320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vutisärgid ja pusad müügiks!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tere, kas Real madridi 13/14 long sleeves oranž kit ka olemas?
    pilt:

    Kommentaar


      Algselt postitas Janinho Vaata postitust
      Täiesti kasutu postitus.. Kas mulle ei tasuks kirjutada esmalt sellise probleemi puhul ja mis kõige tähtsam ehk ütleks oma nime ka ikka? Ilmselt oled tööpäevi valesti lugenud..
      Sain vormi kätte, selle raha eest aus kaup. Tööpäevi ma nüüd küll valesti pole lugenud.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas sepakas Vaata postitust
        Millest probleem?
        Oleks hea teada kui probleemid ka välja toodud, et teised saaks arvestada enne tellimist..
        Ei oska öelda milles oli probleem, lihtsalt ootasin kuni tuli sõnum et vorm on kohal.
        sigpic

        Kommentaar


          Kas Jaapani vorm on olemas?
          “For a goalkeeper, there is no hiding place” (Brad Friedel)

          Kommentaar


            Kas As Roma De Rossi mingit särki on ka XL olemas?

            Kommentaar


              See äri pole kaugeltki aktiivne enam...

              Kommentaar


                Kas keegi selle janinho tel numbrit või ta õiget nime ei tea`? Päris kaua olen oma asju oodanud lubadust kuupäevast. Sellisele sahiibile paras naha peale anda.

                Kommentaar


                  Pead ei anna, kuid minu meelest on tal facebookis leht nimega korner. Ehk saab sealt andmeid.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Olen talle ka sinna kirjutanud aga vastust pole saanud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Umm Vaata postitust
                      Kas keegi selle janinho tel numbrit või ta õiget nime ei tea`? Päris kaua olen oma asju oodanud lubadust kuupäevast. Sellisele sahiibile paras naha peale anda.
                      Tervitus,

                      Kas tegu on Kristiani nimelise isikuga?
                      Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Umm Vaata postitust
                        Kas keegi selle janinho tel numbrit või ta õiget nime ei tea`? Päris kaua olen oma asju oodanud lubadust kuupäevast. Sellisele sahiibile paras naha peale anda.
                        Tere Urmas!

                        Kas tegemist on olnud kooliajal kõva popimehega, et arvude lugeminegi selgeks ei ole saadud?
                        TELLIMIS KUUPÄEV: 28.10.2013
                        HETKENE KUUPÄEV: 06.12.2013

                        Saladuskatte all võin öelda, et möödunud on 29 tööpäeva lubatud 35st.

                        Muidugi olen nüüd jälle kuri ja suhtun halvasti klienti jne.
                        Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                        Kommentaar


                          Tõmba oma mokk maha,siis kui uurisin tellimuse kohta olid iga hetk mihkel vastama kas mul huvi kadunud jne. Kui tellimus sisse antud olid kui näota ahv,ei tea millal jõuab.Kle nüüd rohkem kui kuuaega möödas ja sa pole ikka suutnud vastada millal siis.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Umm Vaata postitust
                            Tõmba oma mokk maha,siis kui uurisin tellimuse kohta olid iga hetk mihkel vastama kas mul huvi kadunud jne. Kui tellimus sisse antud olid kui näota ahv,ei tea millal jõuab.Kle nüüd rohkem kui kuuaega möödas ja sa pole ikka suutnud vastada millal siis.
                            Nii, su kiri sai mul loetud ja kuna tol hetkel ei olnud aega vastamiseks, siis lihtsalt ununes vastata hiljem. Anna tõesti andeks.. Aga mida sa klähvid ja pigistad rusikaid kui lubatud tarneaeg veel läbi ei ole? Näita mulle kasvõi üks kommentaar ette siit teemast, mis näitaks, et kellelgi on pakk saamata jäänud.
                            Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                            Kommentaar


                              Kust saaks näha olemas olevaid särke?(hinda ja saadavust)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Janinho Vaata postitust
                                Tere Urmas!

                                Kas tegemist on olnud kooliajal kõva popimehega, et arvude lugeminegi selgeks ei ole saadud?
                                TELLIMIS KUUPÄEV: 28.10.2013
                                HETKENE KUUPÄEV: 06.12.2013

                                Saladuskatte all võin öelda, et möödunud on 29 tööpäeva lubatud 35st.

                                Muidugi olen nüüd jälle kuri ja suhtun halvasti klienti jne.
                                Ära pulli nüüd, ise tellisin 16. oktoobril ning tänaseni pole mingit teadet kauba kohalejõudmisest tulnud. Kirjadele sa ka loomulikult ei vasta. Küsiks siis siin, kaua veel ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X