320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tellimine Kitbag.com'ist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Tellimine Kitbag.com\'ist\'

    Nüüd kus PL uus hooaeg kohe-kohe tulekul,siis kas leidub huvilisi,et Kitbagist mõned asjad üheskoos tellida? Endal oleks huvi täiesti olemas,kuid see va postikulu oleks nats narr üksi kinni plekkida...Andke siis teada,kui..

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Tellimine Kitbag.com\'ist\'

      Originally posted by tembuu
      Nüüd kus PL uus hooaeg kohe-kohe tulekul,siis kas leidub huvilisi,et Kitbagist mõned asjad üheskoos tellida? Endal oleks huvi täiesti olemas,kuid see va postikulu oleks nats narr üksi kinni plekkida...Andke siis teada,kui..
      Ja kindlasti Kitfag\'ist? Su närvid ja aeg ei maksa midagi?

      Alo

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Tellimine Kitbag.com\'ist\'

        Ega koht polegi peamine, lihtsalt tekkis sügav vajadus kanda seljas miskit kena särgikest.Kui asjad oleks ka Maarjamaal müügil siis oleks kaikki kunnossa,aga paraku...Tead mõnd paremat kohta,kus närvid jääksid ikka alles ja aega kah meeletult ei läheks?

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Tellimine Kitbag.com\'ist\'

          kle tembu, keegi pidi ju mingi aeg Inglismaale minema, äkki toob sulle midagi ära? (Arsenali stuffi?)
          Supplies!

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Tellim

            Originally posted by tembuu
            särgikest.Kui asjad oleks ka Maarjamaal müügil siis oleks kaikki kunnossa,aga paraku...Tead mõnd paremat kohta,kus närvid jääksid ikka alles ja aega kah meeletult ei läheks?
            Kahjuks pakkuda ei oska, kuid edukast Kitfagi tellimusest Eestisse pole ma veel kuulnud. Erinevalt edututest.

            Kas klubi ametlikul või fännilehel ei pakuta miskit head?

            Maarjamaast, kui sellisest, rääkisin ma aga offtopicu all.

            Alo

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Tellimine Kitbag.com\'ist\'

              Kas keegi ebay-st on midagi tellinud? Seal mingid Tai taadid pakuvad aeg-ajalt 10-20 taalaga Premiershipi s2rke. Pildi peal on kyll originaalid, aga tea kas ka need, mis ostjatele saadetakse?
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Tellimine Kitbag.com\'ist\'

                Hmm, kui see on võimalik(olen arusaanud,et Eestisse nad kaupa ei toimeta), siis soovitan siseneda kitbag.comi läbi football365.comi valides seal replica shirts...Niimoodi peaks saama 5£ odavamalt..Sai proovitud,kuigi hetk hiljem loobusin asjast ja jätsin asja eest maksmata,sest miski kummaline kiri tuli ette,mis ütles,et We are not able to ship to your country......
                Damn,elame siis ikka kusagil va in the middle of nowhere?!!
                Ja minu mitte-eriti-heasoovlikele e-mailidele nad ei vasta...

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Tellimine Kitbag.com\'ist\'

                  No ma tellisin kitbagist walesi koonduse s2rgi. Sihtkohaks siiski USA. Ei tulnud kohale. Samas kui teatasin neile kolme n2dala m88dudes, et asi pole kohal, andsid raha tagasi. Kasutasin seda k6ige odavamat postiteenust, aga mul on karvane tunne, et tegelikult said need s2rgid otsa yldse. K6vem defitsiit praegu, nimelt.
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Tellimine Kitbag.com\'ist\'

                    Vautshi-vau! Nad kurikaelad vastasid mu e-mailile!!!
                    Küsisin neilt siis miks nad Eestisse kaupa saata ei saa,kuigi postitamine käib läbi DHLi...Selle raha eest mida nood saavad (s.o. 11£) peaks pakikese ikke teele saadetud saama.
                    Vastus tuli siis selline:
                    For any customer purchasing adult clothing and souvenirs inside Europe, VAT
                    is included in the price quoted, at the standard UK rate of 17.5%.
                    Childrens clothing is exempt from VAT in the UK and therefore no tax is
                    added to the price quoted by Kitbag.com

                    For any customers purchasing outside the European Union, all purchases are
                    exempt of UK VAT and Kitbag.com therefore do not charge VAT. Products are
                    shown inclusive of VAT until the destination country is selected.

                    Any customs or import duties levied once the package reaches its
                    destination country are the responsibility of the recipient. Kitbag.com
                    have no control over these charges and cannot predict what they may be, as
                    customs policies vary widely from country to country. We advise that you
                    contact your local customs office for further information on the duties
                    they may levy.

                    We hope that this information is useful, but if you require any further
                    advise, please do not hesitate to contact us again.

                    Kind regards

                    Customer Service


                    Krt, midagi peaks selle süsteemiga seal ettevõtma! Ühendagem väed ühise eesmärgi nimel!!!

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Tellimine Kitbag.com\'ist\'

                      Mina sealt kirjast kyll vastust sinu kysimusele v2lja ei loe. Lugesin igaks juhus mitu korda isegi.
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Tellimine Kitbag.com\'ist\'

                        Originally posted by Jaan


                        Mina sealt kirjast kyll vastust sinu kysimusele v2lja ei loe. Lugesin igaks juhus mitu korda isegi.
                        Mina sain vähemalt nii aru, et nad kardavad, et sa maksaksid oma ostu eest umbes elu lõpuni igast jõledaid makse ning seetõttu ei julge sinu enda huvides saata vms kräpp.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Tellimine Kitbag.com\'ist\'

                          Originally posted by Martin


                          Originally posted by Jaan


                          Mina sealt kirjast kyll vastust sinu kysimusele v2lja ei loe. Lugesin igaks juhus mitu korda isegi.
                          Mina sain vähemalt nii aru, et nad kardavad, et sa maksaksid oma ostu eest umbes elu lõpuni igast jõledaid makse ning seetõttu ei julge sinu enda huvides saata vms kräpp.
                          Mida kuradit. Vendadel on lihtsalt ainult mingid stampkirjad. Otsisid oma aruga kõige sobivama ja klõps teele.
                          Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Tellimine Kitbag.com\'ist\'

                            http://www.pennantshop.com/estonia_2004_soccer_football_gifts.htm


                            leiab ka igasugu asju netist
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Tellimine Kitbag.com\'ist\'

                              Särgi ja vimpli peale oleks vähemalt võinud EJL logo panna. Praegu meenutavad need asjad pigem presidendi kantselei suveniire.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X