320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keegi oskab "identifitseerida"?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi oskab "identifitseerida"?

    Kallid foorumlased!

    Kas saaksite palun aidata mul selgitada mis Saksamaa pusa see on? Kas see oli spetsjom mingi MM-i jaoks tehtud või midagi sellist? Mis selle väärtus on (kui on)?
    Igasugune abi oleks väga teretulnud!

    Ette tänades,
    Amos








    #2
    Kiire Google ütles dressika aastaks 1980.
    Siin ka link http://www.weare.de/adidas-deutschla...-fid-8940.html

    Kommentaar


      #3
      Suured tänud, aga miks minu omal see karikas all on? Mis värk sellega on?

      Kommentaar


        #4
        Üsna suure tõenäosusega on taimomehe lingil tegemist lihtsalt tänapäevase reproga ning ju peeti selle "aksessuaari" lisamist liialt ebaotstarbekaks/kulukaks, et mõttekam oli panna see "silt" lihtsalt...
        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

        Kommentaar


          #5
          Lingil on replica,seal on ju ka muid erinevusi.............Sul tundub orikas!
          Invest In Africa

          Kommentaar


            #6
            Suured tänud veel kord aitamast, aga oskab keegi öelda on sellel väärtust ka kui a la ebaysse panna?

            Kommentaar


              #7
              No vaata ebayst taoliste toodete hinda ja siis mõtle enda omale midagi taolist.
              THEO HERNANDEZ

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                Üsna suure tõenäosusega on taimomehe lingil tegemist lihtsalt tänapäevase reproga ning ju peeti selle "aksessuaari" lisamist liialt ebaotstarbekaks/kulukaks, et mõttekam oli panna see "silt" lihtsalt...
                Amose asjal on ju MMi karikas peal? Aga tollel lingil on EMist juttu.

                Kommentaar


                  #9
                  Ma muidu ei oleks siia teemat teinud, kuid ma ei ole kindel, AGA see võib olla mingi MM-i a la originaal treeningjakk mida keegi kandis. Tean ainult seda, et ühele tuttavale see Soomes anti kui ta oli baaris üks ainukesi kes Saksamaale kaasa elas ning mingi sakslane läks tema juurde ja kutsus ta kaasa ning mees läks ja tõi oma hotellitoast talle selle, KUIGI see tuttav ei ole otseselt jalka, vaid lihtsalt Saksamaa fänn ja nüüd me tahakski teada - äkki sellel asjal võib mingi suurem väärtus olla ja mis saaks olla veel parem Eesti keelne koht internetis kus inimesed teavad jalkast KORDADES enam kui mina ja tuttav kokku
                  Suur-suur aitäh veel kord kõigile kes on oma aega natukene kulutanud abistamiseks ning igasugune info oleks VÄGA abiks

                  Kommentaar


                    #10
                    Mis hinnaga ära annad? Ma võtaksin selle endale uksematiks küll.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      #11
                      Väga ebaviisakas sinust. Sakslane andis sulle pusa, kuna mõtles, et sa oled saksamaa fänn ja nüüd tahad selle kuskil suure raha eest maha ärida...
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        #12
                        Enne kui otsid võimalust ära teha kuidagi, siis loe tekst ka KORRALIKULT läbi.
                        Mul on endal Portugali särk mis mulle kingiti kui 11 olin, siiamaani alles kuigi selga ei lähe enam ammu-ammugi.
                        + mina ei ole mingi manitseja ütlema jalgpallist mitte huvituvale inimesele mida ta oma dressiga teha võib.
                        Peace.

                        Kommentaar

                        Working...
                        X