320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milliseid särke omate?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

    mul kõik särgid vuflid aga noh, elab üle
    1.inzaghi, mingi vana särk on, juve oma
    2.ronaldu, brasiilia 98. MM-i koondise särk
    3.figo, reali värvides(ainuke särk mis ma ise olen ostnud, ülejäänd kingitud
    4. ja kõige uuem siis h.larssoni särk, mille rootsist kingituseks sain

    järgmisena plaanin ka oma suure lemmiku Rauli särki osta
    It\\\'s always better on holiday...

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

      Originally posted by realmadridfan

      mul kõik särgid vuflid aga noh, elab üle
      no can do sir
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

        Originally posted by fittibaldi


        Originally posted by realmadridfan

        mul kõik särgid vuflid aga noh, elab üle
        no can do sir
        Las mees käib sellega, millega mees ise tahab Vähemalt tulevad vanad kadaka turu ajad meelde, kui sai samuti mingi manjöö särk soetatud oma 8 aastat tagasi. Fitti, tal ei ole enam kuhugi langeda, seega loodan, et varsti mõistus koitma hakkab.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

          tähendab mul on kõik jalkasärgid vuffflid
          ja seda ka et kuna need on JALKASÄRGID siis mängin ma nendega ainult vutti, midagi muud ma nendega ei tee jne
          It\\\'s always better on holiday...

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

            Iga kord kui ma oma kappi vaatan, jõllitavad mulle sealt vastu 2 väga kahtlast särki : mingisugune Prantsusmaa koondise särgike ja eelmise hooaja Milani särk. Kes nad sinna on pannud ? Kuna ? Miks ? Mina ei tea...

            PS. mina jalkasärkidega jalkat ei mängi.
            sigpic

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

              Lisandus üks Leedsi sinine, mis selle hooaja algusega käibelt kõrvaldati. Ilma numbrita, kuid suht kõige kenam
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                Originally posted by efafan
                Eesti koondis - Raio nr 4 (ÄSS)
                Man United 1996 (ajast, mil Becks lõi keskväljalt Sullivanile kolli)
                West Ham United (ajast, mil Teituri Bergeni Brann kohtus the Hammers`itega Euroopa karikasarjas)
                Tänud Jõuluvanale:
                Seoses jõulude ja hiljutise sünnipäevaga täienes minu vutisärkide tagasihoidlik kollektsioon kahe tegija särgiga:
                1)Konkreetselt Walter Baseggio Belgia koondise särk number 7 mängust Belgia - Eesti (mitte et ma suurim Belgia fänn oleks, aga kuna meeskond on korralik, särk ilus, millele lisandub veel selle sentimentaalne ja originaalne väärtus, siis olen selle särgiga ülirahul!!)
                2)Koduse lemmiku Fc Flora jalgpallisärk numbriga 17, selja peal Meelis Rooba autogramm, kah igati äss särk.

                Siinkohal annan aga lubaduse (eelkõige iseendale), et järgmine täiendus minu kappi saab olema BHA originaalsärk!!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                  Originally posted by efafan

                  Siinkohal annan aga lubaduse (eelkõige iseendale), et järgmine täiendus minu kappi saab olema BHA originaalsärk!!
                  BHA, hmm kas see on Brighton & Hove Albion FC? Uudishimust küsin, et miks see klubi sulle nii sümpaatne on?
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                    Aga minu kollektsioonis on nyydsest peale ka Newcastle Unitedi särk

                    Howay
                    izerman@hotmail.com

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                      Originally posted by xKxAxPxUx


                      Aga minu kollektsioonis on nyydsest peale ka Newcastle Unitedi särk

                      Howay
                      dsoh? kas lasid käiku variandi, mida yhe teise teema all reklaamisid?

                      tjah... kurbagakurbagakurb, kuid tartu kaltsukad kubisevad kõikvõimalikust skunkide ja mary poppinsi teemalisest kraamist... eriti suurusele M ja väiksemad.


                      samas miskit üleskorjamistväärivat leiab haruharva. enda viimase aja hangetest mainiks kahte safc\'i ja yhte leedsi särki, mis kõik õnneks õige omaniku leidnud
                      Jalgpallihaigla liige
                      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                        Mina leidsin siit raplamailt täna ühe kauni kaltsuka, kus Inglismaa kaupa kõriauguni. Endale sain Newcastle\'i 97/98 võõrsisärgi, mis aga suurus XXL - ehk siis mahuks lisaks minusugusele luukerele sinna ka veel siiamikaksikvend.

                        Vennale sai sebitud väike Manchester Unitedi närts, samuti oleks pakkuda Manchester Unitedi TRIBLE 99 (ilus pikkade varrukatega igapäeva vähekasutatud asjandus). Kui keegi ei taha, siis pistan põlema. Hinnaks oleks näiteks 15kr (suurus L või XXL).

                        Kui juba selle teema juurde mindi, siis jäid minust sinna veel igasugu asju maha. Homme lähen uuesti ja vaatan, mis siis saab.

                        Ahjaa, Bradford City ja Leeds Unitedi sallid sebisin ka. Kaks Leeds Unitedi mütsi jäi sinna, samuti üks ManU müts.

                        Eks homme läheb uuele ringile...

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                          Originally posted by Magpie


                          Mina leidsin siit raplamailt täna ühe kauni kaltsuka, kus Inglismaa kaupa kõriauguni. Endale sain Newcastle\'i 97/98 võõrsisärgi, mis aga suurus XXL - ehk siis mahuks lisaks minusugusele luukerele sinna ka veel siiamikaksikvend.

                          Vennale sai sebitud väike Manchester Unitedi närts, samuti oleks pakkuda Manchester Unitedi TRIBLE 99 (ilus pikkade varrukatega igapäeva vähekasutatud asjandus). Kui keegi ei taha, siis pistan põlema. Hinnaks oleks näiteks 15kr (suurus L või XXL).

                          Kui juba selle teema juurde mindi, siis jäid minust sinna veel igasugu asju maha. Homme lähen uuesti ja vaatan, mis siis saab.

                          Ahjaa, Bradford City ja Leeds Unitedi sallid sebisin ka. Kaks Leeds Unitedi mütsi jäi sinna, samuti üks ManU müts.

                          Eks homme läheb uuele ringile...
                          samas oleksid võinud korraga kõik ära osta .
                          kusjuures täna nägin unenägu, et ostsin mingi imeliku giggsi särgi, aga üles ärgates tabas mind pettumus
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                            Originally posted by Magpie
                            samuti oleks pakkuda Manchester Unitedi TRIBLE 99 (ilus pikkade varrukatega igapäeva vähekasutatud asjandus)samuti üks ManU müts.
                            osta ManU müts ära ja saada mulle, samuti võiks sult ka 15 krooniga selle L-suurusega särgi ära osta mõtlen seda päriselt
                            Where were you in '62?

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                              krt kuidas te kogu aeg leiate midagi..?? viimase kuu jooksul on näppu jäänud vaid vanakooli (säbruline kollane) brasiilia särk, romario seljal. kuna aga tootjast märki polnud, jäi see minust puu pääle kõlkuma..
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                                Originally posted by dimaggio

                                osta ManU müts ära ja saada mulle, samuti võiks sult ka 15 krooniga selle L-suurusega särgi ära osta mõtlen seda päriselt
                                Vabanda, aga kõnealune särk ja mingi pusa, mis seal poes ka pidi leiduma, on juba mõni tund broneeritud

                                Which ship has never docked at Liverpool?
                                The Premiership.

                                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                                Kommentaar

                                Working...
                                X