülla. Särkide kandmine ,see on igaühe isiklik asi ja sel teemal pole mingit kobinat. Me ei saa nolkidel kossusaalis selle lipuga käimist
        keelata ,kuid selgitus oli vajalik,et nad ise lolliks ennast ei teeks.
        Selge ,lipu lugu sai lahenduse. Arse ,hea töö.
        Ma ei saa Kojamehest aru,särgid ei ole probleem ,kandku igaüks mis talle meeldib.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'ÜLISUUR LIPP\'

          Originally posted by kojamees
          P.S. olen käinud mitmel Punkkontserdil koondise särgiga ja pole veel kurjustada saanud,mix pole Punksäki seljas.


          Ääremärkus:

          Ma käisin kooli särgiga (SISEKAITSEAKADEEMIA) punkpeol ja vanad punksõbrad pidid perseli kukkuma

          Punks Not Dead
          Jalgpallihaigla juhatuse liige

          Kommentaar

          Working...
          X