320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Müüa Puma jalgpallisaapad ja Rucanori kaitsmed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Müüa Puma jalgpallisaapad ja Rucanori kaitsmed

    Müün vähekasutatud ja korralikke nr. 43 Puma jalgpallisaapaid (mõned korrad kasutuses olnud). Rucanori kaitsmed on rohkem mänge mänginud, aga hästi hoitud ja korras.
    Võin kaitsmed ja putsad müüa ka eraldi, kui tahetakse vaid ühte neist.
    Putsade eest tahaks saada 30 eurot ja kaitsmete eest 12 eurot. Kaubad saadan smart postiga.

    tel nr. 5245812,
    Jõgevamaa, Vaimastvere
    Lisatud failid

    #2
    Niisama trollid v oled sa tõesti väga loll ? Need pole kokku 5 euri ka väärt.

    Kommentaar


      #3
      Tervist,

      Kuidas need jalgpallisaapad jalas istuvad, on mugavad? Sama küsiks ka kaitsmete kohta. Muidu päris asjalikud ja oleks sellise hinnaga isegi huvitatud.

      Tunduvad päris head ründaja jalatsid olema. Palju ise kolle oled tagunud nendega?

      Kommentaar


        #4
        Unustasin veel küsida, et kas sa pealinna kanti ei satu?

        Tahaks enne proovida ka, kuidas istuvad, sest see ikka väga oluline jalgpallisaabaste puhul. Eelmistega mul just oligi jama, et hõõrusid ja ei kannatanud mängida. Andsin need vennale, tal jällegi istusid nagu valatult jalas.

        Kommentaar


          #5
          Kui jalgpallisaapad on suurusest sobivad, siis on nad ka mugavad. Tegu on korralike vähekasutatud putsadega, mis on aastaid lihtsalt seisnud. Mängimise aeg sai läbi. Ise olin kaitsja ning lihtsalt tagasihoidlik hobimängija; nagu ennist ütlesin, putsad on saanud vähe mängupraktikat.
          Mul endal pole paraku lähiajal pealinna asja.

          Kommentaar

          Working...
          X