320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vutisärgid ja pusad müügiks!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas inimesed soovitavad siit osta ?Jättes kõrvale selle, et kaup võib natukene hilineda siis kas kõik on ikka enda asjad kätte saanud ilma probleemideta ? Endal ka plaanis lähipäevadel osta aga tahaks lihtsalt üle küsida, et äkki kellelgi on mingeid kaebusi mis muudaksid mu meelt.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rooland Vaata postitust
      Kas inimesed soovitavad siit osta ?Jättes kõrvale selle, et kaup võib natukene hilineda siis kas kõik on ikka enda asjad kätte saanud ilma probleemideta ? Endal ka plaanis lähipäevadel osta aga tahaks lihtsalt üle küsida, et äkki kellelgi on mingeid kaebusi mis muudaksid mu meelt.
      Mina sain oma kauba ilusti kätte. Võid tellida küll

      Kommentaar


        Algselt postitas Rooland Vaata postitust
        Kas inimesed soovitavad siit osta ?Jättes kõrvale selle, et kaup võib natukene hilineda siis kas kõik on ikka enda asjad kätte saanud ilma probleemideta ? Endal ka plaanis lähipäevadel osta aga tahaks lihtsalt üle küsida, et äkki kellelgi on mingeid kaebusi mis muudaksid mu meelt.
        Lähiajal peaksin saama särgi kätte saama, siis annan sulle teada särgi kvaliteedi kohta . Praegu on täpselt 28 päeva möödunud, kuid saan aru, et see ei ole Jani süü, et see hilineb, see on siiski tarnja viivitus ja Jan ei saa sinna midagi parata. Kõik on ilusti oma särgi kätte saanud ja usun, et varsti jõuab ka minu särk. Muidu Jan, kas on Rafael van der Vaarti särgi kohta uudiseid?

        Kommentaar


          Algselt postitas 4thumbs Vaata postitust
          Lähiajal peaksin saama särgi kätte saama, siis annan sulle teada särgi kvaliteedi kohta . Praegu on täpselt 28 päeva möödunud, kuid saan aru, et see ei ole Jani süü, et see hilineb, see on siiski tarnja viivitus ja Jan ei saa sinna midagi parata. Kõik on ilusti oma särgi kätte saanud ja usun, et varsti jõuab ka minu särk. Muidu Jan, kas on Rafael van der Vaarti särgi kohta uudiseid?
          Sellise olukorra tekkimisel ei ole mõttet närveerida. Mõistan osade pahameelt, aga see on selline asi lihtsalt mis ei ole minu kontrolli all. Ehk vahest tuleb ette juhtumeid postiga, kus tahab teine jumpsida ja tekivad mõned perioodid kus pakid hilinevad. Vabandused ja palun kannatust. Kuigi üldjuhul tulevad ikka pakid ilusti õigel ajal kõik kohale.
          Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

          Kommentaar


            On pakkide kohta uudiseid? Saatsin sulle ka ps'i aga vastust pole

            Kommentaar


              Mul on sama küsimus minu pakki kohta

              Kommentaar


                sooviksin ka teada saada kaugel minu pakk on

                Kommentaar


                  Tundub, et ma pole ainuke.

                  Kommentaar


                    Mina olen oma tellimust juba üle 6 nädala oodanud

                    Jan, kui sinu puhul pole tegu pahatahtliku sulleriga, siis oleks viisakas oma klientidega suhelda. Seda esiteks.

                    Ja teiseks, mis mind väga häirib, on see, et oled lubanud 2-4 nädalaga kauba kohale saata ning seejärel väidad, et asjad pole sinu võimuses, siis kurat võtaks, ÄRA LUBA!

                    Ootaks mingisugust vastuvõetavat selgitust situatsioonile. Ja ära arva, et ma/me ei tea, kes sa oled!
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Mul on pakk olnud 3 nädalat tellimuses, seega ajaliselt klapib veel. Murelikuks teeb mindki, et ei ole midagi enam kuulda janinhost.
                      “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                      Kommentaar


                        Mina veel mingeid oletusi ei hakka tegema, ma arvan et saan paki varsti kätte, vb on tarnjal mingi jama vms.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas 4thumbs Vaata postitust
                          Mina veel mingeid oletusi ei hakka tegema, ma arvan et saan paki varsti kätte, vb on tarnjal mingi jama vms.
                          olen sinuga ühel meelel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kukkel Vaata postitust
                            On pakkide kohta uudiseid? Saatsin sulle ka ps'i aga vastust pole
                            Inimesed, palun andke aega vastamiseks! See, et ma teile päeva sees ei vasta ei tähenda, et vastus tulemata jääks.
                            Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                            Kommentaar


                              5 särki jõudsid kohale.. peatselt oma käega saavad katsuda särke selliste tellimuste esitajad:
                              1) Inter Milan 12/13 home XL + Holland 12*/13 home Sneijder, 10
                              2) Manchester City 12/13 laste M
                              3) 2x Barcelona 12/13 Rafinha 12 ja teisel Gus Ledes 20
                              Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                              Kommentaar


                                Nonäete, hakkab arenema Minu särki kahjuks ei jõudnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X