320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Müün mobiiltelefone

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Cannukas...saada mulle oma kontakt : rumma@propartnerid.ee või hella 50 54366... teeks siis naisele Jõulukingi ära

    terv, Jansa
    RummaBastards!

    Kommentaar


      #17
      Mi scusi. Ilmselt pood kinni. Kes said need said. Kui midagi muutub, annan teada.

      Kommentaar


        #18
        ai kurja.. mis ma nüüd naisele kingin???
        RummaBastards!

        Kommentaar


          #19
          Vibraatori.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Vibraatori.
            ...hea mõte, huvitav et ise selle peale ei tulnud!
            Aga kui et sa oled juba asjatundja - siis palun soovita millist mudelit kinkida? Ja et mitte eksida ja kindlapeale minna siis äkki kriblad siia või PM-i mis mudelit sa ise oma poisssõbraga kasutad ?
            RummaBastards!

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas jansa Vaata postitust
              ...hea mõte, huvitav et ise selle peale ei tulnud!
              Aga kui et sa oled juba asjatundja - siis palun soovita millist mudelit kinkida? Ja et mitte eksida ja kindlapeale minna siis äkki kriblad siia või PM-i mis mudelit sa ise oma poisssõbraga kasutad ?
              vastikud inimesed on siin foorumis

              Kommentaar


                #22
                Kuna pole kapist välja tulnud, ega sinna ka kunagi läinud, siis poisssõpra mul pole. Minu valik on siiski naised . Aga kiire güügel andis mõned nipid mida sellega teha saab. Mudeli kohapealt pakuks, et ei tohi olla liiga suur, muidu harjub ära ja sind ei taha enam. VÕta käekõrvale minge poodlema.

                Cosmo nipid
                How to linki ka


                Tegelikult norin niisama. Kingi naisele mõni ilus sall ja kõrvarõngad näiteks.

                Kommentaar

                Working...
                X