320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vutisärgid ja pusad müügiks!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas akal Vaata postitust
    Kas 25 eurot on koos saatmiskuludega või kui palju see lisaks läheb?
    Also, kui ma olen 187-189 cm pikk, kas siis mahuks xl selga?

    Huvi pakub muidu Marseille kolmas, must/oranž.
    25 eurot on lõplik summa. Ehk saatmiskulud tasun ise. Ja jah, xl mahu sellisele suurusele selga küll.
    Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

    Kommentaar


      Tänase El classico puhul Barcelona ja Real Madrid kodu ja võõrsilvormide hinnad all! Tegutsege kähku ja saage ülisoodsalt endale vorm! http://www.korner.ee/index.php?id_ca...oller=category
      Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

      Kommentaar


        On midagi kuulda Arsenali away kitist ka, kuna uuesti müügile võiks tulla?

        Kommentaar


          Kas Bayerni must CL vorm L suuruses on saadaval?

          Kommentaar


            Algselt postitas Janinho Vaata postitust
            Tellimus sai eelneva tellijaga samal ajal sisse antud ehk peaks samal ajal jõudma.
            Kuna sa PMile ei vasta, siis küsin siin: Kuidas ma teada saan, millal vorm kohal ja sellele järgi pean minema? Homme saab lubatud 4 nädalat täis.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas KID Vaata postitust
              Kas Bayerni must CL vorm L suuruses on saadaval?
              CL särke ei ole pakkuda kahjuks.

              Algselt postitas Ljs Vaata postitust
              On midagi kuulda Arsenali away kitist ka, kuna uuesti müügile võiks tulla?
              On juba saadaval.

              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Kuna sa PMile ei vasta, siis küsin siin: Kuidas ma teada saan, millal vorm kohal ja sellele järgi pean minema? Homme saab lubatud 4 nädalat täis.
              Vabandan, tekkis mingi viga vastuse saatmisel ja jäi saatmata. Räägime ikkagi sellistel teemadel PM'i vahendusel.
              Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

              Kommentaar


                Janinho, anna andeks, aga... Miks sa sellise pooliku käki oled üles lasknud nagu see korner.ee sul on? Ma ei räägigi sellest, et ta lihtsalt õudne välja näeb ja templeit lokaliseerimata jne jne jne, aga ise ka asja vähe nuusutanud inimesena võin sulle öelda, et on aja küsimus, mil sulle kurjadest instantsidest ettekirjutused tehakse, et pole müüja andmeid jne jne...

                Ma olen Soldatilt mitu korda tellinud ja isegi tema foorumis kuulutamine ja tootenimekirjade postitamine jätab professionaalsema ja usaldusväärsema mulje.

                Ära võta isiklikult. Kõik, mille üle vingusin, on ju parandatav ja väga vähese vaevaga, Prestashop ju äärmiselt šeff ja mugav mudida... Tee see ära, tuleb ärile eduks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                  Janinho, anna andeks, aga... Miks sa sellise pooliku käki oled üles lasknud nagu see korner.ee sul on? Ma ei räägigi sellest, et ta lihtsalt õudne välja näeb ja templeit lokaliseerimata jne jne jne, aga ise ka asja vähe nuusutanud inimesena võin sulle öelda, et on aja küsimus, mil sulle kurjadest instantsidest ettekirjutused tehakse, et pole müüja andmeid jne jne...

                  Ma olen Soldatilt mitu korda tellinud ja isegi tema foorumis kuulutamine ja tootenimekirjade postitamine jätab professionaalsema ja usaldusväärsema mulje.

                  Ära võta isiklikult. Kõik, mille üle vingusin, on ju parandatav ja väga vähese vaevaga, Prestashop ju äärmiselt šeff ja mugav mudida... Tee see ära, tuleb ärile eduks.
                  Ma muidugi igatpidi tänan tagasisideme eest, aga... sait ongi siis läbi sinu sõnade just nö mudimis faasis. Ei ole ma saidile viimast reliisi andnud, enne kui saan seda teha läheb veel kaua aega ja nõuab ta palju tegelemist tõepoolest. Ma ei ole lihstalt seda ära varjanud ja tegelen temaga laivis. Hetkel töötab pigem just selle mõttega, et inimesed saaks näha ära mis särgid on saadaval ja, et ei oleks vaja teha iga särgi kohta päringut milline see ja too särk või pusa välja näeb. Müük käib ikka siiski endistpidi läbi foorumi enamasti. Välimuse koha pealt väga ei saanud aru kriitikast, tegu ju standart templatega.. täitsa tavaline ja korralik näeb välja, vähemalt mu enda arust.
                  Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                  Kommentaar


                    Siiski võiks ju sellel eelpool mainitud lehel olla õige särkida nimekiri. Nt seal on Bayerni CL särk olemas, äkki on siis teisi ka, mida tegelikult müügis pole.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas KID Vaata postitust
                      Siiski võiks ju sellel eelpool mainitud lehel olla õige särkida nimekiri. Nt seal on Bayerni CL särk olemas, äkki on siis teisi ka, mida tegelikult müügis pole.
                      Vabandust, eksimused on ainult inimlikud.
                      Aga kahjuks ei ole mul võimalik õppida kõiki särke pähe ja teie poolt mainitud Bayerni CL särk asetseb saidil kui Bayerni võõrsilvorm. Ja jah, sel juhul on särk saadaval, palun.
                      Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                      Kommentaar


                        Pakkuda kohapeal Real Madridi 12/13 koduvorm nimega Ronaldo ja numbriga 7, suurus M. Hinnaks 30€, päeva-kahega on käes. Krabage ära!
                        Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                        Kommentaar


                          tellisin ka augusti lõpus manchester united home kiti 2012/2013. sellise hinna eest väga kvaliteetne kaup tõesti, soovitan. tulevikus tellin veel kindlasti mõne kiti. ainus miinus oligi see, et tuli kaua kohale (ligi kuu).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Janinho Vaata postitust
                            Pakkuda kohapeal Real Madridi 12/13 koduvorm nimega Ronaldo ja numbriga 7, suurus M. Hinnaks 30€, päeva-kahega on käes. Krabage ära!
                            Eee, miks see siis kallim on? Muidu on ju hinnaks 25 v ma olen millestki valesti aru saanud?

                            Kommentaar


                              Hind sellepärast kallim, et see on juba tal kodus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Janinho Vaata postitust
                                Pakkuda kohapeal Real Madridi 12/13 koduvorm nimega Ronaldo ja numbriga 7, suurus M. Hinnaks 30€, päeva-kahega on käes. Krabage ära!
                                Särk lännu.
                                Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X