320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vutisärgid ja pusad müügiks!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Milline on Reali särk?
    (Sõbrale sünnaks telliks, ise olen, naq näha, Barca pooldaja)
    Last edited by LeoMessi; 28.09.12, 18:35. Põhjus: Kiirustasin tellimisega

    Kommentaar


      Nägin juba pildi ära.
      Aga suure tõenäosusega tellin lähipäevadel ära.

      Kommentaar


        kas oleks sellist reali särki ka nagu pildil? 11-12_Real_Madrid_away_ls13206567624eb79f7a84db8.jpg

        Kommentaar


          Kuna sa oled harva MSNis, siis küsin, et kui kaugel on mu Reali särk muidu?

          Kommentaar


            Ostsin Barcelona 12/13 koduvormi, ostuga rahul ja tuli täpselt kohale. Võimalik et tellin veelgi

            Kommentaar


              Algselt postitas CR17 Vaata postitust
              kas oleks sellist reali särki ka nagu pildil? [ATTACH=CONFIG]1502[/ATTACH]
              Jah, täitsa saadaval.

              Algselt postitas 4thumbs Vaata postitust
              Kuna sa oled harva MSNis, siis küsin, et kui kaugel on mu Reali särk muidu?
              Päriselt suht tihti pesitsen seal. Ja kuna peale teie on veel ka muid Reali tellimusi, siis ei oska ilma teie nimeta või täpse tellimuseta öelda milline teie tellimus on ja kui kaugel see on, et ehk täpsustate.
              Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

              Kommentaar


                Algselt postitas Janinho Vaata postitust
                Päriselt suht tihti pesitsen seal. Ja kuna peale teie on veel ka muid Reali tellimusi, siis ei oska ilma teie nimeta või täpse tellimuseta öelda milline teie tellimus on ja kui kaugel see on, et ehk täpsustate.
                Sama küsimus minu Uruguay vormi kohta - seda vast keegi teine ei tellinud
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Janinho Vaata postitust
                  Jah, täitsa saadaval.



                  Päriselt suht tihti pesitsen seal. Ja kuna peale teie on veel ka muid Reali tellimusi, siis ei oska ilma teie nimeta või täpse tellimuseta öelda milline teie tellimus on ja kui kaugel see on, et ehk täpsustate.
                  AA see Rafael van der Vaarti oma, long sleeves away.

                  Kommentaar


                    Särk igati kvaliteetne, tulles lausa sellised sildid küljes, et kui ei teaks, siis ehk ei saaks arugi. Kui üldse midagi reedab, siis sisemine print (pesemisjuhised jm) on mul veidi viltu, aga võimalik, et originaalis peabki nii olema Püksid väga head.

                    Kauba kohale jõudmiseks tundub 14 päeva selline väga ebareaalne aeg, minu särgiga tegelikult läks ka päev-paar rohkem kui 28. Sellegipoolest soovitan, igati hinda väärt kaup.

                    Kommentaar


                      kui ma telliksin selle särgi, kas sellele tuleksid püksid ka kaasa ja kui ma sooviks lisada oma nime ja numbri, kas see teeks ikka hinnaks 25€?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas CR17 Vaata postitust
                        kui ma telliksin selle särgi, kas sellele tuleksid püksid ka kaasa ja kui ma sooviks lisada oma nime ja numbri, kas see teeks ikka hinnaks 25€?
                        Täpselt nii ning hinda ei mõjuta ka see, et kas on pikad/lõhikesed varukad.

                        Kommentaar


                          Sain oma Eden Hazardi särgi kätte ning rahul!
                          ty

                          Kommentaar


                            aga ma telliksin ära siis selle pikkade varukatega reali särgi, koos lühikeste pükstega, musta värvi nagu pildil oli ja siis sooviksin numbriks 17 ja nimeks HENDRIKO ja suurus oleks pikkusele 174cm

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 4thumbs Vaata postitust
                              AA see Rafael van der Vaarti oma, long sleeves away.
                              Möödunud on tellimusest 20 päeva, ehk lähima 8 päeva jooksul peaks teieni jõudma.

                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Sama küsimus minu Uruguay vormi kohta - seda vast keegi teine ei tellinud
                              Tellimus sai eelneva tellijaga samal ajal sisse antud ehk peaks samal ajal jõudma.
                              Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                              Kommentaar


                                Kas 25 eurot on koos saatmiskuludega või kui palju see lisaks läheb?
                                Also, kui ma olen 187-189 cm pikk, kas siis mahuks xl selga?

                                Huvi pakub muidu Marseille kolmas, must/oran˛.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X